Jak gra zespół Sabat ? - zespół na wesele

/ 49 odpowiedzi / 2 zdjęć

Witam

Mam zamiar w 2013 zorganizować wesele, czasu jest dużo ale wolę wcześniej wybrać zespół bo wiem że z terminami bywa różnie. Mam demo tego zespołu ( wydaje się w porządku) ale może ktoś ich słyszał na żywo?

Słyszałam, że grają super... Wzięłam ich na swoje wesele które już się odbyło. Jednak pół roku przed weselem zerwałam umowe. Może i grali super, byłam na jednym weselu gdzie grali i było średnio, rewelacyjnie poprowadzili poprawiny :) Były super. Teraz cieszę się że u mnie nie grali, są przereklamowani, drodzy i zespół który miałąm to był zespół rewelacja :)

(2011/02/03 00:00)
Zbyt drogi, ktoś mówił że mają porobione gotowce wokalne. Nie wiem czy to prawda ale radziłbym sprawdzić, bo jeśli nawet nie śpiewają to za co ta kasa?

(2011/02/03 10:05)

Witam

cena za wesele to 4 tyś. dziewczyna gra na saksofonie i śpiewa.

Dzwoniłam do zesp BIg Black i powiedzieli mi 6 tyś.

(2011/02/03 12:01)
No to w końcu 4 czy 6 tyś , uważasz  że to mało? No nie wiem być może dobra cena zwłaszcza że wesele ma się odbyć za 2 lata.

(2011/02/03 14:03)

Sabat gra za 4 tys. Właśńie nie wiem czy to dużo. Ale Zespół BIg Balack gra za sześć. Znalazłabym pewnie jakiś za dwa, ale nie o cenę mi chodzi, a o opinie ludzi u których ten zespół bawił gości. Najważniesze by było warto.

Dziękuję za odp.

Karolcia 24.  Możesz mi powiedzieć na jaki zespół wymieniłaś Sabat?

Pozdrawiam

(2011/02/03 15:34)
Z tego co się orientuję w chwili obecnej dobry zespół znajdziesz za  ok 3 tys ale zespoły godząc terminy  za rok czy dwa biorą pod uwagę wzrost cen, wiec my lę że 4 tys za sabath to norma na 2013r. No ja niewiem czy zbieranie opini jest  trafną oceną, Przesłuchiwania  płyt weselnych też nie polecam . Najlepszą formą prześledzenia ich w akcji i właściwej oceny zespołu jest bezpośredni udział w imprezie na której gra zespół którym się interesujesz. Ewentualnie umów się na próbę zespołu wtedy możesz zobaczyć i usłyszeć więcej niż z demówki.

(2011/02/03 17:27)
Wymieniałam na zespół FLESZ! Może nie jest aż tak głośno o nich jak o Sabacie i innych ale za to jak śpiewają.... :) Cena 3800zł bez poprawin. Tyle zapłaciłam we wrześniu. Są z Sochaczewa!

(2011/02/03 17:46)
Sabat grał na moim weselu ale w 2001 roku, byłem zadowolony.

(2011/02/03 20:38)
Nie zaprzeczę, gdyż kilka lat temu byli na prawdę super zespołem. A teraz to grają na różnych imprezach, dniach Iłowa itp. Stąd ceny mają zawyżone i nie przykładają się do pracy, gdyż i tak mają terminy zajęte. Nie namawiam nikogo do zespołu który grał u mnie. Mogę tylko serdecznie polecić i zagwarantować udaną zabawę :) Po prostu piszę jak jest. Każdy decyduje za siebie i sam sobie organizuje wesele.

(2011/02/03 20:57)

Właśnie, może grają jakiś bal karnawałowy teraz w okolicy?

Najlepiej by było się przy nich pobawić.

(2011/02/03 22:20)

Czasem dobrze też jest " podejrzeć inne " wesele przez chwilę  np . sposób prowadzenia oczepin ( często są niestety nudne). Ale myslę, że zespół zrobi takie oczepiny o jakie poproszą młodzi. Martwię się na zapas, bo to pierwsze koty za płoty, sala ( biały dworek) i teraz zespół...ufff.

ps. Choć tym ostatnim martwię się najbardziej.

(2011/02/03 22:28)
Nie wiem o którym zespole mówisz :) Jeśli chodzi o sabat to nie wiem czy grają. Ja idę do Rybna bo tam gra właśnie Flesz :) W najbliższą sobotę! :)

(2011/02/03 22:40)
Powiem Ci tak - sala nie ma znaczenia, najważniejszy jest dobry zespół i goście chcący się bawić :) Wtedy ani jedzenie ani nic nie ma znaczenia takiego... :)

(2011/02/03 22:41)

B.
Nigdy nie bawiłam się na weselu na którym grał zespół Sabat, grali natomiast na mojej 100dniówce i było ok (ale uważam że to dwie różne imprezy i nie ma co porównywać).
Natomiast na Moim weselu będzie grał zespół Hocus Pocus z okolic Łowicza. Cena 6500zł wraz z poprawinami (wesele czerwiec 2012r.). Bawiłam się na weselu z tym zespołem i było naprawde bardzo fajnie.

(2011/02/04 14:38)
zespołem bardzo polecanym ostatnio jest zespół Tratatata z Kiernozi , ni wiem jak się to pisze. Z tego co słyszałem są rewelacyjni i na 2 lata do przodu zajęte terminy.Cena pewnie tez nie mała.

(2011/02/04 15:17)
Nie słyszałam o nich. Mają swoją stronę internetową? Chętnie bym zobaczyła. Jeśli chodzi o Sabat to spodobał mi się bardzo wokal dziewczyny dlatego o nich myślę. Chciałabym mieć zespół z wokalistką właśnie. To w sumie na dzień dzisiejszy główne kryterium wyboru. Oczywiście oprócz repertuaru.

(2011/02/04 15:55)
Na weselu na którym byłam nie była akurat dziewczyny, miała wtedy szkołę w weekend czy coś... teraz słyszałam, że coraz rzadziej z nimi śpiewa. No wszystko co mogę poradzić. Dla mnie nie miało znaczenia, czy będzie kobieta czy nie, ważne aby nie grali z playbacku i mieli odpowiednie głosy :) pozdrawiam

(2011/02/04 16:59)

B.
W Zespole Hocus Pocus śpiewa dziewczyna, wokal ma świetny - to moje zdanie, ale profesjonalistką w tej dziedzinie nie jestem. ;) Owszem, mają swoją strone.. www.hocuspocus.home.pl/  póki co uważam, że są godni polecenia i mam nadzieje, że po Naszym weselu zdania nie zmienię.

(2011/02/04 18:21)
A co sądzicie o zespole Eldorado? Miał ktoś okazję bawić się na weselu na którym grali?

(2011/02/04 23:23)
No sorry , ale miejsce na reklamę innych zespołów jest w innym dziale za stosowna opłatą. Tutaj proszę pisac tylko o zespole Exell. Może zacznijcie inny wątek np. Jaki zespół na wesele jeśli już tak bardzo chcecie się za friko reklamowac. Chyba ktoś tu roboty niema , he he, :))

(2011/02/05 14:10)
Sorry , moja pomyłka , mówimy oczywiście o zespole Sabat nie Exell.

(2011/02/05 14:12)

Witam serdecznie

Jestem po spotkaniu z Sabatem. Miałam okazję posłuchać ich na żywo i porozmawiać w kwestii całej imprezy. Zdecydowaliśmy się! Nie byłam przekonana a wyszłam z podpisaną umową. Powiem szczerze kamień z serca!

Dziekuję Wszystkim za rady i serdecznie pozdrawiam.

(2011/02/07 12:29)
Witaj cytrynko lepiej że wybrałaś sabat niż flesz na pewno jest lepszy kilka razy widziałam ich w akcji.Jeżeli chodzi o granie na żywo to nie masz się co podniecać bo zagrają ci tylko przy marszu i za stołami jak zresztą większość zespołów ale to i tak wyższa półka niż flesz pozdrawiam.

(2011/02/11 20:22)
Nie jak większość zespołów - bo zespół który polecałam grał u mnie na żywo! I nie tylko marsza i za stołami :) A to wiem bo sprawdziłam :) Więc takie rzucanie słów na wiatr to nie na miejscu :) Nie twierdzę, że sabat nie gra również na żywo. Kwestia gustu :) Widziałam obydwa zespoły, gdzie grał Sabat bawiłam się na weselu, gdzie grał Flesz - było to moje wesele :) Każdy decyduje za siebie, jeden chce wiejskie wesele, drugi życzy sobie w stylu dyskotekowym itp...

(2011/02/14 08:38)
Może to jakiś inny zespół flesz?Ja nie chcę nikogo oczerniać tylko zamieszczam moją opinię.W zeszłym roku ślub brał mój brat i ja razem z bratem i bratową jezdziłam po różnych zespołach  byliśmy także u fleszów.Zostałam poproszona o doradzenie ponieważ dawniej śpiewałam w zespole i jak to powiedział mój brat wiem od czego muchy zdychają.Tak więc zespół flesz puszczał playbacki i coś tam próbował dogrywać najśmieszniejszy był perkusista który próbował grać na kupę z podkładem,ze śpiewem też było kiepsko.I nas zapewniali jakie to szczęście że trafiliśmy na wolną sobotę bo tyle mają grań.Tylko że pózniej weszliśmy sobie na stronę zespołu flesz i tam była taka opcja że można było sprawdzić czy sobota jest wolna wpisując datę.Wpisywaliśmy wszystkie soboty od maja do pazdziernika i tylko jedną sobotę mieli zajętą,tak więc nie wiem czy mówimy o tym samym zespole.

(2011/02/14 21:09)