jaki zespół na wesele?

/ 157 odpowiedzi / 5 zdjęć
Jeśli komuś zależy na dobrej oprawie muzycznej, to może warto się zainteresować: http://www.tiger.waw.pl/

(2009/02/06 15:53)
kontrabasistka to kolejne zniesławienie mojej osoby przez ciebie na publicznym forum , chyba jednak spotkamy się w sądzie w związku z tym.Ty sama nic nie umiesz i nie potrafisz się pogodzić że inni ludzie którzy chodzili do muzyka potrafią to w jakiś sposób wykorzystać. A ty nic nie umiesz więc zazdrościsz innym i wypowiadasz się jak 14 letnia gówniara. Radzę poprosić lekarza o silniejsze psychotropy albo zmienić psychiatrę.Odwal się, powiem krótko.

(2009/02/06 16:29)
i widzą szanowni państwo na co stać tego kolesia z kryzysem czterdziestolatka na rencie. Jak na razie to Ty zniesławiłeś tu kupę osób i jakoś nikt Ci tak bardzo nie ubliżał, a to co ja umiem to ja wiem, a Ty nie miałeś nawet okazji zobaczyć, na perkusji (chociaż na niej nie gram) lepiej trzymam rytm niż Ty. Czego ja mam Ci zazdrościć? Twoich żółtych papierów? Dawaj dalej takie teksty jak do mnie to Cię w końcu zablokują, bo jak patrzę, to do każdego i na każdy temat masz jakiś problem. P.S. To Ty pokazałeś teraz, że Twój umysł jest na poziomie czternastolatka swoją wypowiedzią. Ty chodziłeś chyba do ogniska muzycznego schizofreniku. Tylko niedorozwoje piszą w stylu takim jak ty"zazdrościsz innym, sama nic nie umiesz: normalnie poziom dziecka... Życzę Ci powodzenia i nie strasz mnie sądami, bo w tym wypadku jestem górą i mam potężne znajomości. Nawet Twoje żółte papiery Ci nie pomogą

(2009/02/06 18:50)
Kontrabasistka jak narazie to ciebie wyrzucali z każdego zespołu. Ja mam na swoim koncie wiele występów , ludzie się bawią na moich imprezach i zleceń nam nie brakuje.Przemawia przez ciebie zwykła zawiść Jeśli chodzi o znajomości może okazałoby się że ja mam lepsze. Ale uważaj ponieważ jestem członkiem MW za co komuszo-liberalny sochaczew mnie nie lubi, a jak się pewnie domyślasz w naszej patriotycznej organizacji jest zasada jeden za wszystkich i wszyscy w obronie jednego.Jeśli kogoś obraziłem co nie jest karalne to przepraszam . Ty natomiast popełniłaś przestępstwo zniesławienia mnie i sugerując iż jestem oszustem za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. A te ogromne znajomości to masz w wariatkowie bo wiadomo psychicznie chorych nie zamykają

(2009/02/06 20:22)
mnie jak na razie z żadnego zespołu nie wyrzucili, tylko słyszałam, że Ciebie tak Ty obraziłeś innych, ja obraziłam Ciebie, twierdzisz, że Twoje obrazy są dozwolone? Głupolu(jak to napisałeś na kogoś wyżej) lecz się. Nie zniesławiłam cię, bo nie użyłam Twojego imienia i nazwiska i nie stwierdziłam, że jesteś oszustem.Stwierdziłam tylko fakt, że nie masz poczucia rytmu i nie umiesz grać, a nie to, że jesteś oszustem i kłamiesz ludziom. Nie dodawaj sobie sensacji mitomanie i nie szukaj kasy na boku. A! Jeszcze jedno, nie strasz mnie, bo KARALNE!!!!!!! ŁAAAAA!!!!! Póki co to Ty mnie tu zniesławiasz, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam żółtych papierów, więc wariatką nie jestem. Druga sprawa jest taka, że nie miałeś okazji mnie słyszeć, więc nie wiesz co potrafię, co jest równoznaczne z tym, iż Ty kłamiesz i jesteś mitomanem i fantastą. NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM! uCZĄ TEGO W PODSTAWÓWCE! LECZ SIE LECZ SIE LECZ SIE LECZ SIE LECZ SIE

(2009/02/06 21:39)
A TAK WRACAJĄC DO TEMATU, TO KTOŚ WYŻEJ NAPISAŁ, ŻE POLECA ZESPÓŁ TRATATA, TEZ GO POLECAM, BYŁAM NA DWÓCH WESELACH Z NIMI, I GRA TAM KOLEGA Z MUZYKA, BARDZO FAJNIE PROWADZĄ IMPREZĘ, NAJLEPSZE SĄ LUDOWE ZAGRYWKI MIEDZY STOŁAMI:P NO I ONI NIE ŚCIEMNIAJĄ ŻE GRAJĄ, GRAJĄ NA PRAWDĘ I UMIEJĄ TO ROBIĆ:)

(2009/02/06 21:50)
Sama się lecz , o ile mi wiadomo to ty też mnie raczej nie słyszałaś do tej pory więc niby na podstawie czego mnie oceniasz a raczej poprostu ze złości próbujesz mi tu zrobić antyreklamę , niezależy mi na tym gramy , gramy i jeszcze raz gramy, ja ci nie bronie chcesz to też graj i nie wpier. się do nie swoich spraw.Ogatnij się trochę

(2009/02/06 22:08)
sam się "OGATNIJ" jak to Cię nie słyszałam, sam mi linki ze swoim mp3 na wrzucie wysyłałeś, słabą masz pamięć. Ja Ci grać nie bronię, ale stwierdziłam fakt i już. Graj se, co Ci szkodzi, tylko nie wmawiaj ludziom, jakim to Ty fachowcem jestes. Jakiej złości? ty na prawdę jesteś chory koles....

(2009/02/06 22:22)
No myślę że powinniśmy skończyć juź tę polemikę, ja nie twierdzę jakim to jestem fachowcem tylko jak pytała pani o zespół Exel to pisałem że mi się bardziej odoba od innyc tu wymienianych bo znam ten zespół od dawna i podoba mi się ich granie. Dobranoc

(2009/02/06 22:48)
" Ale uważaj ponieważ jestem członkiem MW za co komuszo-liberalny sochaczew mnie nie lubi, a jak się pewnie domyślasz w naszej patriotycznej organizacji jest zasada jeden za wszystkich i wszyscy w obronie jednego." I właśnie wyszło szydło z worka - typowy burak, cham i prostak co zamawia pięć piw, który obraża kobiety - jesteś koleżko żałosny - a nikt cię nie lubi nie dlatego, że jesteś pajacem z MW, tylko dlatego, że jestes idiotą. nie rozumiesz o czym czytasz, nie rozumiesz o czym piszesz, obrażasz ludzi i jesteś kiepskim perkusistą. a na twoim miejscu, to jednak bym uważał z tą mw - bo ani ty młodzież, ani polski. acha i nie trzymaj pałek jak cepa. Troszkę pokory i subtelności w stosunku do kobiet prosty koleżko.

(2009/02/07 11:51)
Sam jesteś prostak, tylko zauważasz to do czego możesz się przyczepić , zważ na to że ta kobieta mnie obrażała to jej tak napisałem jak na to zasłużyła. jesteś prostakiem m.in dlatego że nawet mnie nie znasz a oceniasz i wyzywasz,zastanów się nad sobą bo piszesz bzdury, chamstwo to akurat z ciebie wyszło. A napewno masz jak wszyscy skrzywiony obraz o MW do czego się przyczyniły fotomontaże i manipulacje MARKSMEDIÓW A temat dotyczył zespołu Exel a nie mojego zespołu ani mnie jak ja gram itd. Ciąg się luiu

(2009/02/07 13:21)
To ciekawe , ten płytki człowieczek chce oceniać to co robię. Jakoś klienci na imprezach mówią zupełnie coś innego. A jak pisałem wcześniej nie brakuje nam zleceń.W zasadzie to nie powinienem odpisywać komuś kogo wypowiedzi są na poziomie 14 letniego gnojka.Ja piszę o tym na co powinno się zwracać uwagę ponieważ temat oprawy muzycznej imprez jest mi dobrze znany. Hendrix można tylko ci oraz twoim najbliższym wspóczuć bo jak można przebywać,wytrzymać z tak niezgodnym i kłótliwym człowiekiem?

(2009/02/07 14:05)
dziękuję panu bardzo panie Hendrix Ta kobieta Cię obraziła tylko dlatego, że Ty obraziłeś innych na tym forum, a że ta kobieta wie, Twoje granie to "pseudo granie" to się wypowiedziała. Po co masz uchodzić za fachowca, jak nim nie jesteś. Schowaj się z tą swoją młodzieżą wszechpolską czterdziestolatku na rencie. Najbardziej to Ty wszystkich tu obrażasz, ot co... Pan Hendrix bardzo trafnie Cię ocenił

(2009/02/07 15:20)
Sa tacy dla których gram i im się to podoba , mało mnie więc obchodzi co tu sobie wypisujecie.Widocznie nie macie ciekawszych zajęć. Dobra lece bo mamy dzisiaj występ w Frodzisku

(2009/02/07 21:26)
późno coś lecisz na ten występ, swoją drogą, gdyby Cię nie interesowało, to byś się nie udzielał i nie pierdzielił głupot. A Ty ciągle pyskujesz i pyskujesz i piszesz, że ludzie Ciebie słuchają, śmieszny jesteś....

(2009/02/07 21:41)
Imprezka prowadzona z lekkim humorkiem, to akurat najbardziej lubią , imprezki są przeważnie wieczorkiem

(2009/02/07 22:24)
no ale nie wiem, co Ty jeszcze tutaj robisz? Może koledzy z zespołu o Tobie zapomnieli?

(2009/02/07 23:42)
Polecam zespół Waganci
Byliśmy na próbie i na weselu. 100 % live. Muzyka typowo weselna i niedrogo
Natomiast odradzam kategorycznie hades Byliśmy na sylwestrze w tym roku grali bardzo duzo wolnych utworów (co na sylwestra było karygodne) i powtarzali często utwory Kasa wywalona w błoto

(2009/02/09 09:19)
Witam. Widzę , że niektóre z osób wypowiadających się na Forum nie za bardzo rozumie sens istnienia tego postu. Mi absolutnie nie chodziło o to kto z kim gra, czy ktoś gra żeby zarobić czy tylko dla frajdy, a z 69 wypowiedzi co najmniej 30 tego właśnie dotyczy i toczy się słowna przepychanka

(2009/02/09 11:03)
annulla3 bo się zawsze jeden "mądry" musi wpieprzyć i do innych przyczepić, bo nie umie czytać ze zrozumieniem:) Już Ci pisałam, że polecam zespół Tratata

(2009/02/09 12:29)
Witam. Czy jakiś moderator czasem tu zagląda? Chyba jakieś zasady na niniejszym forum obowiązują?

(2009/02/09 17:15)
do damianowicz: a czy masz jakieś namiary np. strona www ?cokolwiek. pozdrawiam

(2009/02/09 19:13)
Podaje numer 662296979 - Waganci

(2009/02/16 10:49)
Dzięki za polecenie naszego zespołu. Przede wszystkim super, że Wam sie podobało. Mam nadzieję na szybkie spotkanie. Bliższe informacje pod numerem telefonu: 605248911 Basia, 662296979 Czarek, 660776320 Maciek, 600531080 Mariusz. Poza tym www.waganci.pl.tl a nasz adres @-mail: waganci@wp.pl Pozdrawiam

(2009/02/21 14:43)
najlepszym zespołem na wesele bezapelacyjnie VEGAS. Goraco polecam!!!!!!!!!

(2009/02/23 16:26)