Jakie to forum już nudne , tylko polityka i polity

/ 24 odpowiedzi

• konto usunięte

Rzygać mi się chce od tego pisania nie których z was np olaf itp ...  co tylko spr polityczne itd ludzie są inne sprawy o czym mozna pisać .... kiedyś można było coś się dowiedzieć popisać o spr socho a teraz wchodzę na te forum może raz w miesiącu i to na 3 min i widzę znów POLITYKA i nic innego .
Może popiszmy co nowego w Socho , co ma być ?? co dalej z naszym zamkiem jakie plany ??? co z ulica Staszica ?? co do tego wątku to bym napisał co z naszymi ulicami w Sochaczewie ?? bo prawie wszystkie są do remontu bo co rok po zimie to coraz gorsze i dziura na dziurze a nie tylko Staszica .

Nieważne o czym byś nie napisał, zaraz Olaf napisze że to wina Tuska i temat schodzi na politykę.... taka sytuacja :)
A tak na poważnie to nie za wiele się dzieje w tym mieście, oprócz afer korupcyjnych i przepychanek między tymi którzy chcą być u władzy a tymi którzy ją sprawują. Przykro mi z tego powodu bo pamiętam jak za małolata jeździłem nad zalew, nad który dziś niema po co jechać, jak przed sylwestrem z kolegami stałem pod domem rzemiosła i zaczepiałem przypadkowe dziewczyny żeby wpadły do nas na sylwestra, dziś trudno kogoś wieczorem na mieście spotkać, albo jak nie musiałem mieć telefonu żeby spotkać się ze znajomkami bo wszyscy siedzieli na boisku lub trzepaku...Piękne czasy :)

(2014/02/21 17:35)
Mamy taki okres gdzie jedni szukają pracy a inni są zabiegani nie mając czasu nawet dla bliskich.
To forum żyje codziennymi sprawami i nie zawsze musi być wesołe. Może to nasza wina, że nie potrafimy normalnie rozmawiać o zwykłych problemach a może mamy takie czasy....
Od polityki nie uciekniemy bo jest jej wszędzie pełno w naszym codziennym życiu a i humor nie zawsze nam dopisuje....przemyślcie to czy forum nudne czy czasy trudne...heh rymnęło się na koniec.

Karol

(2014/02/22 00:01)
do Kendal-bo wszystko jest polityką,ul Staszica-polityczne zagrywki Starostwa i Miasta -yebutają się jak pies z kotem,szpital-  jeden da na wspomożenie parę groszy,drugi też  i mordodarcie kto więcej zasłużony-polityka,jakiemuś przymułowi chce się rozsławić Sochaczewski szpital w stanie upadłości i rannych Ukraińców che przyjąć kiedy nie ma dla mieszkańców miejsc (na lekarza czeka się godzinami),drugi każe świeczki w oknach palić też dla jakiś "rewolucjonistów",bzdurne decyzje aby zabłysnąć,aby powiedzieć--JA PROPONOWAŁEM,JA,TO BYŁ MÓJ POMYSŁ,polityka, nawet jak ktoś poprosi o radę --- jakiego mechanika do podwozia polecają -to za chwilę będzie-bo to wina tego i tego!! on drogi nie wyremontował i po podwoziu!!!!! polityka,my są znawcy polityki to i post o jakości chleba rozszerzymy o Smoleńsk,aferę DPS która powinna dotyczyć zwykłych złodziei jakimi okazało się szefostwo tej placówki-ale trzeba sięgnąć do decydentów którzy utrzymywali familarne stosunki z dyrekcją DPS a winni byli kontrole przeprowadzać i zapobiec,to też polityka, zauważ-zaczyna się post na jakiś temat,trzy cztery merytoryczne wypowiedzi i zjazd na pobocze!wystarczy jeden poyebany forumowicz i już na drugi dzień nie wiesz o co chodzi

(2014/02/22 08:30)
Rzygać mi się chce od tego pisania nie których z was np olaf itp ...  co tylko spr polityczne itd ludzie są inne sprawy o czym mozna pisać .... kiedyś można było coś się dowiedzieć popisać o spr socho a teraz wchodzę na te forum może raz w miesiącu i to na 3 min i widzę znów POLITYKA i nic innego .
Może popiszmy co nowego w Socho , co ma być ?? co dalej z naszym zamkiem jakie plany ??? co z ulica Staszica ?? co do tego wątku to bym napisał co z naszymi ulicami w Sochaczewie ?? bo prawie wszystkie są do remontu bo co rok po zimie to coraz gorsze i dziura na dziurze a nie tylko Staszica .

To wymyśl  cos inspirującego :) oczaruj nas jakąś opowieścią , zapodaj ciekawy temat do dyskusji. to my chętnie się przyłączymy

(2014/02/22 09:00)
fraterr- to może ja? jakie drinki pijecie i jak przyrządzacie? ...................................................................................................................
...................................................................................................................
....................................................................................................................
a bo Sikorski z Peło to wydał w ministerstwie 5 milionów na wódę!!!!
a Kaczyński chlał z Kwachem  i Kiszczakiem.........

autor postu prosi o wpisy tylko z recepturą drinków

(2014/02/22 10:06)
Oooo jak temat o alkoholach to się przyłączam ;)

Bierzemy szklaneczkę, wrzucamy kostki lodu, 1/3 szklanki wódki, wlewamy piwo i gotowe
Prosty i konkretny, nie? :)

(2014/02/22 10:22)
a po co lód? rozcieńczone mam pić? ja wkładam szklaneczkę do zamrażalnika,po 5 minutach naczynko gotowe

(2014/02/22 10:25)
Krwawa Mery...:)
50 ml alkoholu(najlepszy spiryt..:)) plus 50 ml soku pomidorowego
Szoking...:)
50 ml spiryt plus 50 ml coli kilka kostek lodu wypić duszkiem i czekać na działanie...:)

Karol

(2014/02/22 10:27)

temacik  spoko , ja się przyłączam :)

na ogół dla relaksu pijam czystą canadian old  whisky bez lodu ,

ale z drinków  polecam Gold Wasser  z tonikiem i lodem - proporcje na czuja  np. 1: 2

a na podkręcenie humoru  piwo jasne pełne połączyć ze  złotą  tequlą  , np. 100 g tequli na 500 ml piwa do tego lód  i plasterek  pomarańczy

(2014/02/22 10:39)
Kawa po kapitańsku

do zaparzonej kawy dodać kogel mogel ze spirytusem...luksus i pychota...ale uważać na wąsy...:)

Karol

(2014/02/22 10:49)
To wszystko się zgadza. Niektórzy panowie samorządowcy tak bardzo boją się utraty swoich stołeczków iż rozpoczęli tę niesmaczną przed kampanię , mamy rok wyborczy tzw. i stad najbardziej aktywni w wątkach politycznych. Ja zaproponowałem jeden watek dotyczący historii naszego miasta i chętnie poczytam jak i porozmawiam na inne tematy, czekamy na propozycje.

(2014/02/22 10:56)
A wiecie co super zastępuje lód???

Zamrożone winogrono

(2014/02/22 10:59)
Spróbuj do drinków dodawać zamrożony plasterek cytryny i plasterek pomarańczy ...super ale najpierw umyj cytrusy i sparz gorącą wodą....pychota...:)

Karol

(2014/02/22 11:29)
Do whisky zamrożona cytryna i cola (tylko oryginalna, nie jakiś sikacz colo-podobny), moze byc dobre... chyba wypróbuję z zamrożoną cytryną dzisiaj :)

http://www.koktajle.net/ - wybór drinków do bólu.... polecam stronkę.

(2014/02/22 11:35)
Nie no... Panowie, w końcu miła odmiana ;) Szacun.

Oby tak dalej.

Co do drinków, to nic od siebie nie wniosę, bo ja raczej bezalkoholowa jestem ;)

(2014/02/22 11:38)
OO w końcu coś innego niż ta pier...ona polityka i temat też dobry !!!!
I właśnie o to chodzi !!!!

Dzięki za przepisy na drina dziś coś se walne !!!

(2014/02/22 13:01)
same rarytasy,może jakiś przepis na drinka z winkiem porzeczkowym za 5 zeta?nie szaleć mnie z cytrusami,winogronami albo lodem (mrozu nie ma i mnie miska z wodą nie zamarza za oknem)

(2014/02/22 14:26)
najlepsze pisanie jak nuda to o przysłowiowej dupie Maryny.

(2014/02/22 14:47)

A naj lepiej pić to co polskie :)  -   My Słowianie wiemy jak nasze na nas działa...

Panie i Panowie miodek pitny ,  super smakuje :)

ja dodaję  lód ,  ale idąc za Waszymi radami  spróbuję  z mrożonym winogronem :)

a z zagraniczniaków to też polecam koniak z żółtkiem [tzw. ajer-koniak]

no i  ostro-słodki  wściekły pies :)

Chyba se dzisiaj co nie co golnę ......

(2014/02/22 16:09)
Whisky z colą i lodem jak najbardziej na sobotnie wieczory, a dzisiaj w Tesco promocja na Jack Daniels była

(2014/02/22 23:43)

1) zoladkowa gorzka, sprite + zielony ogorek.
2) whisky + sprite... dlugo mnie namawiali bylem wierny coli ale drin okazal sie na prawde wysmienity :)

(2014/02/24 07:46)
OK, dzięki za podpowiedź, trzeba by spróbować w nowej konfiguracji :)

(2014/02/25 23:53)

(2014/02/26 10:11)

w Auchan w WoLA Park jest przepyszna polska śliwowica ,  POLECAM ")

- do tego kromeczka ze smalcykiem + dużo skwarek   i   ogórek kwaszony z beczki ....no i włąsnie trochę mi się litery rozmazują ;)))  

- bo smalec był za tłusty :)))))

(2014/02/26 20:50)