Jak gra zespół Sabat ? - zespół na wesele

/ 49 odpowiedzi / 2 zdjęć
Uff... To nie ten zespół Flesz :) Ten co grał u mnie NIE MA strony internetowej, dopiero teraz będzie ona powstawała podobno :) Ale faktycznie, musi być jeszcze jeden zespół Flesz gdzieś w okolicy chyba, bo w internecie też są negatywne opinie o nich, tylko imiona nie pasują do tego zespołu co grał u mnie:) Czyli jakiś sobowtór :/

(2011/02/15 08:57)
Hocus&Pocus wita na forum :)

Drodzy, dziś trafiliśmy na Sochaczewskie forum i bardzo nam miło czytać opinie na nasz temat, zwłaszcza te pozytywne.

Oczywiście mamy swiadomość, że pewnie pojawia się również negatywne, mamy nadzieję że nie będą pisane przez "złośliwych" i będą raczej konstruktywne :) Obiecujemy, że konstruktywną krytykę przyjmniemy z pokorą, gdyż to właśnie dla Was staramy się cały czas rozwijać i doskonalić w tym co robimy.

Słowo sprostowania. Nasza strona internetowa to:

http://www.hocus-pocus.pl/

Jeśli poszukujecie opinii na nasz temat to zapraszamy na http://www.Nasza-Klasa.pl gdzie znajdziecie nas jako Zespół Muzyczny Hocus & Pocus.

Na naszej stronie jest również Księga Gości gdzie można znaleźć opinie naszych dotychczasowych klientów.

Wielu z Was na pewno nas słyszało podczas Mazowieckich Targów Ślubnych w Sochaczewie. Nie mogliśmy grać cały czas, aby nie przeszakdzać w rozmowach innym wystawcom, jednak co 20 min staraliśmy się zagrać jakąś piosenkę. Po Targach i kilku zagranych w Sochaczewie imprezach stwierdzamy, że mieszkańcy tego sympatycznego miasteczka potrafia się znakomicie bawić :)

Mieliśmy okazję współpracować z kilkoma firmami z branży weselnej z Sochaczewa, więc też mają wyrobione zdanie o nas. Mam na myśli np. ArtFilm Studio, Dworek Magnat, Hegor, Hotel Chopin, Photo Miracle.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich forumowiczów.

(2011/03/15 21:52)

Odnośnie zespołu Sabat:

Ponieważ nasze żony tracą humor, gdy planujemy grę na Balach Sylwestrowych, to od 4 lat ten wyjątkowy wieczór spędzamy właśnie z nimi.

W 2009 roku byliśmy całą paczką na balu, na którym grał zespół Sabat i byliśmy bardzo zadowoleni. Z pełną odpowiedzialnoscią możemy polecić ten zespół, szczególnie na imprezy na których jest dużo młodych ludzi.

(2011/03/15 21:59)
BYŁEM NA WESELU GDZIE GRAŁ ZESPÓŁ FLESZ I NA INNYM GDZIE GRAŁ SABAT.ABSOLUTNIE POLECAM SABAT.FLESZ TO STRASZNA AMATORKA. W SABACIE DZIEWCZYNA ŚPIEWA PIĘKNIE, A DO TEGO GRA SUPER NA SAKSIE. ŚPIEWAJĄ 100% NA ŻYWO BO  GDY ZAUWAŻYLI ŻE ICH OBSERWUJE I SPRAWDZAM CZY ŚPIEWAJĄ TO PRZERYWALI BY UDOWODNIĆ ŻE TO LIVE. GOŚĆ KTÓRY ŚPIEWA I PROWADZI OCZEPINY MA CZUJA I POTRAFI WYBRNĄĆ Z NIEOCZEKIWANYCH SYTUACJI.WIEM BO GO ZASKOCZYLIŚMY NA WESELU U KOLEGI CZYMŚ NIE USTALONYM I GOŚĆ SIE WYKAZAŁ INWENCJĄ.DO TEGO POWIEM ŻE PUSZYSTE PANIE MAJĄ ZAZWYCZAJ ŁADNY GŁOS I W TYM PRZYPADKU TAK JEST ,A I SZCZUPAK Z SABATU TEŻ SUPER ŚPIEWA. POLECAM ICH GORĄCO GDYŻ BYŁEM JUŻ 3 RAZY NA WESELU GDZIE GRALI I NIGDY NIE DALI PLAMY . WIDAĆ ŻE TO SOLIDNA FIRMA. (EWENTUALNIE MOŻE BYĆ TEŻ BICK BLACK TYLE ŻE GRAJĄ DUŻO ROCKA A TO CHYBA BARDZIEJ REPERTUAR NA KONCERTY, ALE GRAJĄ NIEŹLE).

(2011/06/14 10:09)

Polecam zespół MATRIX
matrixsochaczew.za.pl

(2011/06/14 11:29)
można prosić o jakiś kontakt i www do sabatu?
pozdr.

(2011/07/15 00:04)
Odnośnie zespołu Flesz , to super zespół i grają w 80 % na żywo. Zespół Sabat fajnie brzmi ale wszystko włącznie z wokalem to gotowce. Kto tu mówi o graniu?

(2011/07/15 09:30)
niko sabath i big black to ten sam zespół n to chyba z powodów marketingowych występują pod dwoma szyldami albo pod jednym szyldem dali plamę i wymyslili inną nazwę  WSZYSCY WIEDZĄ ŻE SABAT GRA Z PLAYBECKU  WIĘC NIE PISZ TAKICH, NAIWNY JESTEŚ, ALBO JESTES CZŁONKIEM ZESPOŁU I SKĄCZ Z TĄ KRYPTOREKLAMĄ:(

(2011/07/15 09:41)
JA BYM ZEDECYDOWANIE POLECIŁ BAYER FULL, KOSZT ICH USŁUGI BAGATELA 70000zł

(2011/07/15 09:43)
Do Twojej wiadomości Doby, zespół BAYER FULL już nie grywa na weselach. info na ich stronie.

(2011/07/15 10:50)
Ja się raczej już nie będę żanił, więc po co mi to? Wczoraj w TV był wywiad z tym zespołem i lider mówił że tyle biora za wesela, a być może już kończą z weselami.

(2011/07/15 12:03)
Uff... To nie ten zespół Flesz :) Ten co grał u mnie NIE MA strony internetowej, dopiero teraz będzie ona powstawała podobno :) Ale faktycznie, musi być jeszcze jeden zespół Flesz gdzieś w okolicy chyba, bo w internecie też są negatywne opinie o nich, tylko imiona nie pasują do tego zespołu co grał u mnie:) Czyli jakiś sobowtór :/

Karolcia nie będę się wypowiadał na temat zespołu Sabat bo szkoda gadać . Zespół Flesz moim zdaniem to dobry zespół grający  , ale mówię o zespole z Victorii. Inny świetny zespół który słyszałem  na weselu to zespół Płomień z Giżyc.

(2011/07/16 13:57)
Nie wiem, co Wy chcecie od Sabatu- super zespół. Tyle, że dość drogi. Ja osobiście polecam Efect Band. Też z Sochaczewa. Byłam na 2 weselach przez nich granych i mogę śmiało polecić. Fajnie grają i z tego co słyszałam nie są tak drodzy jak Sabat ( który tak jak napisałam jest super). 

(2011/08/10 21:41)
karol, w sumie ja nic do żadnego zespołu nie mam. Zespoły grają mnie więcej poprawnie albo bardzo dobrze. A  śmieszy mnie tylko jak ktoś wychwala jakiś zespół ze zagrał i  grał wg jakiegoś ustalonego scenariusza z parą młodą jakby to był wyczyn nie wiadomo jaki. W dzisiejszych czasach dobrze grający zespół to norma. inaczej  to niech  lepiej wogóle tego nie robi. Zespół sabat, mozliwe że dobry i ludziom się podoba. Ale jesli lider  który ma własne studio nagrań sam się przechwala że on gra tylko z gotowców wokalowych to daj spokój za co te pieniądze które biorą to ja niewiem? Ja napewno za taką sumę bym ich nie wynajął, jest wiele innych fajnych zespołów któe nie tylko graja a co najważniejsze przynajmniej spiewają na żywo. Nie jest tajemnicą iż studyjnie można poprawić wszelkie niedoskonałości a szczególnie wokalne. Jak ktoś ma mi brać kasę za puszczanie gotowych piosenek, to lepiej chyba wynająć DJ-a, który zagra nam oryginalne wersje piosenek

(2011/08/17 16:47)

Dobry odpowiadasz Karolinie, Karol to ja...:)

Zaglądasz czasem do kogo piszesz???

Karol

(2011/08/17 17:50)
ja natomiast polecam zespół Bick Black.Na żadnym z wesel nie bawiłem się tak, jak na dwóch na których oni grali. Dla mnie pełna profeska pod każdym względem.

(2011/08/18 00:27)
 Sory karol , karolA , zmyliło mnie trochę. PS . cofam poparcie dla nijakiego zespołu płomień czy promień,  bo kiedyś grali fajnie ale obecnie to co zobaczyłem i usłyszałem na welu to jeśli nie  żenada i totalna porażka a juz na pewno amatorka

(2011/08/25 00:16)

Kontakt do Zespołu Sabat: Rychwalska Monika 0-600-983-619.

Pozdrawiam

(2011/08/25 14:03)

Z przykrością czytam Twoje komentarze na temat grania z Playbecku przez Sabat. Byłam na weselu gdzie grali w czerwcu i wiem na 100% że wokale idą na żywo. Nie rozumiem czemu od początku tego wątku w każdej wypowiedzi powtarzasz to samo. Każdy już wie jakie masz zdanie na temat . Martwi mnie również to że zaatakowałeś kogoś kto się wypowiedział b. pozytywnie z góry zakładając że to ktoś z Zespołu. Troszkę to mi pachnie próbą zrobienia złej reklamy. Nie sądzicie? Założyłam ten wątek bo zależało mi na opini ludzi dla których pracował Sabat a nie na "Opini "( powtarzającej sie zaznaczam) jednej osoby.

Na koniec chciałam serecznie podziękować wszytkim którzy wyrazili opinię a w szczególnosci zespołowi Hocus&Pocus który pokazał klasę uczciwie wypowiadając się o konkurencji.

Serdecznie pozdrawiam

(2011/08/25 14:27)
oczywiście dotyczyło to p. Roberta D.

(2011/08/25 14:28)
cytrynka , czytaj uważniej , bo niby gdzie ja chcę robic tzw. zła reklamę zespołowi Sabat? Napewno mi na tym nie zależy aby ryc pod jakimkolwiek zespołem. Zadaję tylko pytanie i chcę zwrócic uwagę na pewne sprawy. Nie raz byłem na weselach gdzie grały jakieś zespoły lepiej , gorzej . Ale to co mnie najbardziej dziwi . Gdy jeden koleś puszcza jakieś gotowce z wokalem lub bez i do tego ekipa tzw. nakładaczy czy stojaków jak kto woli to nazwac, a klient jest przekonany i dałby sobie rękę obciąc że zespół gra na żywo. No bo chyba wstyd było by się przyznac że wynajął za kilka tysi  kapele grajacą z gotowców , chyba o to chodzi. I w gruncie rzeczy nasówa się myśl czy to świadczy o niskim poziomie zespołów czy raczej klientów w naszym mieście.cytrynka czuję pewien podtekst w twojej wypowiedzi. Mów co chcesz jestem głownie za to besztany przez innych grających bo kiedyś grałem i obnażam techniki obecnie grających zespołów, toteż oni wszyscy twierdzą że tak się teraz gra i tak się powinno grac. , kurna kto ich tego nauczył? Niestety ja tego nie kupuję i kiedy za jakiś czas będę szukał zespołu na imprezę na pewno nie wynajmę żadnego zespołu z sochaczewa i okolic w ten sposób grajacego

(2011/08/26 01:13)
Byłam ostatnio na weselu z Sabatem i serio: było genialnie. Grają nowości, klasykę,  bawią ludzi tak jak ludzie sobie tego życzą. Młody ( mój brat cioteczny) z własnej inicjatywy dorzucił im kasy bo był niesamowicie zadowolny.

(2012/11/07 11:21)
Byłam ostatnio na weselu z Sabatem i serio: było genialnie. Grają nowości, klasykę,  bawią ludzi tak jak ludzie sobie tego życzą. Młody ( mój brat cioteczny) z własnej inicjatywy dorzucił im kasy bo był niesamowicie zadowolny.

Nigdy nie słyszałem zespołu Sabat.

Ludzie mówią tylko że zespół od A do Z gra z gotowców wokalnych. Nie mniej jeśli to komuś odpowiada to dobrze a jeśli nie może zrobić odpowiednie zastrzeżenia w umowie co do sposobu wykonywanej muzyki podczas imprezy. Ja proponowałbym nie kierować się opiniami
/bo wiadomo każdy ma swój gust i opinie mogą być różne , wiadomo każdemu podoba się coś innego/ na forum lecz przesłuchać zespół gdzieś na próbie albo lepiej na jakiejś imprezie gdzie jest  wstęp dla ludzi z zewnątrz  np: andrzejki, sylwester itp.

(2012/11/09 09:43)