Jak i gdzie szukać nani w Sochaczewie?

/ 4 odpowiedzi
Niedawno przeprowadziliśmy się do Sochaczewa (samo Centrum) i mamy kłopot ze znalezieniem zaufanej osoby "na godziny". Szukałam na tym portalu w ogłoszeniach - ale tam praktycznie wyłącznie ogłoszenia prywatnych przedszkoli. Nasza córka idzie od września do zerówki, ale potrzebujemy kogoś kto pomoże nam w tygodniu, głownie w odprowadzaniu (pracujemy oboje w tych samych godzinach, niewielkie mamy możliwości zmiany i żal nam zrywać dzieciaka bladym świtem żeby na 8 do pracy zdążyć :) Czy warto pytać w przedszkolu czy to będzie źle odebrane? A może znacie jeszcze jakiś portal ogłoszeniowy lokalny?
U nas raczej ciezko z takiego typu portalami.Zazwyczaj wszystko pocztą pantoflową.A jakie godz i dni wchodza w gre? Ja jestem nauczycielką, pracuje z dziećmi.

(2014/08/22 23:45)
Solidna, emerytowana przedszkolanka szuka  pracy. Podaję nr tel. 46 8632218.Cierpliwa, deliokatna dla dzieci, lubina jako przedszkolanka w przedszkolu.

(2014/08/23 08:26)
Zapomniałam dodać, że to nie chodzi o mnie, ale polecam  tę osobę,bo można jej zaufać.Podziwiam jej cierpliwośc do dzieci.

(2014/08/23 09:24)
Witaj Mary, zapytaj pod nr  732_765_873 , doświadczona opiekunka, ma referencje , jest dyspozycyjna.

(2014/08/24 11:20)