jaki zespół na wesele?

/ 157 odpowiedzi / 5 zdjęć
Witam serdecznie
troche panie szanowny Artis odbiegł pan od tematu,nikt tu nie pyta kto jak gra czy na żywo czy nie,czy w trzy osoby czy w osiem,tylko pyta o dobry zespół na wesele więdz z całym szacunkiem dla pana poleciłem swój,sama liczba zamówień o tym świadczy oraz zadowolenie naszych klientów,pozdrowienia dla pana i pańskiego zespołu.Życze tyle grań co u mnie....

(2009/01/28 12:18)
Witam ponownie , chciałbym sprostować to co wcześniej napisałem , że nie polecam zespołu maleństwo.Otóż zmylił mnie nik bo w pewnym innym zespole śpiewa wokalistka niewysokiego wzrostu, A ja osobiście miałem okazję grać gościnnie z zespołem wokalistki maleństwo i mogę stwierdzić iż ci ludzie z jej zespołu posiadający wieloletnie doświadczenie naprawdę znają się na tym co robią, pozdrawiam

(2009/01/28 16:06)
widzę że się tutaj ruszyło więc może ktoś był na imprezie gdzie grał zespół który ja wybrałam - Legal-Band - byłam na próbie wypadli super -ale na innym forum jeden chłopak bawił się przy tym zespole za dobrej opini nie dał :(
a ey wiecie coś o nich - już zaczynam mieć obawy

(2009/01/29 15:43)
Byłam na weselu na którym grał Excel/Exell (nie mam pojęcia jaką mają pisownię!?) i było naprawdę udane. Wszyscy świetnie się bawili, a wokalistka ma genialny głos. Wydaje mi się, że nie ważne w jaki sposób grają zespoły - dyskietka, MP3, czy na żywo - ważny jest efekt. Tu był świetny. Śmiało mogę też polecić BFC. Chyba najlepsi na wesele. Powodzenia

(2009/01/29 18:39)
Pani Bellisima pyta o zespół Legal Band, jeśli wypadli dobrze na próbie to raczej niema się czego obawiać-ładnie grają i maja świetną wokalistkę.Pani annulla po tych wszystkich opiniach może mieć trudniej wybrać zespół niż przed zebraniem tych opini .Dla mnie jako prowadzącego zespół najlepsza jest sytuacja kiedy młodzi przychodzą z rodzicem i np mama mówi:Proszę Pana ja nie chcę na weselu dyskoteki , chcę aby bawili się wszyscy goście.Bo wiadomo na weselu goście są w różnym przedziale wiekowym i zamawianie modnego zespołu dyskotekowego mijałoby tu się z celem.Zespól weselny najlepiej jak jest zespołem typowo weselnym, wtedy skład , instrumentarium jak i repertuar będą odpowiednio dobrane do okoliczności

(2009/01/30 07:55)
Tylko"Pędzące Jaguary". Mają mnóstwo pomysłów na prowadzenie dobrej zabawy i są w tym naprawdę nieźli.

(2009/02/02 21:20)
Kolejny promotor się znalazł,Pani annulla nie pytała jaki zespół polecacie tylko co myślimy o zespole Exell, więc chyba jeśli Exel należy do raczej dobrych zespołów to wybór jest już przesądzony. Naprawdę ta kryptoreklama staje się powoli niesmaczna.Pani annullo zespół Exell raczej nie schrzani wesela ale decyzją oczywście należy do Pani.

(2009/02/02 22:23)
A czy ktoś słyszał o zespole FLESZ?

(2009/02/02 23:26)
Kolego, jeżeli ktoś się tutaj reklamuje i stara się nieudolnie być promotorem to tylko ty. Starasz się być alfą i omegą w każdym temacie - a zauważyłem, że żadna kapela, która ma dużo pracy i jest w tym dobra nie zabiera głosu w tej dyskusji. I przypominam temat: Jaki zespół na wesele? czyli ludki wpisują tutaj swoje typy. Znam chłopaków z Pędzących Jaguarów jeszcze ze szkoły muzycznej (wszyscy są absolwentami naszego Muzyka) i jestem pewien, że żaden z nich nie znizyłby się do takiej formy reklamy, a wiesz kolego dlaczego? bo nie muszą. Poza tym to prywatne zdanie osoby o nicku AndrzejWasik, a z tego co wiadomo mi, to taka osoba nie gra w tym zespole. Jesteś irytujący i chyba chciałbyś być kimś ważnym na tym forum... i nie pisz głupot, że robisz to tylko dla przyjemności - bo jeżeli tak, chociaż de gustibus non disputandum est, to masz koszmarne gusta muzyczne...

(2009/02/03 09:06)
Karolcia_23 a z jakiej miesjcowości jest ten zespół?
Bo jest o tej nazwie zespół w Żyrardowie i w okolicach albo skierniewic albo Łowicza?
o tym z Żyrardowa krótko nie polecam
a otym drugim możesz poczytać na formum skierniewic

(2009/02/03 10:01)
Ten zespół jest z Sochaczewa...

(2009/02/03 16:46)
zespół FLESZ jest z Sochaczewa znam ich jakby coś to mogę dać namiary. A ty hendrix przestań może pluć jadem bo jak widze to najbardziej tobie zależy .Ja nie promuję swojego zespołu a jeśli chodzi o pendzonce jaguary to mogą co najwyżej byty czyścić zespołowi Exell, bo nawet do pięt im nie dorastają, I weź sie gościu śmieszny odczep , ty chodziłeś do muzyka? wes prestań chyba wino za szkołą pić.

(2009/02/03 22:02)
I po pierwsze nie jestem twoim kolegą a co cie wogóle obchodzi ile kto ma grań , ja o to nie zabiegam bo z czego innego się utrzymuję na bardzo dobrym poziomie i gram tylko dla przyjemności no co najwyżej jak zarobie żeby nie doladac zdomowego budzetu na wzbogacenie instrumentarium. Więc nie opowiadaj tu ludziom swoich głodnych kawałkow bo wy wszyscy jak głodne sępy na weselem kto przechwyci a ja mam to poprostu gdzies daleko stąd

(2009/02/03 22:07)
karolcia no widzisz a o tym nawt nie słyszałam

(2009/02/03 22:07)
hendrix a Druga sprawa to ja nawet nie wspominam tu nic o moim zespole tylko ty mi to ciągle wytykasz co jak gram to już nie wolno mi wypowiedzieć się na temat w którym co nieco się orientuję? niepozdrawiam

(2009/02/03 22:15)
I nie zabiegam o imprezy dla jasności

(2009/02/03 22:45)
Wyrażam tyko swoje wolne zdanie zgodnie z zasadami demokratycznego forum. Nikogo nie promuję.

(2009/02/04 08:44)
Ubodło co, aż cztery odpowiedzi - nieźle?? Po pierwsze naucz się "Pan" stosować zasady polskiej zasady pisowni(nie "pendzonce", tylko "pędzące"), po drugie nie rzucam jadem - tylko stwierdzam fakt - a to ""Pan" zaczynasz chamskie odzywki; po trzecie - nikt nie dyskutuje nad wyższością jednego zepołu nad drugim i kto komu może buty czyścić - i jeśli, ktoś obraził "Pańskich" idoli, to tylko zapłakać nad "Pańskim" losem; jeżeli widziałeś jakąś szkołę, to tylko z daleka i to na zdjęciu i nie muszę udowadniać "Panu", że jestem absolwentem Muzyka, a "Pańskie" tłumaczenia są pokrętne, fałszywe, pozerskie i pozbawione elementarnej logiki formułowania myśli. I jeszcze jedno co weź "Pan" sobie do serca - ktoś rodzi się dowódcą szwadronu, a ktoś inny naczelnikiem poczty... żegnam ozięble.

(2009/02/04 08:48)
No cóż , mało mnie obchodzi poprawna nazwa pańskich idoli- parodystów , w sumie to bez sensu byłoby się rozpisywać bo z głupotą ludzką się nie dyskutuje .No ba , jacy ludzie takie miasto.Przypominam iż to pan mnie zaatakował pierwszy

(2009/02/05 08:40)
To nie są moi idole, tylko znajomi i znam ich umiejętności, po drugie nie rozumiesz "Pan" zwykłego komunikatu w języku polskim - wtórny analfabetyzm?? chodzi też o porawną pisownię zgodnie z zsadami " Pańskiego" ojczystego języka - a jeżeli to juz "Pana" nie obchodzi to faktycznie z głupotą ludzką się nie dyskutuje. Żółć wylewasz "Pan" z siebie - nie wiem, może "Pan" niech przestanie udawać znawcę kapel weselnych oraz fachu muzyka i niech "Pan" zostawi to osobom, które miały okazje bawić się na imprezach z różnymi kapelami. i jeszcze raz powtarzam - żaden z wymienionych tu zespołów nie zabrał głosu w tej dyskusji, za wyjątkiem "Pana" - o czymś to świadczy...

(2009/02/05 09:50)
Świadczy tylko o tym że nie interesują się sochaczewskim forum. Ale niech pan nie kłamie bo brał udział muzyk z zespolu dance4ever oraz wokalistka pewnego zespołu. Ja mam nowy zespól który powstał w 2009r i składa się z ludzi z blisko 20 letnim doświadczeniem w tej branży. Mamy już prawie do końca zajęty obecny rok i godzimy na 20010 i 11 także zważając na to w porównaniu do zespołow które z są od kilku lub kilkunastu lat na rynku to całkiem niezły wynik. To fakt że nie gramy często w Sochaczewie ale mamy rozlegly obszar działania tj : Warszawa , ostrołęka, Przasnysz,ciechanów , Sierpc,Pońsk i Płock więc spokojnie nam to wystarcza. A drugą sprawą jest to że forum jest dla wszystkich i nie pan będzie wyznaczał kto na jaki temat może się wypowiadać. Sz>P wiem jak się pisze słowo pędzące lecz nazwa tego zespołu jest dla mnie mało istotna.Myślę że nie obraziłem pana kolegów tym że nie znam nazwy ich zespołu. Widzi pan uważam iż wymienianie nazw zespołów jest tutaj szczególnie nie stosowne.Ja nazwy swojego zespołu nie wymieniłem ani razu. Również jestem absolwentem tutejszej szkoły muz. czego też nie muszę nikomu udowadniać. Było nie pyskować:D

(2009/02/05 15:40)
Sorry za taki błąd tam powinien być 2010r , pomyłkowo wstawiłem zadużo jedno zero

(2009/02/05 15:44)
Koleżko - z tekstem Było nie pyskować to możesz do kolegów z pod budki z piwem wyskoczyć- i całe zwierzenie podyktowane tym, aby dac popalic i pokazać gdzie gracie- bardzo fajnie - tylko nikogo to nie interesuje i nikt nie pytał się o ten temat - i jak pisałem wcześniej, brak ogłady i inteligencji oraz kompletny brak zrozumienia związku przyczynowo-skutkowego powoduje, że nie jesteś pan w stanie zrozumieć jakiejkolwiek aluzji, ironii itp. - w starożytnej Grecji i nie tylko takie istoty nazywano idiotami. Wiem, że wcześniej pisały również osoby przez pana wymienione, ale to pan udajesz speca od tego tematu i to pan obrażasz ludzi swoją ignorancją i głupotą. żegnam

(2009/02/05 22:04)
Weź człowieku przestań się wymądrzać bo jesteś żałosny. Uważam że wieloletnie doświadczenie w tym temacie daje mi prawo bycia znawcą tematu. Jeżeli ktoś tu jest udiotą to tylko ty , ponieważ panipyta się konkretnie co s adzimy o zespole Exell.Jak przeczytasz dokłdnie to nietrudno zauważyć że większość postów jest nie na temat, a niektóre nawet są tak jak i twój kryptoreklamą Może nie zauważyłeś że na esochaczew jest taki dział jak ogłoszenia-tam możesz zareklamować swoich kolegów.żegnam

(2009/02/06 08:22)
Dobry, widzę, że Twoja głupota się nasiliła! to może wiadro zimnej wody? "hendrix a Druga sprawa to ja nawet nie wspominam tu nic o moim zespole tylko ty mi to ciągle wytykasz co jak gram to już nie wolno mi wypowiedzieć się na temat w którym co nieco się orientuję? niepozdrawiam" To Twoja wypowiedź, a pragnę zaznaczyć że na samym początku dyskusji wypowiadał się Szymon i nawyzywałeś go od głupoli, bo wyraził swoje zdanie. Lecz się koleś. Ludzie, on goowno umie, a nie grać! Jak posłuchałam kiedyś jego mp3 to się wystraszyłam, ma się za perkusistę, a poczucia rytmu nie ma wcale!!! Każdy go olewa, nikt nie chce z nim grać, więc tu kombinuje. Wiem coś o tym, szukał wokalistki, jak posłuchałam jak gra to mu napisałam żeby dał sobie spokój i zaczął mnie obrażać! To czubek i tyle, nie ma co z nim dyskutować, bo on nie rozumie aluzji, ani tego jak ktoś prawdę prosto w oczy wali, ma swój chory program w tej pustej główce i się go trzyma. Pozdrawiam forumowiczów, ale nie Dobrego

(2009/02/06 14:29)