Jak znalazła się w sochaczewskim szpitalu wiceminister Monika Zdrojewska?

/ 22 odpowiedzi / 4 zdjęć
No proszę... znowu temat sochaczewskiego szpitala... dziwne rzeczy... dziwne zbiegi okoliczności... ciekawy jestem co dziennikarze sochaczewscy na to... jako mieszkaniec zaczynam mieć coraz większy próg strachu przed szpitalnym progiem dziwnych wydarzeń i zbiegów okoliczności... 

(2015/11/02 22:18)
"Stołeczna prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie śmierci Moniki Zbrojewskiej, byłej wiceminister sprawiedliwości – ustaliła „Rzeczpospolita". 43-letnia Monika Zbrojewska zmarła w piątek w warszawskiej klinice przy ul. Banacha. Przywieziono ją tam ze szpitala w SochaczewieJak mam to rozumieć? Czy w sprawie śmierci Pani Moniki Zdrojewskiej zawinił Szpital w Sochaczewie?

A gdzie jest napisane, że zawinił? Co ty wyssałeś znowu z palca? Rozumieć to można tak, że została przewieziona do szpitala stołecznego jako bardziej specjalistycznego.

(2015/11/03 10:03)
No proszę... znowu temat sochaczewskiego szpitala... dziwne rzeczy... dziwne zbiegi okoliczności... ciekawy jestem co dziennikarze sochaczewscy na to... jako mieszkaniec zaczynam mieć coraz większy próg strachu przed szpitalnym progiem dziwnych wydarzeń i zbiegów okoliczności... 

Dziwne to jest to, co się rodzi w twojej chorej głowie.

(2015/11/03 10:05)
Czy na horyzoncie jawi się jakaś wtopa ? 

(2015/11/03 11:42)
Obawiam się (ale to tylko moje przypuszczenia, biorąc pod uwagę przebieg wcześniejszych zdarzeń), że to bardziej delikatna sprawa i może chodzić o szpital psychiatryczny i próbę samobójczą (niestety udaną). A w takim przypadku to już sprawa całkiem nie do komentowania na tym forum.
Więc ostrożnie z tymi fantazjami na temat szpitala.

(2015/11/03 12:13)
       Co ty Tadeusz piszesz za głupstwa. Chore. Zmień miejsce zamieszkania proponuję miasto miedzy Brwinowem a Piastowem z wiadomych powodów.

(2015/11/03 13:23)

(2015/11/03 13:35)

(2015/11/03 13:59)
najpierw było o jeżdzie po pijaku,potem to--gdzie tam jest Sochaczew? zaczęło się od Łodzi--
Te wydarzenia zapoczątkowały całą lawinę nieszczęść, której finałem była śmierć Moniki Zbrojewskiej w miniony piątek. - W środę próbowała dodzwonić się do niej siostra. Pojechała do jej łódzkiego mieszkania sprawdzić, co się dzieje. Znalazła ją nieprzytomną. Wszystko wskazuje na to, że wzięła dużą ilość lekarstw. Nie zostawiła listu pożegnalnego - mówi nam jej krewny, dodając, że rodzina nie ma pojęcia, czy to było samobójstwo, czy przypadkowe przedawkowanie leków.Najpierw trafiła do szpitala w Łodzi. Stąd śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował Zbrojewską do Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie. - Leżała trzy dni w śpiączce. W piątek stwierdzono zgon - potwierdza nam krewny.ZA SUPEREKSPRESEM

(2015/11/03 19:47)
Już od dawna nie ma mnie w Sochaczewie , choć dzięki osiągnięciom techniki śledzę losy, wszak jakby nie było mojego miasta .Ale muszę sprostować wypowiedź Pana szanownego  robroya . Chciałbym na początku dodać aby nie wierzył Pan wszystkiemu co pisze super gazeta . To prawda , że ta Pani  wylądowała w szpitalu w warszawie , ale przyczyny jej śmierci są całkowicie inne . Proszę wejść na strony gazet norweskich i poczytać , są także po angielsku , więc nie powinny stanowić żadnego problemu.

(2015/11/03 20:15)
Szanowny ''wbienko'' jak zwykle masz rację... 

Nowy użytkowniku forum e-sochaczew ''adam11111'' zacznij od doniesień lokalnych gazet które można skromnie nazwać dosyć kontrowersyjnymi doniesieniami dotyczącymi sochaczewskiego szpitala... z punktu widzenia potencjalnego pacjenta wykreuje ci się obraz jednostki bardziej dbającej o polityczny obraz sytuacji niż o samo dobro pacjenta...

Szanowny ''Robroy'' również czytałem doniesienia prasowe podające kilka różnych wersji... dla tego pytanie p.Witka Kościuszyka jest jak najbardziej zasadne...  

osobiście straciłem całkowicie zaufanie do szpitala w Sochaczewie... i gdybym miał się oddać w ręce szpitalnych specjalistów to sochaczewski szpital był by na ostatnim miejscu nawet po szpitalach w Rumunii czy Libii... 

(2015/11/03 20:39)
Już od dawna nie ma mnie w Sochaczewie , choć dzięki osiągnięciom techniki śledzę losy, wszak jakby nie było mojego miasta .Ale muszę sprostować wypowiedź Pana szanownego  robroya . Chciałbym na początku dodać aby nie wierzył Pan wszystkiemu co pisze super gazeta . To prawda , że ta Pani  wylądowała w szpitalu w warszawie , ale przyczyny jej śmierci są całkowicie inne . Proszę wejść na strony gazet norweskich i poczytać , są także po angielsku , więc nie powinny stanowić żadnego problemu.

Robroy i norweskie gazety, język angielski? Wolne żarty, he he he.

osobiście straciłem całkowicie zaufanie do szpitala w Sochaczewie... i gdybym miał się oddać w ręce szpitalnych specjalistów to sochaczewski szpital był by na ostatnim miejscu nawet po szpitalach w Rumunii czy Libii... 

I całe szczęście, lecz się w Libii, a ja w razie czego będę czekał w krótszej kolejce w Sochaczewie.

(2015/11/03 23:53)
Tadziu na szpitalu to chciano robić politykę w poprzedniej kadencji powiatu efekt artykuły w prasie z sali sądowej. Poczytaj.A nasz szpital wszyscy którzy tam się leczą są bardzo zadowoleni wiem bo tam się leczyłem kilkanaście dni.Tadziu więcej rozwagi. Pozdrowionka.

(2015/11/04 08:03)
to grubsza sprawa... wydaje mi sie ze dolaczyla do grona: gen petelickiego, gen papały, leppera....

(2015/11/04 11:35)

''Pułkownik Kwiatkowski'' napisał: I całe szczęście, lecz się w Libii, a ja w razie czego będę czekał w krótszej kolejce w Sochaczewie.

Użytkowniku ''Pułkownik Kwiatkowski'' tak jak napisałeś będziesz czekał w krótszej kolejce w Sochaczewie.... czekając w Sochaczewie w kolejce obyś się doczekał...  

(2015/11/04 12:21)
''adam11111'' napisał :Tadziu na szpitalu to chciano robić politykę w poprzedniej kadencji powiatu efekt artykuły w prasie z sali sądowej. Poczytaj.A nasz szpital wszyscy którzy tam się leczą są bardzo zadowoleni wiem bo tam się leczyłem kilkanaście dni.Tadziu więcej rozwagi. Pozdrowionka.

(2015/11/04 12:30)
JAKIE TO SZCZĘŚCIE DLA MIASTA ŻE PRZEGRAŁ. A co ci Tadziu tak szkoda tego Przemka? Ciekawe dlaczego może to ktoś bliski a może cos miałeś obiecane. Pozdrowionka......

(2015/11/04 14:30)
Tadeusz to w samej osobie sam Przemysław G. który to powiedział szumnie, że nie jest żadnym Przemysławem G. tylko kandydatem na burmistrza Sochaczewa Przemysławem Gaikiem! Jak to wybory samorządowe zweryfikowały ludzi!

(2015/11/04 19:15)
Obydwaj reprezentujecie typowy novoosiecki sposób rozmowy... oparty na równie chorych domysłach... jako urzędnicy z resztą w ogromnej większości urzędnicy novoosieccy wykazujecie się patologicznym brakiem troski o sumienne wypełnianie obowiązków wobec mieszkańców co wybitnie widać podczas każdej działalności... sposób zdobycia władzy w mieście i powiecie i kto zyskał na postawieniu zarzutów Przemkowi wszyscy doskonale wiemy... Ci którzy nie potrafią skojarzyć faktów i zdarzeń prawdopodobnie przekonają się po orzeczeniu sądu w tej sprawie... lub wydarzenia które będą prawdopodobnie miały miejsce po orzeczeniu... Dla mnie sprawa ewidentnie polityczna która miała na celu usunięcie człowieka który zagrażał układowi władzy w Sochaczewie... wielu nieudacznych niekompetentnych naczelników by poleciało...
Ps
Nie jestem Gaikiem... natomiast od blisko 2 lat wytykam obecnej władzy kumoterstwo... lichwę polityczną... bylejakość... intrygi... swoje wpisy rozpocząłem w momencie w którym zorientowałem się że rzecznik dwa lata temu wypisuje pod kilkoma fikcyjnymi profilami bzdury nakręcając makaron novoosieckich kłamstw mieszkańcom czytającym to forum... zapraszam na mój profil... poczytajcie sobie...      

Co do Pani Wiceminister wiadomość tragiczna... która tylko po raz kolejny rzuca cień na sochaczewski szpital... mimo iż personel szpitalny stara się robić dobrą minę do złej gry rozgrywającego piłkę która podawana jest po linii obecnej władzy w Sochaczewie... 

(2015/11/04 22:17)
TADZIU Z TEJ TROSKI O MIASTO I POWIAT WYPADNIE CI RESZTA WŁOSÓW. OD SZPITALA I BURMISTRZA WARA. UWAŻAJ NA ZDROWIE BO MOZESZ TAM DO NASZGEGO SZPITALA TRAFIĆ.......... ALE ZAPEWNIAM CIE ŻE CI NA PEWNO PROFESJONALNY PERSONEL POMOŻE BO NASZ SZITAL JEST OK.

(2015/11/05 08:01)
@adam11111

No i po co te CAPSLOCK-owe krzyki. Pewnie, że "OD SZPITALA I BURMISTRZA WARA" - to instytucje poza wszelką krytyką. Nie można krytykować ani burmistrza, ani starosty, ani żadnej  rzeczy, która ich jest. To obiekty święte ;)
A tak w ogóle to: w Rooswell wylądowali kosmici, w Smoleńsku była sztuczna mgła, a Gaik przegrał w czystej kampanii.

Tylko co to ma wspólnego z historią ostatnich chwil życia p. Moniki Zdrojewskiej? :(

(2015/11/05 08:59)

(2015/11/08 11:37)