Jakie dziś święto?

/ 26 odpowiedzi
To oczywiście pytanie retoryczne.Zdaje się, że konstytucja zabrania wywieszania flagi bez powodu... W dzień taki jaki dziś jak już ktoś musi niech sobie wywiesi flagi miejskie.
Uznali w Polsce kościół Latającego potwora spagetti, więc być może to oni dziś świętują, lub jakyś podobni do nich mało inteligentni ludzie.

(2014/04/10 12:04)

Ty Lobo co uznajesz?

Czy jesteś za mało inteligentny żeby to zrozumieć? :)

(2014/04/10 12:39)
Co zrozumieć? Pieniądze wyrzucone w błoto na wszystkie koszta związane z tym cyrkiem? Czy Macierewicza wyznającego teorię zamachu? Ludzi ślepo w to wierzących? Kłamliwy kościół? Czy jeszcze coś innego?

(2014/04/10 13:10)
Wicie co... sam jestem jak najdalej od pisu, idiotów pokroju Macierewicza itp. bredni, ale tym, którym tak bardzo przeszkadza sytuacja wieszania flag radzę się dobrze zastanowić o co tak na prawdę Wam chodzi. Zginął prezydent kraju - i to nie ważne czy lubiany - naszego kraju a wraz z nim, co by nie powiedział, elita, albo jak kto woli, ludzie z najwyższych stołków państwowych. Taka sytuacja nie miała miejsca nigdy ani nigdzie na świecie. Czy należy zatem upamiętniać go wieszaniem flagi? wg mnie - tak. Czy tym ludziom należy się pomnik - również uważam, że tak - choćby ze względu na to, że pełnili swoje obowiązki w chwili śmierci, lecieli tam reprezentować nasz kraj a nie na piwo.
Proponuje na chwilę odstawić tvn i zacząć myśleć samodzielnie.

(2014/04/10 13:23)

donwiktor właśnie dokładnie taki sam mam do tego stosunek.

Sporo wody jeszcze upłynie zanim Lobo to zrozumie.

(2014/04/10 13:37)
święto - jak każdy 10-ty dla ciężko pracujących ludzi u normalnych uczciwych pracodawców to święto "matki pieniężnej"

(2014/04/10 14:10)

donwiktor - zginal no i co? wytlumacz jaki jest powod wieszania flag? 3 maja kto zginal? albo w inne swieta? o to wlasnie ludziom chodzi. chcesz na smierc kazdego prezydenta polski wieszac flagi? a moze tez krolow polskich bo dlaczego nie? cale te pochody, flagi to szopke z tego robia i tyle... zobaczcie na zdjecia czy filmy kto w tym uczestniczy.. dziadkowie babdzie i nieroby co nie siedza w pracy i zarabiaja na rodzine tylko zaciekle mordy w tv pokazuja.

a wracajac do pytania. macie odpowiedz w zalaczniku :)

(2014/04/10 14:17)
a poza tym jak najszybciej o tym bym chcial zapomniec bo to wstyd ze panstwo nie potrafi zapewnic bezpieczenstwa najwazniejszym w nim osobom. to tylko obnaza kompletny brak profesjonalizmu. do tego szopki macierewicza i smiech calego swiata.... to chcecie czcic co roku?

(2014/04/10 14:19)
Mnie pomniki nie przeszkadzają. Chcą upamiętniać - niech upamiętniają, co kto chce. Dlaczego jednak w podobny sposób nie pamięta się innych prezydentów, którzy zginęli tragicznie - np Narutowicza? On też zginął pełniąc obowiązki służbowe.
Bądźmy konsekwentni...

(2014/04/10 15:45)
Narutowicz to była niezła szopka-poczytaj historii-np;historycy.pl. NIE w idiotenboxie (TV).

(2014/04/10 21:16)
A który to punkt Konstytucji zabrania wywieszania flagi?
 Z tego co wiem w mieście Burmistrz o tym decyduje, więc problemik jakiś?
Jest to związane zapewne z upamiętnieniem   Katastrofy Smoleńskiej w której zginęło 96 osób z różnych frakcji polityczny, co nie jest istotne tak bardzo jak to iż zginęli ludzie "Polacy"
 Wy macie, przyjąć do wiadomości i cicho sza, a jak się komuś nie podoba to niech nie patrzy!!!

(2014/04/10 22:12)
MOŻE UPAMIĘTNIAJĄ  ONE HAŃBĘ PRZEMYSŁU POGARDY  JAKI URUCHOMIŁA, JEDYNY  PRZEMYSŁ JAKI URUCHOMIŁA RZĄDZĄCA WÓWCZAS I OBECNIE   PO!!!

(2014/04/10 22:50)
SaraLee wlasnie o tym pisze.. wybiorcza obluda.. wieszamy flagi tylko w przypadkach gdzie mozemy zrobic niezla szopke, ugrac cos dla siebie... masakra jak z tej katastrofy ludzie robia cyrk. to tylko swiadczy o tym jak poziom siegnal dna w naszej polityce.

(2014/04/11 08:17)
 Jest taka tradycja i poziom, kultura okazywania szacunku w Naszym Kraju oraz  oddawania Hołdu: Bohaterom Narodowym, zmarłym tragicznie Urzędnikom Państwowym, czy nawet  innym słynnym zasłużonym postaciom także ze świata kultury, sportu, nauki czy biznesu. Nie niszczcie tego, nie rozwalajcie Naszej Tożsamości Narodowej bez względu na to czy  się wam ktoś podobał czy nie!!!
 Z reszta nie mnie ani nie wam oceniać kto  w jakim stopniu zasłużył się dla tego kraju i dla świata, zostawcie to mądrzejszym od siebie.

(2014/04/11 10:07)
Ja przepraszam, ze nie na temat, ale co to jest Bandurek???!

(2014/04/11 10:12)

nie no ale trafilem z tym bandurką... znow polityka :D

bandurka - ukrainski ludowy instrument muzyczny

:)

(2014/04/11 10:20)
HAŃBĘ PRZEMYSŁU POGARDY

wow!  :)
Zawsze mi się podobał kwiecisty język fanatyków.

(2014/04/11 11:55)

nie no ale trafilem z tym bandurką... znow polityka :D

bandurka - ukrainski ludowy instrument muzyczny

:)

:-)))

(2014/04/11 12:04)
Olaf / metro,

Miejscowy głupku, myśl zanim coś napiszesz :)

(2014/04/11 13:36)
Olaf jak zwykle przegina ale dajcie mu spokój...ma swoje poglądy i nikt go nie przekona.

Karol

(2014/04/11 14:43)
Od kiedy Olaf ma poglądy ?
On chce tylko naubliżać innym którzy myślą inaczej niż on :)
Nie wiedział biedak że ludzie wiedzą kim jest w "realu" i dlaczego chcą mu dowalić, dlatego nie wychodzi z domu, pewnie stąd stan psychiczny jeszcze się pogorszył.

(2014/04/11 15:11)
Olaf/Metro używa często opcji kopiuj wklej.
Co podają mu w jego bruk-mediach to przekleja tutaj.

(2014/04/11 16:35)
 Grzech czy to miał być taki twój atak w stosunku do mnie, przyznam ze jakoś mało skuteczny, moje poglądy to moje i nic komu do tego.

(2014/04/11 17:29)
Od kiedy Olaf ma poglądy ?
On chce tylko naubliżać innym którzy myślą inaczej niż on :)
Nie wiedział biedak że ludzie wiedzą kim jest w "realu" i dlaczego chcą mu dowalić, dlatego nie wychodzi z domu, pewnie stąd stan psychiczny jeszcze się pogorszył.

Wyjdź najpierw ty rysku śmieszny bo zgnijesz, i uważaj żebyś nie wpadł pod wóz pancerny kiedy będę go prowadził, chciałbyś mi dowalić he he, nie wiem czy wydałbym ci komendę spocznij, może pogadasz sobie z moimi Kafarami :))):P

(2014/04/11 17:49)
 Grzech czy to miał być taki twój atak w stosunku do mnie, przyznam ze jakoś mało skuteczny, moje poglądy to moje i nic komu do tego.

Jeżeli uważasz że podejrzewanie ciebie o cytowanie twoich ulubionych mediów to atak na ciebie to chyba znaczy że uważasz te media za złe.

(2014/04/11 19:11)