Imigranci

/ 17 odpowiedzi / 10 zdjęć
już kiedyś na tym forum podniosłem kwestię imigrantów z Afryki,zaproponowałem aby niektórzy "obrońcy uciśnionych ,ludzie o wielkim sercu i dobroci" którzy obśmiali mnie  i nazwali -rasistą-przeczytali książkę Jeana Raspail "Obóz Świętych",napisaną w 1973 roku,moim zdaniem Autor odbył podróż w czasie i opisał dzień dzisiejszy,to co zaczyna się dziać w Europie jest na stronach książki,przemoc,napady,gwałty (jest nawet Papież Benedykt XVI tyle że Brazylijczyk) nie dociera do niektórych debilnych głów-jak słyszę że Premier z Prezydentem zgodzili się przyjąć jakiś kontyngent ""uchodźców",jak wczoraj słyszałem jak Pani Premier Kopacz gada bzdety o -solidarność,współczuciu itd.itp.  to mnie szlag trafia co za debile dorwali się do władzy!!,te biedactwa nie osiedlą się -jedna rodzina w Socho,druga w Żyrardowie  trzecia w Łowiczu,oni żądają enklaw,dzielnic ,gett aby być razem-przypadek z wczoraj-dwaj Nigeryjczycy w Niemczech w biały dzień naszli dom gdzie był właściciel,nie zważali na nic,wtargnęli,dobrze że Niemiec miał spluwę i jednego odstrzelił,oni uważają że nasze domy to jak szałasy w ich wioskach,-co jest Twoje to jest moje-,w Anglii każą opuścić szkołę białym dzieciom bo ich dzieci stanowią większość,pamiętamy jak litościwi politykierzy taka ich mać !-ściągnęli Czeczeńców,osiedlili w przechowalniach,już po niedługim czasie większej części z niech nie było-przemieścili si na zachód,zabiedzona Polska nie jest ostatecznym celem tych wędrowców ,i bardzo dobrze,ale do czego może dochodzić obejrzyjcie na YOU TUBE wpisując "Calais",obrzucanie ciężarówek kamorami aby zatrzymać,włamywanie się na naczepę aby do Anglii dotrzeć-dlaczego nasze zakłamane mordy polityczne i media siedzą cicho?jeszcze raz polecam "Obóz Świętych",tam Europejczycy złapali za broń ale trochę późno

(2015/06/26 20:13)

(2015/06/26 20:13)
Kolego nie chce mi się rozpisywać, bo mam wrażenie, że szkoda moich słów dla Ciebie, ale wiedz, że takie komentarze pewnie pojawiały się w czasie kiedy Hitler napadł na Polskę albo irakijczycy uciekali z kraju podczas tzw. wielkiej ucieczki, także znalazłeś się w doskonałym towarzystwie :) Powiedz mi: czy uważasz, że np. Twój samochód marki powiedzmy opel z roku 2008 za dajmy na to 20.000 jest wart więcej niż rodzina z dwójką dzieci z afryki? albo czy Twój cały majątek, oraz Twojej rodziny i osób które kiedykolwiek znałeś oraz będziesz znał z ich milionami na koncie oraz Twoim domem i ich domami jest wart więcej niż jedno małe dziecko z afryki? Nie ważne czy muzułmańskie czy katolickie, małe niewinne dziecko - choć uważam, że dzieci raczej wyznań nie posiadają. Przewartościuj sobie pewne sprawy, bo błądzisz..

(2015/06/26 22:22)
Mądry się odezwał! Pewnie darmozjad z urzędu albo inny pasożyt.

(2015/06/26 22:56)

(2015/06/26 22:58)

x2x
Kolego nie chce mi się rozpisywać, bo mam wrażenie, że szkoda moich słów dla Ciebie, ale wiedz, że takie komentarze pewnie pojawiały się w czasie kiedy Hitler napadł na Polskę albo irakijczycy uciekali z kraju podczas tzw. wielkiej ucieczki, także znalazłeś się w doskonałym towarzystwie :) Powiedz mi: czy uważasz, że np. Twój samochód marki powiedzmy opel z roku 2008 za dajmy na to 20.000 jest wart więcej niż rodzina z dwójką dzieci z afryki? albo czy Twój cały majątek, oraz Twojej rodziny i osób które kiedykolwiek znałeś oraz będziesz znał z ich milionami na koncie oraz Twoim domem i ich domami jest wart więcej niż jedno małe dziecko z afryki? Nie ważne czy muzułmańskie czy katolickie, małe niewinne dziecko - choć uważam, że dzieci raczej wyznań nie posiadają. Przewartościuj sobie pewne sprawy, bo błądzisz..

łap gamoniu - przeczytaj i dalej podniecaj się swoją wspaniałą tolerancją

http://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/2289-bestialstwo-dzihadysci-z-panstwa-islamskiego-ukrzyzowali-malych-chlopcow

a na deser obejrzyj sobie to:
http://therightscoop.com/horribly-brutal-video-isis-drowns-men-in-swimming-pool-locked-in-a-cage-shows-them-drowning-using-underwater-cameras/

(2015/06/26 23:11)
do-donwiktor-na początku XX wieku Afryka liczyła coś około 160 milionów Afroafrykanów (poprawne politycznie?), dzisiaj to jest ponad miliard 200 milionów,,obaleni przez USA,Francję Anglię i po części Włochów-Husain,Kadafi trzymali to towarzystwo za morde,teraz są wolni,z Libii,Iraku,Syrii uciekają członkowie plemion z głębokiego zadupia tych krajów,Anglicy,Francuzi i inni eksploatują ropę z zajętych terenów,polska-nie-to niech finansują pobyt tych imigrantów,Polska pod obecnym kierownictwem zachowuje się jak ,przepraszam--""panna Krysia dobra dla wszystkich"" (blockquote) ,jeżeli Ty donwiktor masz takie dobre serce to przyjmij do swojego siedliska te biedne dzieci z rodzicami,wykarm ubierz,a nie zwalaj tego na moje barki-obejrzałeś demotywator który zamieścił -4pancerni-? lepiej dać obcemu niż wspomóc  naturalną rodzinę?-to jest słuszne i prawe? ten skompromitowany rząd i cała formacja Polityczna nadaje się na złom i wysypisko odpadków,obłowieni uwłaszczonym majątkiem,syci i zadufani w sobie,BEZKARNI-ciekawe czy zgodzą się na osiedlenie uchodźców obok swoich domów,osiedli ?myślę że wątpię

(2015/06/27 04:54)

(2015/06/27 04:59)

(2015/06/27 05:00)

(2015/06/27 05:10)

(2015/06/27 07:54)
                TAK DLA JASNOŚCI-TO SĄ CZARNI ŻYDZI 4 KATEGORII

(2015/06/27 09:51)
SKOJARZYŁO MI SIĘ POSTĘPOWANIE ISLAMISTÓW Z INKWIZYCJĄ,TYLKO SIŁA I PRZEMOC

(2015/06/27 10:06)
no cóż, szkoda gadać jak mówiłem wcześniej. Jak widać nie chodzi o te rodziny tylko zwyczajnie o inna religię niż Twoja :) gdybym teraz nawklejał demotywatorów co wyrabiał kościół katolicki, to byłby na Twoim poziomie dyskusji? Pamiętaj, że myśmy też płakali w 39 na brak reakcji zachodu, tak samo następne 50 lat uciskani przez komuchów. Założe się, że takich jak Ty też było wtedy mnóstwo i robili "swoją robote" tak jak Ty i Tobie podobni teraz robisz. Gdyby ruskie się do nas jakimś przypadkiem zapędzili, to mam nadzieję, że biorąc nogi za pas, nie spotkasz tak życzliwych ludzi jak Ty sam.

(2015/06/27 10:12)

DROGI-DONWIKTOR-INKWIZYCJA TAK MI SIĘ SKOJARZYŁA Z OBECNĄ EKSPANSJĄ ISLAMU,KATOLICYZM TO JEST MOJA WIARA,A TO CO PISAŁEM I WKLEJAŁEM TO POTĘPIENIE BEZMYŚLNE DZIAŁANIA JAŚNIE NAM PANUJĄCYCH POLITYKIERÓW,Z MOJEJ STRONY TO BY BYŁO NA TYLE,     DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ

(2015/06/27 10:23)
ON MOŻE NIEBAWEM CHODZIĆ Z TWOIM DZIECKIEM DO SZKOŁY!!

(2015/06/27 12:06)