Jestem zaniepokojny tymi wynikami - tak były szef MON Bogdan Klich skomentował sondaż dla "Faktów TV

/ 13 odpowiedzi / 2 zdjęć

http://www.tvn24.pl/politycy-o-sondazu-dla-faktow-tvn,525334,s.html
jeszcze sa zdziwieni ze nie chcemy oddawac zycia za ten burdel??- za 4 letnie kolejki do lekarzy- za zlodziei politykow bawiacych sie w wojenke z rosja.. bierzcie przyklad z czech czy innych krajow ktore siedza cicho.- za lekarzy znachorow? mowia ci ze nic ci nie jest wychodzisz ze szpitala i umierasz?- za zlodziejskie panstwo ktore nie potrafi zapewnic podstawowych potrzeb obywateli?- za urzedy skarbowe i komornikow okradajacych beszczelnie i bez karnie- za wymiar spawiedliwosci??? sprawy typu: kozak ze wsi, zostales napadniety a ty odpowiadasz za pobicie, albo sprawa kiedy to szybszy wyrok jest za niezaplacenie podatku 20 zlotych niz za pobicie i odebranie zdrowia czlowiekowi??- za je*** brak pracy?- za te drogi???- za prezesow orlena LOT i innych spolek panstwowych gdzie odprawa jest taka jaka ja przez 10 lat nie zarobie??- za policje co samochodu nie moga znalezc? co sa bezradni w przypadkach przemocy domowej? ja nie moge miec broni do samoobrony, a ten co ma zabic - zabija dzieci i zone z pistoletu
panie premierze pan powie za co k*** mam ginac pod bialmystokiem??? za to????
a jak juz pojde na ta wojne i mina mi uje*** noge to panstwo dupa sie wykreci i powie teraz to radz sobie sam.. nie jestes potrzebny.... 
za to???

(2015/03/18 14:18)
Straszne jest to co napisałeś ale niestety prawdziwe.Co gorsze to nie wszystko ,potraktowałeś temat delikatnie,bo można by było jeszcze wiele podobnych przykładów przytoczyć.

(2015/03/18 15:17)

Kaspersky do tej swojej czarnej listy zapomniałeś dopisać, że turystów zabijają terroryści w Tunezji - wina Tuska, że wiosna się ociąga ( to raczej wina Kopacz), że zupa była za słona - po cholerę wydobywają sól w Wieliczce?

Jak ktoś nie chce stanąć na wysokości zadania to zawsze znajdzie powody.

(2015/03/18 18:29)
Jak nam dadzą giwery to może się odwrócić i pogonić tę hołotę nad może Martwe.

(2015/03/18 21:12)
co to znaczy stanac na wysokosci zadania? ja co dzien staje na wyskosoci zadania zeby k** utrzymac rodzine i w tym kraju to nie jest lekka walka.
a ty, powiem brutalnie, zostaw zone, dzieci na pastwe zawieruchy, nadstaw klate za tych kocmoluchow z wiejskiej, stan na wysokosci zadania i daj sie zabic

(2015/03/19 08:12)
Masz niestety rację Kacperskyy.Ciężko być patriotą w kraju ,który łupie nas na każdym kroku.Kwotą wolną od podatku jedną z najniższych na świecie 3021 zł.Ciągłym podnoszeniem podatków ,składek na Zus ,perspektywą głodowych emerytur .Kompletnym lekceważeniem obywatelskich inicjatyw,totalnym bałaganem w PKW,brakiem jakiejkolwiek odpowiedzialności za afery:taśmową,hazardową,Amber Gold,informatyczną w MSWiA ...i wiele innych .Butą i arogancją władzy,rozbuchaną administracją,likwidowaniem krajowej gospodarki i bankowości,przyzwoleniem na zawieranie ,,śmieciowych umów'' .Brakiem wizji Polski.

(2015/03/19 12:48)
Kacpersky, stajesz na wysokości zadania zeby co zrobić?

(2015/03/19 12:50)
''Pedros'' czytać nie umiesz? przeczytaj jeszcze raz ja nie rozumiesz... 
Zgadzam się z ''Kacperkyy'' nie widzę powodu aby wstawiać się za Ukrainą... Ukraina dostała to na co zapracowali jej oligarchowie i przywódcy polityczni ... to bardziej dziki kraj od Polski...  no a Putin zachował się jak komornik który ściąga od dłużnika majątek... 
Głosując na Prezydenckiego kandydata z PO czy PiS również doprowadzimy do wojny z ruskimi... sami dokonamy wyboru więc wszystko w naszych rękach szanowni forumowicze... 

(2015/03/19 13:43)
"MON poinformował w poniedziałek, że „w wytypowanej jednostce” rozpoczęto ćwiczenia i rezerwiści są wzywani do „natychmiastowego stawiennictwa”. Jak mówi generał Bogusław Pacek, nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie jest to związane z sytuacją na Ukrainie"
Gen. Pacek dodał, że wojsko może powołać wszystkie osoby, które mają odpowiednią kategorię zdrowia i są w wieku od 18 do 60 lat. Nie będzie wcześniejszej informacji jakie jednostki i kiedy będą wysyłać wezwania do "natychmiastowego stawiennictwa", bo zaprzeczałoby to idei sprawdzania gotowości.

iskandery w rejonie kaliningradzkim  - nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie jest to związane z sytuacją na Ukrainie
zielone ludziki na ukrainie - nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie jest to związane z sytuacją na Ukrainie
patrioty w bielicach - nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie jest to związane z sytuacją na Ukrainie
ruska flota wyszla z portow - nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie jest to związane z sytuacją na Ukrainie
amerykanskie systemy defensywne w finalndii - nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie jest to związane z sytuacją na Ukrainie
zmiana doktryny wojennej w rosji - nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie jest to związane z sytuacją na Ukrainie
cwiczenia jednostek desantowych w karpaczu - nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie jest to związane z sytuacją na Ukrainie
zwiekszenie wydaktow na obronnosc - nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie jest to związane z sytuacją na Ukrainie
zapytania w mediach co z robisz w czasie wojny, - nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie jest to związane z sytuacją na Ukrainie
blaganie amerykanow o pociski cruise - nie ma w tym nic nadzwyczajnego i nie jest to związane z sytuacją na Ukrainie

nieee ku** nie ma zadnego zagrozenia, to nie jest zwiazane z kryzysem na ukrainie.. rodacy nic sie nie dzieje, to wszystko normalne przeciez, spojrzcie na ostatnie 2o lat, takie zeczy to na porzadku dziennym przeciez... nie dosc ze debile rzadza krajem to jeszcze ci debile uwazaja nas za debili.

panowie... czas sie pakowac i spierd.. stad.

(2015/03/23 10:43)
 Jedź do Rumunii.

(2015/03/23 14:49)
rumunki piekne: ciemna karnacja, czarne wlosy.. namowiles mnie.

(2015/03/23 15:33)

Widzisz jak niewiele trzeba, żeby zmienić nastrój i myśleć pozytywnie.

(2015/03/23 18:17)
dzieki.. bede spie*** z pozytywnym nastawieniem :)

(2015/03/23 18:28)