Jakiego smacznego jedzenia brakuje w Sochaczewie ?

/ 33 odpowiedzi / 3 zdjęć

no raczej ares11 nie będzie otwierał ani kfc ani P.Hut ani burger k......

była prośba o jakieś menu  a nie konkurencję ;)

(2014/06/05 11:43)
Bardzo dziękuję za liczne wpisy, to miłe wiedzieć że tyle osób jest zainteresowanych dobrym jedzonkiem :) powiem otwarcie, ze raczej pojde w stronę tradycyjnego jedzonka :). Bywałam w Prosiaku nie dobrze jakby sie popsuł fajne miejsce z klimatem. Cenny jest wpis o portawach bezglutenowych - musze to uwzględnić.Dam znać jak ruszę i wszystkich zaproszę :

Już plus dla Ciebie za zwrócenie uwagi na bezglutenowców, właśnie przez to jestem rzadkim klientem restauracji, bo z reguły dla mnie nic nie ma... jak już wegańskie to niestety z glutenem... 

(2014/06/05 22:08)
 Bo i  skąd maja to wiedzieć?. A to ciekawe bo  u nas czy w stolycy  możesz sobie kupić hot doga czy bułkę z pieczarkami lub innego  hamburgera  a gdy zdażyło mi się zgłodnieć w Gdańsku i chciałem  na szybko coś wciągnąć usłyszałem głośno z ust jakiejś dziewczyny:" W Domu się je  chamie" taka ich kultura światowców, bo poniekąd nie wypada jeść na ulicy/chodniku/ ale żeby zaraz kogoś wyzywać?

(2014/06/06 22:43)
Myślę że trudno będzie bazować na jednej kuchni -polskiej,orientalnej czy włoskiej.Dobrze żeby było stałe menu i jakieś tygodnie tematyczne np.włoski.To może być dobrym wabikiem dla klientów znudzonych pizzą,pseudokebabem czy hot dogiem ze Statoila.Najważniejsze żeby było miło i smacznie.Pozdrawiam i życzę sukcesu.

(2014/06/07 12:04)
To co piszesz raczej się nie sprawdzi, bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Ja bym proponował jednak Kuchnię Polską, tzw. typową Knajpę Polską bo obecnie takiej w mieście niema, a jak ktoś się trochę orientuje w biznesie to wie że podstawowym kryterium  pomysłu i otwierania działalności Gospodarczej jest znalezienie tzw. niszy, czyli czegoś czego brakuje na rynku lokalnym.
 To miasto jest pełne młodych, aktywnych ludzi, widzę często to świetne i bardzo fajne osoby  i czasem tylko trochę mi żal że nie jestem rówieśnikiem tych wspaniałych ludzi. Wierzę w to że to Oni rozbujają to miasto i za kilka lat będziemy mogli/ my średnie pokolenie/ być z nich dumni.

(2014/06/07 12:52)
                                              smacznego

(2014/06/08 08:35)

(2014/06/08 09:06)
Pozwolę się nie zgodzić z przedmówcą.Jak napisałem w poprzednim poście ,,stałe menu'' np kuchnia polska i raz na jakiś czas by nieco urozmaicić wprowadzić dania innej kuchni .Nie mam na myśli tego by w karcie była pizza,kebab,schabowy i sajgonki.

(2014/06/09 18:17)