Ile płaci starostwo

/ 17 odpowiedzi
Czy ktoś wie ile płaci Starostwo i pani Pawlak za uprawianie kiepskiej polityki względem miasta radiu FAMA?
 Może nic nie płaca  bo to jedna sitwa. I szukam tych powiazań i zależności między tą sitwą, Starostwem,PO i Master Foods czy to lobbing czy już  jakieś inne paragrafy, a gdy je już  je namierzę nie omieszkam zawiadomić Prokuratury, na razie chciałbym zwrócić uwagę lokalnych prawicowych mediów aby przyjrzały się temu.

(2013/11/13 10:16)
marna 000

Ty chyba pomyliłaś adresy i to mówię z całą odpowiedzialnością . Pieniądze dla Radia Fama to płaci  burymajster . A jak przegra wybory to to zostanie pokazane mieszkańcom , bo pieniądze te na pewno nie pochodzą z jego kieszeni . Płaci również innym mediom w naszym mieście , i to też jest do sprawdzenia . Więc pytanie nie wcelowane zadaj je na stronie do buregomajstra to jestem przekonany odpowiedzi nie będzie . A i jeszcze jedno za te pieniążki to możemy słuchać w każdą sobotę bzdur Bidona , Ja wtedy wyjmuję wtyczkę z kontaktu, bo potencjometr mam popsuty jakby co.

(2013/11/13 13:02)
Słusznie napisane, a ile pieniędzy jest trwonione na gazetę Ziemia Sochaczewska tylko po to aby Pan Burmistrz sobie robił reklamę. Śmieszne jest to, że za pieniądze podatników była oczerniana jest opozycja.
To właśnie przez takie działania Sochaczew ma dziś problemy finansowe. 

(2013/11/13 13:43)
No właśnie, może Olaf coś na ten temat powie bo przecież jest w opozycji od dziecka (ale nie w stosunku do obecnego bur(pożal się bożę mistrza).

(2013/11/13 19:48)
jak już mowa o starostwie to ciekaw jestem ile osób tam się dostało do pracy po znajomości i ile jeszcze się tam dostanie ,bo zanosi się że będą kolejne przyjęcia .

(2013/11/13 20:54)
 No ale co ma w takim razie  Burmistrz do Starostwa i co wspólnego z tym radio fama, sami już nie wiecie o czym piszecie. Idźcie się leczyć, może zaszkodziło mięsko ze wściekłych krów, albo szczepionka przeciw Grypie sprowadzana z Francji powodująca defekty mózgu?

(2013/11/13 21:30)
 No ale co ma w takim razie  Burmistrz do Starostwa i co wspólnego z tym radio fama, sami już nie wiecie o czym piszecie. Idźcie się leczyć, może zaszkodziło mięsko ze wściekłych krów, albo szczepionka przeciw Grypie sprowadzana z Francji powodująca defekty mózgu?

grajek podaj namiary na szpital w ktorym ty sie leczyles - bedzie wiadomo zeby z niego nie korzystac :) bo poprawy brak

(2013/11/14 10:05)
 Dziewczyno  już nawet nie pytam skąd tyle jadu i agresji w twoich postach, bo tobie żaden szpital i żadne leczenie już nie pomoże.

(2013/11/14 10:29)
 Dziewczyno  już nawet nie pytam skąd tyle jadu i agresji w twoich postach, bo tobie żaden szpital i żadne leczenie już nie pomoże.

w moich - usmialam sie hi hi.przeczytaj se robus swoje a jak nie to zapytaj forumowiczow hihi

(2013/11/14 13:26)
  Nie chce mi się z tobą gadać, daj mi spokój

(2013/11/14 22:54)
  Nie chce mi się z tobą gadać, daj mi spokój

tak ja i 99,99 % forumowiczow z toba robus - wiec  daj nam spokoj :) hihi

(2013/11/15 08:21)
 Jakoś tylko tobie poza mną nikt nie odpisuje, chyba ci nie wyszło  i twoja aluzja okazała się chybiona, hahahahahh :)))))

(2013/11/15 15:20)
 Jakoś tylko tobie poza mną nikt nie odpisuje, chyba ci nie wyszło  i twoja aluzja okazała się chybiona, hahahahahh :)))))

bo robus moja aluzja dotyczy tylko ciebie jakbys nie zauwazyl - pozostali forumowicze zauwazyli i nie odpisuja :) hihi

(2013/11/16 11:58)
Czego ty jeszcze chcesz kobieto?

(2013/11/16 13:47)
starostwo-sami swoi,kumple ,koleżanki,rodzinna firma prawie.

(2013/11/16 14:56)
Jeśli ktoś posiada taką wiedzę niech napisze:

Kto i komu załatwił pracę po znajomości: chodzi o Urząd Miasta Sochaczewa i Starostwo Powiatowe w Sochaczewie ! 

(2013/11/16 20:38)
jak by tak zacząć wymieniać nazwiska to by była niezła heca.

(2013/11/16 21:52)