Jolanta Popiołek i Tomasz Połeć popierają Czubackiego Bogumiła

/ 16 odpowiedzi
Jolanta Popiołek i Tomasz Połeć udzielili poparcia Bogumiłowi Czubackiemu http://www.radiosochaczew.pl/wp-content/uploads/2014/11/W_02L-Popiolek.mp3
A ile tych głosów może dostać jak p.Popiołek nie zdobyła mandatu radnej a p.Połeć radnego?
siwy zmień temat bo to staje się nudne, boisz się o własny tyłek? Nie nakręcaj się tak.

Karol

(2014/11/27 11:00)
śmieszne to jest ,skakanie z kwiatka na kwiatek.

(2014/11/27 11:40)
A ja bym nie był taki nonszalancki wobec elektoratu tych państwa, razem to będzie z 10% i może przeważyć o wyborze nowego Burmistrza. To właśnie może być 300 a może 500 głosów i zrobi się niefajnie. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Pani Popiołek była Senatorem RP, a ponadto przypomnę że w 8 okręgach wygrali radni nie związani ani z PIS, ani z SOFOSem. Tak więc opozycja jest poważna, a sprawa jeszcze nie przesądzona.

(2014/11/27 13:20)
W radiu leciał ciekawy spot czubackiego.O tym jak Osiecki manipuluje danymi w tabelach zamieszczonych w kolportowanych ulotkach.
Dlaczego nie weźmiecie ulotki i nie oskarżycie go w trybie wyborczym?Gdyby były to manipulacje to sprawa wygrana i przed drugą tura mielibyście się czym chwalić.
Przepraszam pozwu dla mnie jest to propaganda i najgorsza jaką widziałem i słyszałem. Czubacki prawie krzyczy w tym spocie jak desperat.

(2014/11/27 13:23)
Za Czubackiego zrobiono plac Kościuszki i Traugutta oraz Warszawską, kramnice i postarano się o środki na plac A. Ludowej i zamek ze środków norweskich, zabezpieczając wkład własny i środki zewnętrzne. I to są żelazne fakty. A panu Osieckiemu przypadło jedynie w udziale dokończenie tych projektów. Ale zapomniał dzięki komu to zostało zrobione i całą zasługę chce przypisać wyłącznie sobie i to świadczy o klasie człowieka.

(2014/11/27 13:34)
Jeżeli są tam zawarte manipulacje to do sądu w trybie wyborczym. Jeszcze raz się pytam.Dlaczego nie zlozycie pozwu w trybie wyborczym? Boicie się ze przegracie?  

(2014/11/27 13:39)
Panie jarl, czy dla Pana kłamstwo i manipulacja znaczy to samo?
Proszę się zastanowić.
Klasyczny przykład:
Piotr Osiecki -2. mln 100 tys. zł na budżet obywatelski, Bogumił Czubacki - nie było budżetu obywatelskiego.
Czemu służy takie zestawienie?
Jest kłamstwem? Nie.
Jest Manipulacją? Tak.
Bo wśród innych zestawień i podawanych liczb, kwota 2,1 mln zł jest kluczową, a nie fakt, że budżetu obywatelskiego w latach 2007-2010 jeszcze w Polsce nie znano. Pierwszy budżet obywatelski w Polsce wprowadzono w 2011 roku w Sopocie.
Oto jak manipuluje mieszkańcami Sochaczewa miejska propaganda.

(2014/11/27 15:21)
A mówienie.o tym.że Czubacki jest rodowitym mieszkańcem Sochaczewa,  a Osiecki nie to jak pan nazwie? To jest wasz argument wyborczy. 

(2014/11/27 15:40)
Pełna zgoda Panie Jerzy - takie rzeczy trzeba nagłaśniać! Swoją drogą na jakiej podstawie przyjęliście "że muszla koncertowa to ulubione miejsce mieszkańców pod organizację Dni Sochaczewa"? Jakiś sondaż czy tak "palec na wiatr"?

A swoją drogą polecam Panu (szczególnie Panu) wątek na forum i zachęcam do komentowania:
Beztroskie życie w POWIECIE - ile kosztują nas "urzędnicy"!

Oto link: Beztroskie życie w POWIECIE - ile nas kosztują "urzędnicy"!

(2014/11/27 15:41)

(2014/11/27 16:16)
A mówienie.o tym.że Czubacki jest rodowitym mieszkańcem Sochaczewa,  a Osiecki nie to jak pan nazwie? To jest wasz argument wyborczy. 

(2014/11/27 16:34)
A kto to jest Połeć? A poparcie pani Popiołek to tyle co poparcie Gaika. Pani Jola troszkę jakby straciła w moich oczach, kandydując z listy Gaika. Myślę, ze nie tylko w moich. 

(2014/11/27 17:20)
Zgadzam się. Ten punkt w zestawieniu jest niepotrzebny i znalazł się tam zdecydowanie na wyrost (SBO).

Ale tam jest przeszło 20 innych punktów. Czy mógłby Pan Panie Jerzy przeanalizować je i wyjaśnić w jaki sposób są manipulacją?

Czy zgodzi się Pan ze mną, że argumenty "Nie mieszka w Sochaczewie" i "Zablokował możliwość komentowania na e-sochaczew", są na podobnym poziomie jak: "Nie było budżetu obywatelskiego", "Brak sochaczewskiej karty rodziny/seniora"?

Bo zdaje sobie Pan sprawę, że to Pana sztab zaczął atak bzdurnymi argumentami. Chociaż sztabowi Pana Osieckiego należy się przygana, że dał się do tego niskiego poziomu pociągnąć.

(2014/11/27 17:21)
Przejrzałem dokładnie oba zestawienia porównawcze Panów kandydatów. Na początek wyeliminowałem argumenty moim zdaniem bzdurne (zamieszkanie, SBO, kwestie preferencji, takie jak obraziłem się, bo mnie zablokowali, obszary w których przeciwnik nie miał szansy się wykazać np. z powodu zmian w przepisach). Potem darowałem sobie przybliżone wartości na liczbach bezwzględnych, bo trzeba wziąć pod uwagę np. inflację, żeby porównanie było klarowne.

Panie Jerzy. Został Pan z niczym. Zero punktów mogących w obiektywny sposób porównać obie kadencję na Pana korzyść. U pana przeciwnika ostało się 8 punktów.

Czy mógłby mi Pan przedstawić argumenty na poparcie tezy, że zdanie "W świetle porównań przedstawionych przez oba komitety, kadencja Piotra Osieckiego jest dla Sochaczewa i jego mieszkańców lepsza, niż kadencja Bogumiła Czubackiego" jest nieprawdziwe?

Bo ja mam 8 argumentów na poparcie tezy, że jednak jest prawdziwe.

(2014/11/27 17:39)