internet za 500 milionów

/ 6 odpowiedzi
nie będę się powtarzał co napisałem o tak bardzo rozdmuchanej akcji założenia sieci światłowodowej za pół miliarda (które trzeba będzie oddać zresztą!)odsyłam do mojej wypowiedzi w artykule o tej budowie,ja mam jeszcze pomysł aby np. wybudować przy drogach co 2 kilometry poidła dla koni ciągnących wozy z towarem,dyliżansów pocztowych i osobowych,co 5 km stajnia z obrokiem i sianem,koszt niewielki,może ze 100 milionów a świat oniemieje,niech chamstwo się uczy jak racjonalnie gospodarować pieniędzmi
chyba zaczynam rozumieć te kładzenie światłowodu-będzie to jedyna droga do internetu pod Full Control

(2014/05/06 06:56)
 Ale co daje i na jak długo walka o poszczególne sprawy. Trzeba raz na zawsze pogonić CZERWONĄ HOŁOTĘ i oderwać ja od koryta!!!

(2014/05/06 07:40)
Idąc na wybory wyrażacie poparcie dla SYSTEMU.

(2014/05/06 10:16)
wpisałem uwagi do bloga P.Adama Orlińskiego-zdjął go z tapety,powtórzyłem wpis na artykule który jeszcze dzisiaj był na 1 stronie -nie ma,nie doczekałem się żadnej merytorycznej odpowiedzi-może jestem w błędzie co do wydatkowania tych 500 milionów?ale nikt mnie nie chce oświecić!zapewniam że przyjmę argumenty za tą inwestycją i ją nawet zrozumiem

(2014/05/06 11:18)
Idąc na wybory wyrażacie poparcie dla SYSTEMU.

Jaki ty prymitywny jesteś, to właśnie nie idąc na wybory popieracie ten chory system, im o to chodzi tacy sami durnie wygrywaja wybory właśnie dzięki niskiej frekfencji. Idę i będe głosował przeciwko tym wszystkim debilom którzy już rządzili i którzy niszczyli ten kraj przez ostatnie 24 lata

(2014/05/06 18:08)
"Mądrego" to aż miło posłuchać.

(2014/05/07 09:19)