Jaki fitness w Socho wart polecenia?

/ 30 odpowiedzi
Witam, wpisujcie tu proszę swoje opinie na temat zajęć fitnessowych, tanecznych etc. Gdzie warto, gdzie fajnie, co omijać?
Polecić mogę zajęcia w DANCE&FITNESS na Warszawskiej u Ani Baśkiewicz. Chodze tam na aerobik. Zajęcia są super, można się nieźle napocić :) atmosfera jest świetna, bez stresowo, wręcz rodzinnie. Poza aerobikiem z tego co sie orientuje są jeszcze zajęcia zumby, TMT, FIT BALL chyba jedyne w Socho. Polecam naprawdę, prężnie rozwijająca sie firma,gdzie na zajęcia chce sie wracac :))))

(2013/02/19 10:38)
Również polecam zajęcia w DANCE@FITNESS szeroka gama zajęć do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie, a prowadząca zajęcia to profesjonalistka z pasją do tego co robi!! Dodaktowym atutem jest atmosfera :) serdecznie polecam 

(2013/02/19 11:22)

witam. ja rowniez polecam. ja chodze na zajecia z pilkami gimnastycznymi a moja mala bratanica na zajecia taneczne dla maluszkow..

Ania jest cudowna...

(2013/02/19 13:59)
Najlepsze miejsca same się bronią i nie są im potrzebne wpisy polecające. Jak ktoś dobrze prowadzi zajęcia to ma klientów. A jak jest kiepski to loguje się pod wieloma nikami i sam wychwala swoje zajęcia, co często ma tu miejsce. Jestem w Sochaczewie od niedawna ale dość szybko pocztą pantoflową usyskałam info do kogo warto się wybrać a kogo trzeba omijać szerokim łukiem. Służę opinią (wyłacznie subiektywną :) ) na priv.

(2013/02/19 14:43)
Chyba Panią aniapta zazdrość ruszyła na temat zajęć w Dance & Fitness  , że tak młoda osoba jest tak energiczna i w takim szybkim tempie stworzyła naprawdę super silną grupkę babeczek  które chodzą na jej zajęcia , ale nie ma co zazdrościć tylko zapraszamy dołączyć do grupy i zapomnieć o zazdrości i zawiści tylko  poczuć z nami ten klimat bo atmosfera jest naprawdę rodzinna  i każdy jest dla siebie miły i uprzemy nie jak  na innych zajęciach

(2013/02/19 15:46)
Mnie zazdrość nie mogła ruszyć bo nie jestem konkurencją a klientką. Tyle tylko, że z p. Anną nie chcę mieć nic wspólnego bo zostałam źle obsłużona. Pisanie do kogoś, kto się zainteresował jej zajęciami, że jest pozbawiony rozumu bo ostatecznie wybrał zajęcia u kogoś innego jest mówiąc eufemistycznie nieuprzejme. Pan wybaczy ale to nie ma nic wspólnego z rodzinną atmosferą. Idąc na zajęcia oczekuję przede wszystkim profesjonalizmu i miłej obsługi a tego najwyraźniej p. Ani brakuje. Wskazuje Pan na jej młody wiek. Może to jest przyczyna jej złego zachowania?

(2013/02/19 15:59)
moja córka chodzi do p.ani na zajęcia i jest bardo zadowolona .chodzi bardo chętnie a co do innych zajęć to nie wiem ale słyszałam od osób które tam chodzą że jest super

(2013/02/19 16:33)
Myślę że młody wiek i entuzjazm tylko dodaje jej plusów  , że Pani była źle obsłużona hehehe to  bardzo śmieszne bo raczej nie ma możliwości żeby ktoś tam był źle obsłużony, chyba że nie płaci za zajęcia lub ma wygórowane ambicje czego Pani chyba ma w nadmiarze

(2013/02/19 17:33)
Chyba Pan nie zrozumiał mojej wypowiedzi. Proszę ją jeszcze raz przeczytać. Nie napisałam, że chodziłam za zajęcia ale dopiero zamierzałam zapisać swoje córki. Pytałam się, zrobiłam rozeznanie i ostatecznie wybrałam inne miejsce. Postanowiłam wysłać info p. Ani z podziękowaniem za poświęcony czas i wyjaśnieniem dlaczego jednak nie ona. Co mnie spotkało? Mail z wyzwyskiem żebym raczej używała własnego rozumu i niepochlebną opinią o instruktorze, którego wybrałam dla swoich córek. Jak Pan widzi, to nie ma nic wspólnego z niepłaceniem za zajęcia czy moimi ambicjami. Służę dowodami w postaci wymiany mailowej. Może p. Ania jest słodka dla tych co przynoszą jej pieniądze do kieszeni ale źle traktuje kogoś, kto zrezygnował na korzyść innego instruktora. Dlatego w moim przypadku tej Pani już dziękuję.

(2013/02/19 20:12)
Chyba rzeczywiście Pania aniapta ma problemy sama ze sobą. Nawet nie spróbowała uczestnictwa w zajęciach a od razu jest anty nastawiona. A ta wstawka o pieniądzach jest zbędna. Oczekiwała Pani ze instruktorka zrobi Pani herbatkę na początek znajomości?

(2013/02/19 23:26)
Pani Anno Ptasińska/ mam wszytskie meile od Pani-  nie obsłużyłam niegrzecznie- bo odpowiedziałam Pani na wszytskie pytania, a nawet powysyłałam filmiki, tresci mogę podesłać dla sprostowania Pani obelg w moją stronę. To Pani nie była dla mnie zbyt grzeczna- wypytując sie o wsyztskie rodzaje zajęć cennik grafiki, umawiając się ze mna na spotkanie, a na koniec zmieniając zdanie że jestem jednak niegdna polecenia instruktorem. Chyba ktoś bardzo nie ładnie próbuje podburzyć nieprawdziwymi faktami atmosferę. Mam swoich klientów nie narzekam na brak ;) Pani mi uwierzy, że gdybym sie przejmowała wsyztskimi meilami i wypowiedziami takich osób jak Pani pewnie dawno bym sie poddała, a wmoim przypadku przeciwnie- dodaje mi Pani powera.

(2013/02/20 00:11)
Najlepsze miejsca same się bronią i nie są im potrzebne wpisy polecające. Jak ktoś dobrze prowadzi zajęcia to ma klientów. A jak jest kiepski to loguje się pod wieloma nikami i sam wychwala swoje zajęcia, co często ma tu miejsce. Jestem w Sochaczewie od niedawna ale dość szybko pocztą pantoflową usyskałam info do kogo warto się wybrać a kogo trzeba omijać szerokim łukiem. Służę opinią (wyłacznie subiektywną :) ) na priv.

;) P.S. tak jak wspomniałam w meilu ostatnim do Pani , proszę o nieocenianie mojej osoby ani moich zajęć gdy nie miało sie ze mna kontaktu w realu a tym bardziej na moich zajęciach :) .Pozdrawiam cieplutko Pani Aniu Ptasińska.

(2013/02/20 00:19)
Pani Aniu, Pani chyba nie rozumie w czym problem. Nie napisałam, że nie dostałam odpowiedzi bądź zbyt długo na nią czekałam. Napisałam co się stało gdy jednak odwołałam nasze spotkanie i zrezygnowałam z zajęć prowadzonych przez Panią. Była Pani nieuprzejma i tyle. Wiem, że nie spodziewała się Pani, że to wyjdzie na jaw, ale niestety smród potrafi się ciągnąć za kimś latami więc ku przestrodze - proszę innych swoich potencjalnych klientów traktować grzeczniej. Wybaczy Pani ale dalsza polemika nie ma sensu. Post dotyczył opinii na temat zajęć prowadzonych w Sochaczewie. W Pani przypadku jestem na NIE i proszę to wreszcie uszanować! 

(2013/02/20 08:50)
Pani Aniu, Pani chyba nie rozumie w czym problem. Nie napisałam, że nie dostałam odpowiedzi bądź zbyt długo na nią czekałam. Napisałam co się stało gdy jednak odwołałam nasze spotkanie i zrezygnowałam z zajęć prowadzonych przez Panią. Była Pani nieuprzejma i tyle. Wiem, że nie spodziewała się Pani, że to wyjdzie na jaw, ale niestety smród potrafi się ciągnąć za kimś latami więc ku przestrodze - proszę innych swoich potencjalnych klientów traktować grzeczniej. Wybaczy Pani ale dalsza polemika nie ma sensu. Post dotyczył opinii na temat zajęć prowadzonych w Sochaczewie. W Pani przypadku jestem na NIE i proszę to wreszcie uszanować! 

(2013/02/20 08:50)
I bardzo dobrze że jest Pani Ania na NIE bo nie znieślibyśmy takiej osoby na zajęciach :- to są zgrane grupy i sympatyczni ludzie więc Pani tu definitywnie nie pasuje

(2013/02/20 09:17)
Pani Aniupta jak sama pani stwierdziła post dotyczył opinii na temat zajęć które są godne polecenia, rozumiem, że pani jest na ""nie'' i skąd stwierdzenie,że pani Ania prowadząca fitness sama wypisuje sobie pochlebne opinie?! Myślę, że ilość zajęć a przede wszystkim ilość osoób oczęszczających na te zajęcia mówi sama za siebie i to sie broni!!! A co do pakowania kasy do kieszeni z tego co mi wiadomo z nam bardzo dobrze Sochaczew bo w przeciwieńswtie do Pani mieszkam tu od urodzenia każde tego typu zajęcia są płatne, bo w Sochaczewie nie ma zajęć tego typu ''społecznych'' więc nkt nikogo nie zmusza do pakowania ksy pani instruktor do kieszeni każdy robi to z własnej nie przymuszonej woli!!! Oby więcej takich trenerów wkładającyh całe serce i tyle zaangażowania w to co robi!!!!!!!! DANCE&FITNESS  POLECAM SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(2013/02/20 09:18)
Fajnie gdyby komentarz dotyczył jakości zajęć, bo narazie mnóstwo pozytywów od tych którzy byli i widzieli, no i kilka postów negatywnych od tylko jednej osoby, która w dodatku nigdy progu Dance&Fitness nie przekroczyła. sam poziom komunikacji i bycia obsłużonym w zakresie korespondencji e-mailowej dobrze lub mniej dobrze, tez jest pewnie ważny, ale to chyba zdecydowanie za mało, żeby oceniać jakość wieloletniej ciężkiej pracy i pasji. poza tym mój login jest mój i nijak nie jestem ukrytą Anną B. Pozdrawiam ciepło wszystkie forumowiczki;)

(2013/02/20 09:20)
Zarzucanie, ze osoby wpisujące się są wieloma Ania B. jest śmieszne. Pani P. proszę mnie nie obrażać. Wypowiadam się jako ja,  nie bawie sie w podszywanie lub tym bardziej Ania B. napewno by sie w to nie bawiła (Anka mam nadzieje, ze dobrze mówie).
Żale, pretensje już wyrzucone wiec pani AniPta juz dziękujemy. Prosze założyc swój temat i chwalic w nim swojego instruktora jeśli inni nie spełnili Pani oczekiwań.

Ja jeszcze raz POLECAM zajęcia w DANCE&FITNESS u Ani Baśkiewicz i pisze to jako ja Marta ;p
Do zoabczenia, enjoy!!!!

(2013/02/20 09:28)

Anka Baskiewicz jest the BEST!!! Finito.

(2013/02/20 09:34)

Anka Baskiewicz jest the BEST!!! Finito.

Popieram w 100% Ania Baśkiewicz jest poprostu naj....

(2013/02/20 10:07)

Polecam DABCE&FITNES prowadząca Anna Baśkiewicz- a dokładnie ćwiczenia " TMT" to ćwiczenia dla prawdziwych kilerów;) efekt widoczny już po miesiącu ciężkich hart-korowych ćwiczeń dużo sprężystsza skóra, twarde pośladki i uwidocznione mięśnie, których jak do tond nie dostrzegałam:). Przed instruktorką A.B. chylę czoła, młoda wyćwiczona, dynamiczna, rytmiczna potrafiąca przekazać energię dziewczyna prawdziwa "bomba atomowa" :). Jeżeli chcecie naprawdę szybko zobaczyć efekt- poprawić sylwetkę, spalić tłuszczyk, i wypracować kondyche to naprawdę polecam bo warto. Ja osobiście jadem;) dalej z coraz większym zapałem i zaangażowaniem, bo co bardziej cieszy? jak efekt ciężkiej pracy, która przynosi efekt. Pozdrawiam wszystkich kilerów:*

(2013/02/20 10:11)

własnie odczytałam jeszcze raz wysłaną wiadomość do Pani Ptak :)/ przykro mi Pani Aniu nie mam sobie nic do zarzucenia. Obraziła mnie Pani w meilach po zawracaniu głowy codziennymi meilami- wypytała Pani tak szczegółowo o moje zajęcia że nawet pytała jaką biorę cenę za indywidualna lekcję z dzieckiem, i różne inne pytania. Kiedy doszedł moment że odwołała Pani ktorys raz z kolei spotkanie(hmm ciekawe czemu??? - jesli Pani wogole jest osoba za ktorą sie podaje bo nie wydaje mi się :)/ obrażała Pani moją osobę, więc nie przejmując się tym odpisałam Pani stanowczo- że zmarnowała Pani mój czas który poświeciłam na odpowiadanie naprawde szczegółowych Pani pytań. Pozdrawiam i zakończmy ta konwersacją z tą Panią bo szkoda czasu. Nie wszyscy chcą czytać kilka stron od Pani która nie ma argumentów na temat moich zajęć ani mojej osoby.

(2013/02/20 10:13)
Nie ma tu co polemizować dalej na ten temat, ja ze szczerym sercem polecam zajęcia u Ani. Prowadzi je profesjonalnie, na zajęciach jest świetna atmosfera, aż chce się tam wracać. Gdyby była nieprofesjonalna to myślę że nie miałaby tak dużej ilości klientów, a jednak klienci wchodzą drzwiami i oknami;)
Pozdrawiam Ewelina

(2013/02/20 10:24)

Zajęcia u Anki są rewelacyjne, polecam każdemu, kto chce trochę ruchu. Jej pozytywna energia udziela się każdemu. Panuje świetna atmosfera, ale to nie wszystko, bo przede wszystkim zajęcia są bardzo wartościowe, cała gama cwiczeń, po których zaczyna byc widac mięśnie i stanowczo poprawia się kondycja.

(2013/02/20 11:58)
Krótko zwięźle i na temat. Chodzę na Aerobik oraz na zumbe, do Ani. Gdyby starczyło mi czasu i sił zapisałabym się jeszcze na fit ball i tmt. Zajęcia bardzo mi się podobają, Anka daje dobry wycisk na aero i na zumbie ! Szczerze polecam, ta dziewczyna ma power !

(2013/02/20 22:33)