jakie studia?

/ 4 odpowiedzi

Mam licencjat z ekonomi i teraz chciałabym zrobić jakieś studia uzupełniające. W związku z tym mam kilka pytań? Jakie studia są teraz przyszłościowe? Jakie kierunek najepiej wybrać? Najlepiej jakby było coś pokewnego do ekonomi czy lepiej postawić na coś nowego? Czy to prawda, że lepiej studiować na dobrej uczelni prywatnej niż państwowej? Zastanawiałam się nad WSB i rozpoczęciem tam studiów II stopnia http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia . Zainteresowała mnie ich oferta studiów II stopnia ze studiami podyplomowymi  Mają oni swoje oddziały między innymi w Toruniu i Bydgoszczy. Czy poziom nauczania bardzo się różni pomiędzy różnymi miastami? Wszelkie sygestie na wagę złota :)

Słaby tekst promocyjny. Nieprzemyślany i niezdarnie skonstruowany. Zawarte w nim sugestie są nieuprawnione, pytania powinny być skierowane raczej do wróżki, a nie do internautów czy do fachowca z dziedziny zasobów ludzkich. Jak bowiem można ogólnie porównać rozmaite uczelnie prywatne z uniwersytetami, politechnikami i akademiami o wieloletniej tradycji i ogromnym dorobku? Inna sprawa, że jeszcze niedawno przeciętny maturzysta prędzej spaliłby się ze wstydu niż opublikował tekst niechlujnie napisany, a na dodatek z błędami. Oczywiście obecnie się wszystko zrelatywizowało, niemniej wykształcenie zobowiązuje, także w Internecie. Po prostu, człowiek wykształcony nie robi błędów, chyba, ze specjalnie. Jeśli rzeczywiście jesteś licencjatem, to zrób wszystko żeby szanowano Twój tytuł. Chyba, że chcesz udowodnić za wszelką cenę, że reforma oświaty jest za mało gruntowna.

(2017/02/23 19:39)

Cóż, kto co lubi. Mi się wydaje, że lepiej iść do pracy niż studiować.

(2017/02/27 10:23)

Ja się zastanawiam nad pielęgniarstwem na Wyższej Szkole Mazowieckiej, ale to oczywiście w Warszawie. Bardziej niż wybór kierunku martwi mnie sprawa dojazdów do Wawy. Czy ktoś może podzielić się doświadczeniem?

(2017/05/31 11:40)

spam a admin niech cos zrobi z tymi wystkujacymi reklamami na srodku bo nawet nie widze co pisze. wrrrrrr

(2017/05/31 13:43)