jawna kpina - 1/4 etatu

/ 102 odpowiedzi / 12 zdjęć

z zainteresowaniem przeczytałem artykuł na konkurencyjnym forum o jednym z naczelników naszego urzedu miasta

http://sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=28638

co o tym Mysliście?

jak dla mnie jest to kuriozum, jak mozna kierować z odległości ponad 300km wydziałem w dodatku niezwykle ważnym , przecież to stanowisko wymaga codziennego kontaktu z inwestorami/lokalnymi przedsiębiorcami.

Panie Osiecki - to stanowisko wymaga osoby na pełen etat a nie kogoś z doskoku

efekty takiego kierowania wydziałem wlasnie obserwujemy - zadnego inwestora nie ma i nic nie zapowiada aby sie miał pojawił w niedługim czasie

novjan

też o tym słyszałem, nieźle się dzieje w sochaczewskich instytucjach, normalnie Sochogate :)

Zrobią czystki, niech sprawdzą więcej powiązań rodzinnych Osieckiego.

Pełnić funkcję dyrektora i pojawić się raz w roku w pracy... ja bym więcej od życia nie wymagał ;)

(2014/01/29 10:27)
Oj czepiacie się.
Cieszcie się że nie "pracuje" na pełnym etacie tak jak ten ekspert Burmistrza.

(2014/01/29 10:56)
poszukajcie dobrze a znajdziecie. jest jeszcze jeden etacik gdzie pani pracuje w urzedzie, dorabia jako ratownik na basenie (ale to spoko bo po pracy) ale w godzinach pracy w urzedzie pracuje rowniez w szkole :D fajnie co?... samochod sluzbowy kursuje ze szkoly do urzedu i tak w kółko...

(2014/01/29 11:27)
Osiecki jawnie kpi z mieszkańców naszego miasta, tworzy niepotrzebne stanowiska dla radnych jego popierających i ich rodzin.
Tymczasem po wyborach planują masowe zwolnienia nauczycieli w miejskich placówkach.
Ciekawe czy znowu będą to tłumaczyć problemami finansowymi miasta - na pociotki kasa jest. 

(2014/01/29 11:45)
Bez przesady. Toż to autorskie podejście do pracy zdalnej w jednostce samorządowej. Jestem pełen podziwu i winszuję cywilnej odwagi we wdrożeniu niniejszego rozwiązania. Zamiast ganić powinno się wszem i wobec ogłosić jak bardzo wirtualni mogą być pracujący za nasze podatki urzędnicy. Ja bym poszedł dalej - skoro ten model zarządzania się przyjął, zatrudniłbym jeszcze dla pani wirtualną sekretarkę coby kawka zawsze była.

(2014/01/29 11:54)
 No w Polsce to nie wiem, ale po sprowadzeniu odpowiednich technologi automatyki i sterowania oraz odpowiednich programów  informatycznych  z USA było by możliwe zdalne sterowanie expressem do kawy, ino by się znalazł ktoś kto tę kawę poda.

(2014/01/29 12:16)
Przecież tą technologię stosowano całe lata temu...
http://www.youtube.com/watch?v=e8SC6bny1SA#t=78

(2014/01/29 12:28)

jakbym kaczora słuchał...

(2014/01/29 15:16)
No, też niezłe!

(2014/01/29 15:19)
Ha, ha, ha Olaf dowal im jeszcze bo jak nie ma afery to trzeba jej poszukać pod dywanem...ha ha ha.

Karol

(2014/01/29 15:56)
 No ba Karol, tylko mnie to śmieszy bo oni myślą że jak Pani Batata czy Burmistrz, ludzie którzy sa od wielu lat w polityce lokalnej że są tacy głupi żeby się podkładać?
 To takie typowe Polskie, szukanie spisków, układów, afer, zwykła zazdrość bo  jeden ma lepiej inny  niema.

(2014/01/29 16:11)

Olaf dobrze mówi!

Skąd wiecie że  Szanowna Pani poszukuje tychże inwestorów we Wrocławiu.

Jednak popierając Olafa mam jedną wątpliwość: jak można kobiecie w stanie błogosławionym kazać udać się na zsyłkę do Wrocławia, oddzielać ją od rodziny i kazać jej tam poszukiwać inwestorów.

Jak można kobiecie będącej na urlopie macierzyńskim kazać tkwić w tym Wrocławiu? Powinna być razem z rodzina w Sochaczewie! To sprawa dla Inspekcji Pracy!

Jakim prawem skoro Pani była na zwolnieniu a potem na urlopie macierzyńskim na liście obecności nie było wpisane "po bożemu" zwolnienie a potem urlop macierzyński. Powinno być wpisane "na zaś" no ewentualnie na koniec każdego miesiąca uzupełnione a nie pozostawione w samopas a kobiecina narażona na stres przyjeżdża do pracy i się tam podpisuje choć nie musi.

Jakim prawem ktoś jej kazał świadczyć pracę choćby zdalną? Czy ktoś się zainteresuje losem tej nieszczęśniczki zamiast ją krytykować?

(2014/01/29 16:20)
 Ludzie kiedy nastąpi w was historyczne myślenie?> Na całym świecie jest tak że ludzie mogą pracować przez internet jeśli potrafią na dużą odległość i nie muszą codziennie dopier.. karty roboczej, podpisywać listy itd. bo mają podpisany kontrakt., a skąd człowieku takie informacje  że jest oddzielona od rodziny?,   bo z tego co ja wiem to wyszła za mąż i poszła do męża.

Chyba na tym portalu ludzie zaczynają interesować się nie tym co potrzeba, byle by tylko coś napisać, byle by tylko się pokazać, ale to wam nie pomoże w wyborach samorządowych skoro  piszecie bzdety i jesteście anonimowi!!!

(2014/01/29 16:38)

Aż wstyd że takie pacany mieszkają w tym mieście z których jakiś platformerski dupek robi sobie jajca, przyjeżdza robi szkolenie/pranie mózgów/ i steruje takimi durniami, bo wątpię aby tacy  jak wy sami  tą hucpę wymyślili!!!

Mam tylko nadzieję że wasz umiłowany Tusk szybko sprawi iż staniecie w kolejce po zasiłek!!!

Drogi Olafie, kondonie,Nie masz pojęcia o czym gadasz, Kuśtykaj na budowę i chlej dalej...

(2014/01/29 18:56)
To wszystko, aby Sochaczew rósł w siłę, a ludziom się żyło dostatniej.

(2014/01/29 19:24)
Czekam na oświadczenie rzecznika pana burmistrza. Jestem ciekawy jaki zawiły wywód się pojawi. Proponuję jakieś blockquotey z Barei.

(2014/01/29 19:46)
 GigiLatrottola
 Aż wstyd że takie pacany mieszkają w tym mieście z których jakiś platformerski dupek robi sobie jajca, przyjeżdza robi szkolenie/pranie mózgów/ i steruje takimi durniami, bo wątpię aby tacy  jak wy sami  tą hucpę wymyślili!!!

Mam tylko nadzieję że wasz umiłowany Tusk szybko sprawi iż staniecie w kolejce po zasiłek!!!

Drogi Olafie, kondonie,Nie masz pojęcia o czym gadasz, Kuśtykaj na budowę i chlej dalej...

Smarku, nie za dużo sobie pozwalasz? Czy jeszcze w pape od nikogo nie dostałeś?

A wój wam śmędaki  do tego kogo lokalna władza i na jakich zasadach zatrudnia, Co wolno Wojewodzie to.....

(2014/01/30 09:38)

jak w "Folwarku zwierzęcym" G. Orwella:

"wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie równiejsze"

(2014/01/30 10:01)
Doreq  masz rację, ale to w naszym kraju to norma  więc skąd takie zdziwienie jakby to był pierwszy incydent tego typu, zresztą jak pisałem wcześniej wszystko jest zgodne z prawem.

(2014/01/30 10:16)
Nie jestem zdziwiony, to była puenta do tej dyskusji.

(2014/01/30 11:30)

Ciekawe coś był Olafie farmazonił jakby Tusk zatrudnił na stołu ministra gospodarki czy spraw wewnętrznych typa co siedzi na stałe np. w Madrycie. Ciekawy jestem czy ten bełkot o pracy zdalnej i nowych technologiach nadal by płynął z twojej światłej głowy.

(2014/01/30 13:07)
Swego czasu jeden Prezydent o ile tak można było nazwać jakiegoś ćwoka zatrudniał doradców z USA płacąc im 2500 ?$ dziennie , to oni tzw. Amerykę mieli w Polsce a nasi chłopcy tęsknią żeby pracować za Wielką Wodą. Te wasze gadanie na ten temat niema żadnego sensu bo i niema tu żadnej afery a jeśli zgłoszą się dwie osoby do Pracodawcy to On ma prawo wybrać swoja znajomą i ktoś powie nepotyzm itd. ale dowodów żadnych niema, takie to już prawo pracodawcy, no zwykła wasza zawiść i zazdrość że ktoś ma trochę lepiej nikogo w zasadzie nie obchodzi, ważne że są na prawie.

(2014/01/30 13:22)
Ciemny lud wszystko przyjmie, najwyraźniej takie przekonanie chłopaki mają ?

(2014/01/30 15:30)
 Poniekąd tak i jest bo spróbuj cokolwiek załatwić czy w urzędzie czy dostać się do lekarza wylegując się do południa.Na sukces recepty niema jedynie masz łeb i ch... to kombinuj :)

(2014/01/30 16:06)

Olaf, zgodzę się, że jeśli prowadzę własny biznes to na stanowisku dyrektora finansowego mogę posadzić krowę albo małpę. Moja sprawa co robię z moimi pieniędzmi. Jak będę miał fantazję to napalę nimi w kominku. Jeśli dysponujemy pieniędzmi podatnika - nie do końca takie szastanie funduszami jest uprawnione.

Więc testy co wolno wojewodzie czy mogę zatrudnić znajomą - proponuje jednak zachować na dyskusję o zatrudnianiu dyrektorów na stanowiska generowane przez Wrocławskich inwestorów.

(2014/01/30 23:06)