igrzyska dla motłochu

/ 27 odpowiedzi / 7 zdjęć
niedawno rozpętano ""aferę podsłuchową" nic z tego nie wyszło,okazała się przykrywką do przyznania żydom po 100 euro -dla 50.000 ocalałych z holokaustu (60 milionów euro rocznie-250 milionów zł)za którą to ustawą głosowali wszyscy posłowie oprócz  dwojga-Wiplera i jeszcze jednej posłanki z PiS,rentę comiesięczną otrzymają żydzi ocaleli a jeżeli nie żyją to-ich małżonki (wdowy) a nawet dzieci!! (dzisiaj 60 letnie !!)-jutro dowiemy się że comiesięcznych biorców będzie 150.000 i renta wyniesie 500 euro! dzisiaj ekscytujemy się wyczynem posłanki Pawłowicz(żarła na posiedzeniu jak w menel barze mlecznym)a bokiem przeszła ustawa o sprzedaży lasów państwowych,Polaków nie stać,ale zagraniczni kupią,pożegnajcie się z grzybobraniem!! rzucają nam ochłapy którymi się zaczyna ekscytować duża część Polaków a bokiem przechodzą ustawy godzące w naszą suwerenność  http://www.tvp.info/7905690/informacje/ludzie/hebrajski-drugim-jezykiem-urzedowym-w-polsce/  http://www.bibula.com/?p=74964 znów czort ogonem zamiata!kopiuj i wklej !mać!
taki link do obrad gdzie poseł wyjaśnił czego będą dotyczyć obrady-pełno  leśników na galerii a w TV tylko o żarciu i "kurduplu"

(2014/12/19 21:17)
Szanowny ''robroy'' poruszasz temat niewątpliwie wielkiej wagi na który wpływ może mieć wyłącznie poseł Maciej Małecki... może tak list otwarty do Pana posła? co prawda zajmuje on się wyłącznie poważnymi sprawami min.: kościołem, Piotrem Osieckim, żołnierzami wyklętymi i dziećmi z Sudanu... lecz spróbować warto... niech się tłumaczy w końcu i on głosuje w sejmie za tymi ustawami jak by co to co niedziela kręci się przez cały dzień pod kościołem przynajmniej w okresie kampanii wyborczej na burmistrza:)

(2014/12/19 22:18)

Robroy - manipulujesz posługując się półprawdami i niedomówieniami.

Po pierwsze Sejm nie uchwalił ustawy przyznającej świadczenia rentowe obywatelom polskim- ofiarom II wojny św. ( w tym holokaustu) teraz tylko już w 1991 nanosząc później wiele zmian.

Zmiana z czerwca 2014 dotyczyła jedynie umożliwienie transferu  n a l e ż n y c h świadczeń dla tych, którzy nie mają kont w Polsce. Nikt nowy nie nabył praw do świadczen.

Po drugie Sejm nie wprowadził żadnej zmiany do konstytucji o Lasach Państwowych .Proponowana przez PiS poprawka uniemożliwiałaby budowę autostrad, które zawsze w jakimś fragmencie zahaczają o lasy.

(2014/12/20 07:36)
Zapałki mam....trochę benzyny też się znajdzie.

(2014/12/20 09:44)
tadeusz

Małecki... może tak list otwarty do Pana posła? co prawda zajmuje on się wyłącznie poważnymi sprawami min.: kSzanowny ''robroy'' poruszasz temat niewątpliwie wielkiej wagi na który wpływ może mieć wyłącznie poseł Maciej ościołem, Piotrem Osieckim, żołnierzami wyklętymi i dziećmi z Sudanu... lecz spróbować warto... niech się tłumaczy w końcu i on głosuje w sejmie za tymi ustawami jak by co to co niedziela kręci się przez cały dzień pod kościołem przynajmniej w okresie kampanii wyborczej na burmistrza:)
Oj przepraszam Pan poseł zajmował się jeszcze lotem  i kiedy posłem nie będzie i straci imunitet to się do niego podobno  dyrekcja lotu dobierze , oj kary będą duże , a szanse w/g mnie  na powtórne bycie posłem ma zerowe.

(2014/12/20 21:45)
do-dolicha- ja manipuluję ? jakim grzybem musimy płacić jakiekolwiek pieniądze z tytułu przeżycia wojny? komentarze ze strony żydów-mamy nadzieję że i ilość biorców i wysokość świadczeń wzrosną!to jest podanie palca a zaraz ręka będzie szarpnięta,wpisz w goole "język Hebrajski drugim językiem urzędowym a dowiesz się  że "zaleca" się import do Polski 3 milionów żydów,pewnie trzeciego sortu ,gdzieś z Rosji,i innych krajów,,już słychać o "imporcie rąk do pracy",Ukraina,Kazachstan ,Azerbejdżan...A SWOICH OBYWATELI ZACHĘCIĆ DO POWROTU-2 MILIONY MŁODYCH POSZŁO ZA CHLEBEM-NIE ŁASKA?
a co do lasów-jakie autostrady?jakie drogi? lasy i ziemia zostaną uwolnione od ograniczeń sprzedaży,Niemcy (przez podstawione słupy)mają kawał mazur,Holendrzy  kupili byłe PGR-y..... nie starczyłoby czasu aby powiedzieć co te głąby przez 25 lat zrobili i dalej robią z Polską,rzucą ochłap medialny jak Pawłowicz żre jak świnia(bo tak żre) a bokiem .....                   propozycja godła z artykułu o drugim języku urzędowym

(2014/12/21 14:27)

(2014/12/21 14:31)

Robroy - jak zachęcisz młodych do powrotu? Takim antysemityzmem czy straszeniem gender. Ktoś kto zetknął się z tolerancją i kulturą zachodnią nie chce wracać do kraju gdzie w telewizorze straszy posłanka Kempa i jej podobne. Według mnie znaczna część emigrantów trwa na emigracji z powodów światopoglądowych. Taka postawa jak Twoja, którą można by streścić .." dasz im palec a wyrwą ci rękę " hamuje rozwój. Polski konserwatyzm nie pozwala na in vitro bo będą mordowane zarodki, nie pozwala na związki partnerskie bo będą adoptować dzieci, nie pozwala na ustawę antyprzemocową bo rzekomo uderza w polskie rodziny. Mąż może lać żonę ( czy odwrotnie) ale rodzina ma trwać. Prawica boi się zmian a przecież tylko one zapewnią rozwój.

Państwo ma dbać o swoich obywateli, również tych którzy cierpieli podczas wojny i z różnych powodów znaleźli się poza krajem.

(2014/12/21 15:18)
--dolicha--co ty z tym "antysemityzmem" i "gender'?-ludzie chcą godnie żyć a nie harować na śmieciowych umowach i dlatego wyjeżdżają,moja postawa hamuje rozwój? jaka postawa?czy ja pisałem o jakiś związkach partnerskich? in vitro? o bijatykach małżeńskich? no daj sobie spokój !zasygnalizowałem tylko że jak forsują jakąś niewygodną ustawę robią zadymę  żeby gadano o byle czym a nie o prawie które się ustala.

(2014/12/21 16:17)
--dolicha--powiedz co sądzić o tych "ustalaczach prawa" http://www.fakt.pl/polityka/rzad-zlikwiduje-bary-mleczne-koniec-barow-mlecznych-,artykuly,511862.html siedzą debile i tylko zmieniają w 90 % na gorsze

(2014/12/21 16:41)
Wychodzi dziadek z apteki a tu.....łapanka.

(2014/12/21 18:17)

(2014/12/21 18:18)

Cyt. z Ciebie Robroy...niedawno rozpętano ""aferę podsłuchową" nic z tego nie wyszło,okazała się przykrywką do przyznania żydom po 100 euro -dla 50.000 ocalałych z holokaustu "

Poprawka do ustawy dotyczyła wszystkich kombatantów, obywateli polskich różnego pochodzenia. Czy w.g. Ciebie żydów należało wyłączyć?

Spójrz na ustawy śmieciowe trochę szerzej i przemyśl ile firm dzięki temu przetrwało kryzys a ludzie mieli pracę. Polska ciągle jest w tyle za bogatymi krajami UE i to będzie trwało jeszcze jakiś czas ( oby jak najkrócej). 

(2014/12/22 12:59)

(2014/12/22 15:42)
 Bogatymi Krajami UE, którymi bo chyba poza Niemcami i W. Brytanią Niemcami i Holandią żerującą na swoich byłych Koloniach reszty dziadowa trudno nazwać bogatymi, bo jeśli tak to Polska tym bardziej się do nich zalicza!

(2014/12/22 15:44)
"dolicha", mój dziadek zginął w kampanii wrześniowej. Odszkodowanie jakie dostała babcia polegało na zamknięciu jej do więzienia w Rembertowie za to że nie dostarczyła kontyngentu bo została sama z 2 małymi córkami. A żytki przyszli z komuną i założyli katownie w których wykańczali tych którzy walczyli za Polskę. Teraz śmieją się z nas świnie z wielkimi ubeckimi emeryturami. A jak to wygląda od Twojej strony?

(2014/12/22 17:18)

Ustawa , o której mówimy jest z 1991r. a wśród" ubeckich świń" jest znacznie więcej polaków.

Zamiast pielęgnować w sobie stare urazy lepiej uczciwie zapoznać się z faktami. 

(2014/12/22 18:39)
Jeśli nie rozliczymy "starych urazów" to zawsze będziecie nas walić w czapkę a my będziemy was przepraszać i płacić odszkodowania. Czas wyprostować kosy!! Tu nie będzie judeopolonii.

(2014/12/22 20:42)
do--dolicha-odnośnie lasów
Internet

W nocy z dnia 17 na 18 grudnia 2014 roku miała miejsce próba zmiany Konstytucji Rzeczyspolitej Polskiej, która umożliwiałaby w przyszłości sprzedaż Lasów Państwowych na zasadach zapisanych w ustawie. Za uchwaleniem zmian głosowało 291 posłów, przeciw było 150 a 2 wstrzymało się od głosu. Do uchwalenia zmian zabrakło zaledwie 5 głosów. Za przyjęciem zmian w konstytucji głosowało PO, SLD, PSL, TR, BiG oraz 11 posłów niezrzeszonych. Przeciw był PiS, KPSP Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina oraz 8 posłów niezrzeszonych.

W czasie kiedy mainstreamowane media karmiły nas nagonką na jedną z posłanek opozycyjnych, która na sali sejmowej spożywała drugie śniadanie, w sejmie trwała debata o przyszłości polskich Lasów Państwowych i polskiej ziemi. 18 grudnia o godzinie 0:45 obecna koalicja rządząca razem ze swoimi "odnogami" próbowała bez konsultacji ze społeczeństwem zmienić Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej.

A tak naprawde społeczeństwo wyraziło swoją opinię na ten temat. Do tej pory zebrano 2,5 mln podpisów w sprawie przeprowadzenia referendum, które dotyczyłoby utrzymania statusu Lasów Państwowych w dotychczasowym charakterze oraz uniemożliwiłoby obcokrajowcom obrotu polską ziemią. Tymczasem kilka godzin wcześniej miało miejsce głosowanie na temat przeprowadzenia takiego referendum. I oczywiście 2,5 mln podpisów nie zrobiło na nikim wrażenia. Za przeprowadzeniem referendum opowiedziały się partie: PiS, KPSP, 30 posłów SLD, 11 posłów niezrzeszonych, 7 posłów BiG oraz 4 posłów TR. Przeciwko była koalicja PO-PSL, 1 poseł SLD, 6 posłów niezrzeszonych oraz 3 posłów BiG.

Czym tak właściwie był odrzucony projekt zmian w konstytucji RP? Przyjęcie tego projektu zmian oznaczałoby otwarcie tylnych drzwi umożliwiających sprzedaż Lasów Państwowych, jeżeli wymagałoby tego "dobro publiczne". W praktyce chodzi prawdopodobnie o pozyskiwanie środków ze sprzedaży lasów na podtrzymywanie bankrutującej III RP. Gdyby doszło do uchwalenia tych zmian to najprawdopodobniej umożliwiałoby to także ostateczne wyrzucenie do kosza 2,5 mln podpisów Polaków, którzy sprzeciwiają sprzedaży naszych lasów i naszej ziemi podmiotom zagranicznym oraz osobom prywatnym.

Czy więc możemy się obawiać, że za kilka lat nie wejdziemy do lasów bo będą one ogrodzone a na ogrodzeniu będzie wisiała tabliczka: TEREN PRYWATNY WSTĘP WZBRONIONY? Wystarczy pojechać do Niemiec żeby zobaczyć jak to tam wygląda. Przed wieloma terenami leśnymi wisi informacja "Verboten". Do takiej sytuacji prowadzi polityka obecnego rządu, więc to Polacy zdecydują przy urnach czy lasy będą w przyszłości dobrem wspólnym czy będą one zarezerwowane tylko dla najbogatszych

i na takie coś chciałem zwrócić Tobie uwagę.moja droga --dolicha,-- jest awantura o jakieś gooowno a poboczem ustala się prawo godzące w suwerenność Polski-świnia roztyła Pawłowicz żre-a nas pozbawia się  lasów , Sikorski chleje i bluźni-a żydom daje się (na razie ) po 100 euro miesięcznie,(na razie !!!)  nie patrz jak facet W SUPERMARKECIE zdejmuje spodnie i pokazuje fiuta a zobacz kto do twojego portfela sięga, moja droga --dolicha--

WSZYSTKIE KOLOROWANKI TO MOJE ZAZANACZENIE

(2014/12/22 22:17)

Do Sq7 - pokazałam Twój post dzieciom i na tym przykładzie zobaczyły jak łatwo jest w naszym kraju  zostać żydem.

Robroy - sprawa rzekomej prywatyzacji lasów to element walki politycznej pomiędzy PSL i PiS. Zbieranie podpisów nad referendum miało za zadanie wzbudzić nieufność do ludowców ( nie moja partia) jako tych , którzy tego chcą. Ciebie również wkręcono - cyt. z Twojego wpisu... "W praktyce chodzi prawdopodobnie o pozyskiwanie środków ze sprzedaży lasów na podtrzymywanie bankrutującej III RP." Aby uciąć tę histerię prywatyzacyjną zaproponowano zapis w konstytucji o zakazie prywatyzacji chyba, że dla  obronności czy ważnych celów publicznych - co ma miejsce również teraz w związku z budową autostrad.  Jest duża część społeczeństwa umownie zwana konserwatystami, którzy we wszystkim widzą zagrożenie.Ja tego nie krytykuję - dmuchanie na zimne nie jest niczym złym. Problemem jest wykorzystanie naszych lęków w walce politycznej. 

Na jakiej podstawie twierdzisz, że IIIRP bankrutuje?

(2014/12/23 08:13)
--dolicha--bilion długu,MILION pracowników urzędów,(za komuny i bez komputerów było 70-80 tysięcy)kupowanie za dwa razy wyższą cenę jakiś "pendolino",kupowanie rakiet dla naszych F-16 pięciokrotnie drożej niż kupują inne kraje -nie ma winnych? samowolka i bezkarność urzędników-urzędów skarbowych,komorników-(komornik do banku-mam zajęcie na Walendziaka Andrzeja-mamy takich trzech- a który ma pieniądze-ten z Błonia-to zajmujemy) ,sędziów i prokuratorów,można cię pozbawić majątku i zniszczyć firmę,za niewielkie lub zgoła nieistniejące długi,można osadzić w więzieniu za batonika a jednocześnie bezkarnie jeździć po pijaku i strzelać do ludzi-nie był świadom swoich czynów? ciekawe jak Ty byś to zrobiła czy tak delikatnie by Cię musnęło prawo? można skazać za morderstwo bez dowodów,nawet jak prawdziwy morderca się przyzna to dalej siedzisz-nikt za takie wyroki nie odpowiada ,mniemam że oglądasz TV czasami i widzisz i słyszysz o tych absurdach (pacjentka mówi że na jakiś zabieg czeka 14 lat a urzędniczka  oburzona udowadnia kłamstwo!!!-DOPIERO 12 LAT czeka !!! nie patrz na państwo jako na całość a sprowadź obraz do małej rodziny-mąż pijak,przepija majątek,dzieci kombinują jak mogą,kradną,oszukują,wszyscy co chwila żądają od ciebie pieniędzy bo jako jedyna pracujesz czy to jest rodzina? to jej upadek. Takich uczciwych jak Ty są miliony,ale setki tysięcy żeruje na nich i spija z nich krew jak pijawka-- brak kasy? podwyższymy podatki !nie chce płacić? zamknąć,rodzina może rozpaść się w krótkim czasie ,rozpad 40 milionowego narodu trwa trochę dłużej (na razie 25 lat), o tym że wybrańcy narodu bezczelnie i bezkarnie kradną (bo tak to trzeba nazwać) całymi garściami  BO IM SIĘ NALEŻY nie będę wspominał ,zresztą...pozdrawiam

(2014/12/23 16:46)

(2014/12/23 19:22)

(2014/12/23 19:24)

Robroy Twój ostatni wpis był bardzo emocjonalny i grubo przesadzony. Dług publiczny USA wynosi 166bln dolarów - co grubo przewyższa w przeliczeniu na głowę nasz a jednak nie mówi się o bankructwie . Podobnie Niemcy -2 bln euro. Liczba urzędników u nas to nie miliony tylko 450 ty. i w 2014 nieco zmalała. Chyba, że liczymy wszystkich zatrudnionych w publicznym sektorze  - ale nawet i tutaj mieścimy się w środku stawki UE bo przy naszym 21,6% w stosunka do wszystkich zatrudnionych w Danii jest34,8%. Ale gdyby nie blokowano prywatyzacji np górnictwa czy służby zdrowia tych zatrudnionych w budżetówce byłoby mniej.

A już zupełnie nie zgadzam się z tym, że na państwo nie należy patrzeć całościowo.    Ekscytujemy się tym, że ktoś czeka kilkanaście lat w kolejce do lekarza i jakiś sąd skazał kogoś za batonika a zupełnie pomijamy tysiące przykładów na pozytywne działania. Media żyją z takich fajerwerków.

Nie dajmy się zwariować!

Świąteczne pozdrowienia.

(2014/12/24 12:22)
również świątecznie pozdrawiam,ale ostatni cios musi być mój,męska duma skopiowane-– Urzędnicy to ocean, to dżungla. Byłem za słaby. Staram się limitować najbliższą okolicę przez zamrożenie płac i etatów. Ale porażka jest bezdyskusyjna. Nie dałem rady – mówił szef rządu przed rokiem na antenie TVN24. Wredy, mimo zapowiedzi 10-proc. redukcji etatów, liczba zatrudnionych wzrosła szybko o 80 tys. Polska należy do unijnej czołówki, jeśli chodzi o przyrost liczby urzędników. Według danych Eurostatu od początku 2008 r. biurokratyczna armia wzrosła o niemal 150 tys. ludzi, przekraczając 1 mln zatrudnionych. Biurokracja - mapa

(2014/12/24 13:06)