Jubileusz 40-lecia PSM w Sochaczewie"

/ 3 odpowiedzi
To że Osiecki blokuje lub nakazuje blokowanie swoich " mądrości " to już żeśmy przywykli.Człowiek bojący się konfrontacji słownej robi wszystko , żeby to takich nie doszło.Ale żeby szkoła muzyczna o takiej tradycji , mająca same sukcesy na koncie , blokowała komentarze , to w głowie się nie mieści . Pani dyrektor , czy to sama Pani wymyśliła? nie chcę mi się w to wierzyć.

A kto chciałby żebyście pisali swoje mądrości pod artykułami na ich temat?
Wypowiedzi wielu forumowiczów są na takim poziomie,  że nie wiem jak to określić.
Po za tym znając te forum i jego użytkowników temat odrazu zmieniłby się w przepychankę polityczną. W efekcie końcowym to burmistrz byłby odpowiedzialny za brak możliwości komentowania na temat szkoły i znalazłoby się kilka posad po znajomości, ujawnionoby molestowanie i oberwałoby się rzecznikowi miasta.
Każdy temat sprowadzacie do jednego, a potem dziwcie się ze nie można czegoś komentować.

(2014/05/27 14:48)

ale czy te artykuly umieszczane sa tylko dla waskiego grona forumowiczow? czy dla wszystkich? moze ktos by chcial umiescic komentarz i nie jest aktywnym forumowiczem albo wogole nim nie jest.. wiec sie zastanowmy dla kogo te artykuly sa pisane.

niestety czasami barachla nie unikniesz.. jest kilka orłow co pod wszystkimi tematami tylko o jednym pisza.. no i co z tym zrobisz..?

polityka blokowania komentarzy bo jest 2 czy 3 rozpiedzielaczy jest porownywalna do: nie wpuszczajmy nikogo do sklepu bo wsrod nas sa zlodzieje :)

poza tym nikt komentarzy nie musi czytac. nikt nikogo do tego nie zmusza. wiec czego boja sie autorzy artykulow? lub po prostu usuncie taka funkcjonalnosc z portalu i nie bedzie kontrowersji i tyle.

(2014/05/27 15:48)
Ja też nie jestem zwolennikiem takiego procederu, nie zależnie od tego kto jest autorem artykułu.

(2014/05/27 16:07)