II bieg Cichociemnych sochaczew

/ 6 odpowiedzi
Połączenie dwóch biegów ..porażka naszych wspanialych nie wzięli pod uwagę ze mogą przyjechać na polmaraton obcokrajowcy i nie znają języka polskiego?co skutkowalo ze pretendent pobiegł  trasa dedykowana dla Biegu Cichociemnych☺..nie było zadnej infor. że trasa może trwać ponad 2.30 godz..co by uprzedzilo uczestnikow o zabraniu wody czy  i batonów oczywiście nikt tego nie sprawdzil!..teren w wodzie nie sprawdzony skutkiem szfy na piszczelu, zabraklo foli NRC  koszt od 80-150 zł za start noi oczywiście nazwisko jakiegoś Osieckiego którego mam nosic na koszulce..A KIM ON JEST!,,🐷reklame niech sobie robi na rynku.
A co to są "szfy"?

(2015/09/07 00:48)
Za start w koszulce z takim napisem to rzeczywiście słono przepłaciliście... Jednak cały Sochaczew jeszcze długo będzie płacił za te urzędnicze rządy bez wyobraźni... mam nadzieję że przynajmniej mocno ją przepociliście... i do kosza hehehe jednak sam bieg ''Cichociemnych'' to nie spacer po parku jak sądzę więc ryzyko uczestnictwa wiąże się jak mniemam z pewnym ryzykiem... jest wielce prawdopodobne że blizny będziesz mógł szanowny uczestniku pokazywać swoim wnukom... lub dziewczynie... więc dostrzegam tu pewnego rodzaju mały plusik :) Kiedyś był bardzo popularny Półmaraton biegany szlakami walk nad Bzurą jednak ten bieg jakoś w sposób umyślny jest spychany przez władze novoosieckie na bocznicę... a szkoda gdyż był to bieg o długiej wieloletniej tradycji w Sochaczewie i nie tylko...      Ktoś wie czy burmistrz Sochaczewa przebiegł cały dystans razem z Małeckim??? Czy tylko pod publiczkę było gadane publicznie i na wyrafinowanych chęciach i próbach się skończyło??? Jeśli przebiegli to o czymś to świadczy... 
Szanowny ''Pułkownik Kwiatkowski'' potrzebujesz do zrozumienia co to są ''szfy''czy''szwy'' jakiejś specjalnej dedykacji słownej???  

(2015/09/07 02:14)
Tak ogólnie to fajny dzień minął dla całego Sochaczewa... Lubię to miasto jak się w nim dzieje... Orkan na PLUS z wyjątkiem znanej nam samo-reklamy politycznej... Centrum to Pełna Qlturka ''PEŁNĄ GEMBĄ'' no ten radiowóz ''MILICJI'' jak się domyślam wkład Muzeum??? (poprawcie mnie jeśli się mylę ale pomysł zajefajny... ) ale najbardziej rozbroiła mnie uśmiechnięta Policja kierująca ruchem na skrzyżowaniach... Na prawdę Gratulacje... Drogówka wymiatała pozytywnie :) Miły dzień 6 Września 2015r w Sochaczewie... trzeba będzie gdzieś to zapisać... :) 

(2015/09/07 02:24)
Został osiągnięty szczyt hipokryzji .Następny etap to dodanie owego nazwiska do nazwy miasta.To nic innego ja terror układu politycznego.Brakowało tylko proboszcza.

(2015/09/07 13:12)
nie "szfy" tylko wszy Twojej starej.. p. Kwiatkowski

(2015/09/08 21:43)