JKM policzkuje, ale nie gryzie!

/ 25 odpowiedzi / 4 zdjęć
Radością napawa mnie fakt, że J.K.Mikke bije tylko w kameralnych warunkach ( zaledwie 18 osób ze świecznika)

(2014/07/14 19:12)
 Korwinie- dzisiaj z liścia czy plujemy? 

(2014/07/14 19:35)
korwi bierz ich! po dobroci juz dawno nie mozna! po ryjach lac i wyplenic to korupcjogenne towarzystwo!

(2014/07/15 07:50)

A może posłużymy się dzisiaj Wiplerem - on tak świetnie puszcza pawie. A o podpisanej przez ciebie Korwinie lojalce nie będziemy mówić bo jeszcze ktoś pomyli cię z Bonim.

(2014/07/15 13:04)
Jeśli powinny być z tego powodu wyciągnięte wobec JKM konsekwencje niech zostaną wyciągnięte (nie wiem jak go można za to ukarać), ale jedno trzeba przyznać - obietnic jak na razie dotrzymuje.

(2014/07/15 15:01)
 Po 22 latach. Ku uciesze gawiedzi, którą cieszy takie warcholstwo.

(2014/07/15 15:12)
do -dolicha- pozwól że cię zacytuję - Ku uciesze gawiedzi, którą cieszy takie warcholstwo.Posłuchaj ty szlachcianko głosu gawiedzi w mojej osobie,--bydlaka (Boni)trzeba naparzać po pysku i to z obu rąk,,można obrazić  (JKM),wyzwać od debili (JKM),przysiąc że się kapusiem nie było ?,taki śmieć może sprawować funkcje,narobić burdelu  w min. Cyfryzacji  i chodzić z głową podniesioną plując na innych? Korwinowi Mikke latami kołatały się te obelgi i kłamstwa rzucone przez ubeka Boniego,wystrzeliło na spotkaniu i koniec ! na te elementy,żeby nie nazwać tego zbiorowiska dosadniej ,   z sejmu powinien być taki automat-łapa zamontowana przy wejściu i wchodzącego posła YEB w pysk, a ty - dolicha -nie wyzywaj ludzi mających inne zdanie  od "gawiedzi",szlachciura w sukience ze szmatexu
no chyba że źle zrozumiałem Twoje wpisy-to przepraszam.
i słowo w sprawie posła Wiplera-teraz się na nim powieszą,On jako jeden z dwóch w sejmie był przeciw naciąganej ze wszystkich stron i w każdy możliwy sposób ustawie ,  aby 50 tys. Izraelczykom wypłacać po 100 euro emerytury! za holokaust-już są glosy ze strony żydów że i liczba biorców i wysokość emerytury jest niesatysfakcjonująca,ale jest nadzieja że jedno i drugie się zwiększy ,jeżeli żyd nie żyje,prawo do emerytury maja jego dzieci (zakładając wiek-50-60 lat)które nigdy w Polsce nie były -50 tys. X 100 euro=5 milionów miesięcznie x 12 miesięcy=60 milionów euro rocznie x 4 zł .=ponad 240 milionów rocznie,(na razie !!),poza tym Poseł Wipler jako jedyny wspomagał naszego Małeckiego w sprawie grabieży z konta Sochaczewianki przez komornika,i to aferka podsłuchowa była zasłoną dymną mającą ukryć to haniebne glosowanie wszystkich parlamentarzystów za ustawą o emeryturach dla Izraelitów,tym się zajmijcie a nie bluzgami Sikorskiego przy wódce albo plaskaczu Korwina Mikkehttp://www.pch24.pl/polska-sfinansuje-emerytury-50-tys--zydow---ofiarom-nazizmu-i-stalinizmu,23463,i.html dopisek-link coś nie wchodzi może powtórzę a jak nie to niestety trzeba skopiować i wkleić w wyszukiwarkę,sorry- http://www.pch24.pl/polska-sfinansuje-emerytury-50-tys--zydow---ofiarom-nazizmu-i-stalinizmu,23463,i.html

(2014/07/15 18:36)

(2014/07/15 19:48)

(2014/07/15 19:52)
 Robroy - jeżeli już coś cytujesz to do końca. Prof. Dakowski powiedział  ..cyt."   Przy okazji prostuję (zgodnie z wolą Boniego) : Tylko przez pośpiech dziennikarzy przypisano mi pogląd, jakobyśmy ok. 86-87 roku uznali, że to przez Boniego wpadały drukarnie. Było odwrotnie: Przy okazji nerwowych i intensywnych poszukiwań przyczyn różnych wpadek - Michał pękł i powiedział paru osobom o swej współpracy z SB." Nie ma - jak dotąd osób poszkodowanych przez Boniego  bo on nie podjął współpracy. Papierek podpisany przez niego i lojalka podpisana przez JKM są na jednym poziomie.

(2014/07/16 07:05)

swiadkowie swoje a ty swoje.. na pewno tam bylas/es i ty wiesz najlepiej.. lac boniego po ryju a korwin to sejmu! pamietajcie o tym przy najblizszych wyborach. co wam zostalo?? pis znowu chcecie?? SLD?? PO??? dajcie spokoj....

(2014/07/16 07:50)
 Może w naszym sejmie JKM  będzie tylko szczypał?

(2014/07/16 10:50)
co kolwiek.. aby wyszczypal, wykopal, wyplaskaczyl ten korupcjogenny beton zasiedzialy, mordy od lat 90 ciagle te same trzymajace sie wladzy... dajcie innym troche porzadzic. zobaczmy co bedzie.. do stracenia juz nic nie ma.. gorzej nie bedzie.

(2014/07/16 12:22)
 Cóż, jak nie ma się siły argumentu to używa się argument siły.

(2014/07/17 13:12)
dolicha powiedzenie dobre ale w tym wypadku nie trafne. oni nie prowadzili dyskusji i nagle jeden z nich pekł bo nie wiedzial co dalej mowic... korwi po prostu obiecal mu klapsa, nadarzyla sie okazja i spelnil obietnice. mam nadzieje ze to pierwsza jego obietnica przedwyoborcza :)

(2014/07/17 14:33)

I Boni i Korwin podpisali papiery z SB. Ten pierwszy się tego wstydził , ten drugi się tym chełpił.

Kto jest wariatem?

(2014/07/18 11:14)

I Boni i Korwin podpisali papiery z SB. Ten pierwszy się tego wstydził , ten drugi się tym chełpił.

Kto jest wariatem?

Marny argument. Łatwy do obalenia. Pan Janusz był dwukrotnie relegowany ze studiów za działalność opozycyjną. Dalej nie muszę , chyba tłumaczyć ?

(2014/07/22 09:19)
 Działalność opozycyjna obu panów również jest bardzo podobna- określiłabym to słowem nienachalna. Trochę działali, trochę podpisywali. Ot taka waga musza. 

(2014/07/22 12:14)
Faktycznie. Jeżeli relegowanie z uczelni dwukrotnie jest licho warta, to ja nie chcę mieć takiego poczucia humoru, jak Pan.

(2014/07/22 12:51)
 Z uczelni relegowano z róznych powodów. Mój kolega wyleciał za sfałszowanie podpisu w indeksie. Dziś pewnie chwali się, że za działalność opozycyjną.

(2014/07/22 14:08)

dolicha takie argumenty to przedstawiaja wyznawcy pisiorow.. co bedziesz znizal sie do ich poziomu?

oczywiscie za wszsytko mozna wyleciec, za niezaliczenie studiow tez.. ja tez bylem kilka razy relegowany - spodobalo mi sie to okreslenie :)

nie wazne to... wazne ze korwiego od kilkudziesieciu lat nie widze raz w pisie raz w PO raz w SLD raz w PSL... nie jest sprzedawczykiem i mam nadzieje ze w najblizszych wyborach.. no moze nie wejdzie od razu do opozycji czy partii rzadzacej (chociaz....) ale mam nadzieje ze juz zaczna sie go bac a na dalszym etapie rozwali ten zlodziejski uklad.

(2014/07/22 15:31)
Ale wreszcie jakiś Polityk który dotrzymuje obietnic!

Boniemu się należało, choćby za to że od wielu lat naciska na Tuska że  powinno się obniżać a przynajmniej nie dopuszczać do podwyższania płacy minimalnej.

(2014/07/22 15:40)
Rządzącej kleptokracji nikt nie ruszy, jedynie ryjki mogą się zmienić na okrąglejsze a ogonki na bardziej zakręcone. Wybory w tej formie to bzdura, mydlenie oczu i pieniądze wyrzucone w błoto.

(2014/07/22 15:51)
"
 Boniemu się należało, choćby za to że od wielu lat naciska na Tuska że  powinno się obniżać a przynajmniej nie dopuszczać do podwyższania płacy minimalnej.
"Akurat za to to Korwin Mikke by mu podziękował.

(2014/07/22 18:19)
 Dotrzymywanie obietnicy polegającej na dawaniu w mordę nie jest szczególnie trudne a i tak zajęło mu 22 lata. Tak anachroniczny i anarchizujący konserwatysta u mnie nie ma szans. On, podobnie zresztą jak Kaczyński wyłącznie takich ludzi jak ja  zraża. 

(2014/07/22 21:14)