Jak władze promują Sochaczew

/ 12 odpowiedzi
Czemu władze miasta nie promują atrakcji turystycznych które niewątpliwie mamy.

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,18641987,do-wiosel-na-kajak-polecamy-trasy-kajakowe-niedaleko-warszawy.html
Słowem pisiolony-melepetyzm hi hi,  cofamy się w dół . No i tak trzymać, aż do wyrzygania.  

(2015/10/28 09:18)
@actifydd
Oj tam, to tylko złudzenie:SFS - PiS mentalny (kryptoPiS)PiS - PiS właściwy
matematycznie:SFS + PiS = PIS rządzący
bez sensu? ;)

(2015/10/28 12:50)
@actifyddA ja słyszałem, że żadna obsada personalna nie odbywa się z konsultacji z ... sam wiesz kim. I to, sam wiesz  kto, ma ostatnie zdanie - i to jest PiS rządzący :)
P.S.Nie chodzi mi o Lorda Voldemorta vel.Tom Marvolo Riddle ;)

(2015/10/28 17:06)
Słuchajcie,szykuje się nam nowy pomnik w Sochaczewie. Piszą o tym w Ziemi.To ma być pomnik dzieci nienarodzonych czy coś w tym rodzaju. Jest komitet, jest konto, można wpłacać. A jak by tak jeszcze zbudować pomnik zmarnowanych plemników, to by były dopiero atrakcje turystyczne.

(2015/10/28 17:58)
Te władze promują Sochaczew? Raczej siebie przy każdej okazji. Ostatnio na Stadionie Narodowym była wielka impreza samorządowa poświęcona środkom unijnym. Dwudniowe VI Forum Rozwoju Mazowsza organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Do panelu na temat rewitalizacji w uznaniu zrealizowanych w Sochaczewie projektów z tego zakresu zaproszono burmistrza Sochaczewa Piotra Osieckiego. Ja oraz wielu znajomych i zorientowanych w realiach samorządowców chcieliśmy posłuchać w drugi dzień (czwartek, godz. 11.00) naszego włodarza jak opowiada o "swoich" samorządowych sukcesach. Niestety nie znalazł czasu, ani nie wysłał zastępcy, aby pochwalić się sochaczewskimi projektami. Czy wystarczyło, że w programie pojawiły się personalia?

http://forumrozwojumazowsza.pl/program/

(2015/10/28 18:08)
Pan Burmistrz nie lubi się chwalić, pewnie dlatego stwierdził, że nie dla niego taka impreza. Skromność to podstawa.

(2015/10/28 20:14)
wielkiorety
uznaje to za sarkazm bo w innym przypadku zmuszony bylbym uzac ze jestes lekko ułomny :)

(2015/10/29 08:03)
test skryptu 

(2015/10/29 09:48)
test skryptu 

dodanie fotki 

(2015/10/29 09:53)