JUTEX dziękuje Radzie Miasta za zniszczenie dorobku firmy .

/ 41 odpowiedzi
Mam nadzieję ,że radnym głosującym za zmianą planu zagospodarowania działki na której jeszcze działa hurtownia JUTEX los kiedyś odpłaci tym samym czyli zniszczeniem dorobku życia co też uczynili głosując za wprowadzeniem nowego planu zagospodarowania.Niektórzy prowadzą też działalność gospodarczą ,ciekawe jak by się poczuli tracąc możliwość działania i rozwoju firmy z wieloletnią tradycją..Wszelkie działania w tej kwestii podejmowano bez oficjalnego zawiadomienia zainteresowanych właścicieli.Podstawowym żródłem wiedzy o czynnościach urzędu była gazeta Express Sochaczewski za co dziękuję P.Szostakowi.Pozdrawiam tą część Rady Miasta która mnie niszczy .
Może coś więcej na temat zmiany planu

(2014/06/25 16:47)
Nie ma żadnej opcji zaskarżenia nowego planu?

Przecież prawo nie działa wstecz i jeżeli działalność już jest tam prowadzona od wielu lat to głupia decyzja burmistrza nie powinna mieć na to wpływu.

No chyba że któryś radny prowadzi podobny biznes i nie może inaczej się konkurencji pozbyć.

(2014/06/25 17:05)
W nowym planie cała działka w myśl zapisu 100 m od podnóża zamku jest objęta nadzorem konserwatora zabytków,jak wiadomo w Polsce to totalna blokada remontowa i inwestycyjna.O każdy ruch na działce trzeba wystąpić po pozwolenie do konserwatora zabytków,mimo ,że niema na niej nic zabytkowego co chce wmówić wszystkim Stowarzyszenie Zamek bez jakichkolwiek opracowań archeologicznych.II Wojna ŚWIATOWA zrównała wszystko z ziemią.Totalny paraliż budowlany.Następny aspekt to ulica pomiędzy Parkiem a Jutexem z nawrotem na końcu tuż przed zboczem pochylonym na Muszlę ze skrzyżowaniem na ul.Warszawskiej na wprost nowych zatoczek czyli trzy skrzyżowania razem,bzdura komunikacyjna.Cały podjazd dla busów do reorganizacji.Stowarzyszenie Zamek ma plan aby na miejscu budynku hurtowni JUTEX wybudować od nowa Klasztor,który pierwotnie stał przy samej ul.Warszawskie tam gdzie teraz jest parking.Jednym słowem chodzi o to aby zniszczy budynek istniejący przez brak pozwoleń na remont blokowany przez urząd Konserwatora zabytków a wartość nieruchomości maksymalnie zaniżyć.Przejąć za bezcen po prostu.

(2014/06/25 17:50)
Ja rozumiem iż właściciele hurtowni martwia się spadającymi obrotami ale czy to ma związek z lokalnymi władzami miasta czy raczej  upadkiem handlu Bazarowego i targowego w Naszym Pięknym Kraju.Proszę przejść po Rynku, otworzyć oczy  jak mało jest handlujących i przestać pisać poprzez pryzmat zacietrzewienia politycznego i dostrzec winę w fatalnym rządzie  z jakim się mordujemy już 7 rok.

(2014/06/25 18:03)
Przecież budynek Jutexu znakomicie komponuje się z podzamczem-to nie jest ceglana prostokątna komórka,ma w sobie odrobinę (wystarczającą) stylowego budynku,a co powstanie? nie ważne,ważne żeby stojące zaorać a tereny nawet jak nikt nie kupi i nie postawi kolejnego "delikatesu"-itak Burmistrz zaliczy do sukcesu! -powiem więcej -więcej takich budowli-nowoczesnych a jednak tradycyjnych) w Sochaczewie

(2014/06/25 18:09)
Olaf jak zwykle nie na temat,proszę przenieść się gdzie indziej i tam liczyć swoje pieniądze to nie jest temat dla Pana.Uściślając temat nowy plan zakazuje funkcji usługowych z zakresu:handlu hurtowego,skupu i składowania surowców wtórnych,obsługi pojazdów,obsługi transportem o masie całk.pow.3,5t.Zezwala się na usługi z zakresu usług kultury lub turystyki ,administracji,a handlu jako funkcji uzupełniającej w postaci pojedynczych lokali handlowych oddzielonych przegrodami.Czyli wiadomo o co chodzi.

(2014/06/25 18:29)
Panie Jutex+(Arturze?) Pan się nie zniża do pyskówek,sprawy należy poprzeciągać...do wyborów niedaleko,miejmy nadzieję że ten sprzedawczyk wszystkiego, nieokiełznany w swojej durnocie drwal Sochaczewski, (gdzie te dziesiątki , nawet setki pniaków?) destroyer padnie jak mucha w szambie, i tego sobie i mieszkańcom życzę!

(2014/06/25 18:44)
JUTEX
Czy mogę prosić o nazwiska radnych głosujących za Planem Osieckiego i nazwiska radnych przeciwnych temu planowi. Pozdrawiam i głowa do góry , już niedługo pogonimy to coś co tak rządzi.

(2014/06/25 21:28)

Pana życie i działka, Przyszłość Pana rodziny stanęła na drodze Novoosieckiej władzy to nie jest Pana wina to bezlitosna patologia polityki Novoosieckiej za którą idą niewyjaśnione interesy.... jeśli ktoś stanie jej na drodze zostanie bezwzględnie wycięty... jak bezbronne drzewa i chronione gniazda!!!

(2014/06/25 21:32)
A jak oni weszli w posiadanie tej działki?

(2014/06/25 23:46)
Do kuc 300.Wystarczy spojrzeć na stronie miasta na skład rady Jak zwykle poparła stała jedenastka z zaplecza burmistrza.(PIS i ich popierający)Wątpię aby wczytali się w ten projekt pełen nieścisłości projektowych.

(2014/06/26 08:01)
Do sq7bte ,jeśli oni to właściciele nieruchomości przy ul.Warszawskiej 2 (JUTEX) to 7 lat temu w wyniku postępowania spadkowego po zmarłym założycielu firmy JUTEX ,a wcześniej spadkodawca zakupił od poprzednich właścicieli .Grunt jest własnością ,nie dzierżawą wieczystą.Tak szanuje się w naszym państwie własność prywatną.Nie w wyniku machlojek urzędniczych.Szanowny forumowiczu sq7bte w tej rodzinie na wszystko zapracowało się ciężką pracą po kilkanaście godzin dziennie przez całe życie ,co założyciel firmy przypłacił zdrowiem,a w konsekwencji życiem.

(2014/06/26 08:12)
Panie jutex proszę mi nie mówić co mam robić, plan zagospodarowania przestrzennego to jest podstawa na podstawie której mogą lub nie mogą funkcjonować różne firmy na danym terenie. Ja miałem podobną sytuację gdzie za płotem funkcjonowała nielegalnie bo nie zgodnie z planem, firma posiadająca ok 40 tirów  a ich uciążliwość zagrażała konstrukcji mojej posesji. 7 lat walki opłaciło się, firmy niema w tym miejscu, jest w innym  a ja mam święty spokój. Trzeba zacząć od tego że  wszyscy muszą przestrzegać prawa i uwzględniać ze żyjemy w  jakiejś społeczności i ewentualne funkcjonowanie firm nie może odbywać się kosztem innych, tzn. im nie szkodzić konkretnie reasumując.

(2014/06/26 08:59)
Panie Olaf nie rozumie Pan istoty sprawy.Tu nie ma uciążliwości wszytko jest zgodnie z prawem jest tylko ukryty interes ,zaniżenie wartości nieruchomości.Trzeba analizować swoje wpisy,bo mogą przynosić innym szkody.Pozdrawiam

(2014/06/26 09:16)
Olaf pier..lisz jak potłuczony. Dla Ciebie pewnie byłoby najlepiej jakby drugi kościół tam postawili, a już najlepiej to siedzibę KNP Sochaczewskiego. Zmieniasz swoje poglądy jak chorągiewka na wietrze.

(2014/06/26 09:28)
jutex  Mam pytanie  , jak zachował się w głosowaniu Pan Czubacki , podobno też kandydat na burmistrza , to ważne proszę o odpowiedź .Pozdrawiam a lokalnymi głupkami niech Pan się nie przejmuje.

(2014/06/26 21:30)
Do kuc 300.Był za.

(2014/06/27 08:20)
jutex
Taki to człowiek ,żadnego honoru , taka lalka pociągana za sznurki.

(2014/06/27 11:40)
Panie jutex jak widać to Pan nie rozumie, bo ja nie wyrządzam nikomu szkody. Niech sobie sąsiad buduje swój kapitał, płaci podatki, zatrudnia ludzi itd. ale nie kosztem rujnowania i pomniejszania mojego kapitału bo na to nie pozwolę.  Nie napisał pan tutaj czy  odwoływał się pan w w/w sprawach,  czy miasto ustosunkowało się w jakiś sposób  i czy w końcu podjął pan jakieś działania w kwestii dalszego istnienia  firmy?
 Moje zdanie jest takie iż zamiast wylewać łzy na forum i biadolić jakie to władze miasta złe lepiej byłoby się odwołać od  jakichś kuriozalnych decyzji drogą urzędową, bo tak to tylko traci pan czas.

(2014/06/27 12:04)
 Bartosz przestań pisać te bzdety, kościołów u nas dostatek i nie widzę potrzeby budowania nowych. Poza tym cenię sobie obiekty sakralne w formie zabytków, rozmaitości architektonicznej i takie najbardziej lubię odwiedzać

(2014/06/27 12:06)
kuc to klakier liżący tyłek lemingom, tylko niestety jego wpisy tutaj jak zawsze pozbawione jakiegokolwiek sensu i meritum, kuc chce tylko   się pokazać że istnieje.:))

(2014/06/27 12:09)
i tu Olaf bardzo mądrze napisał.

(2014/06/27 12:24)
Panie Olaf,to Pan nic nie rozumie.Tu nie chodzi o wylewanie łez ,tylko o uzmysłowienie społeczeństwu jak działa urząd.A działa pokryjomu bez oficjalnej informacji zainteresowanych na polecenie ,a nie dla dobra obywateli ,posługując się niesprawdzonymi i nieudokumentowanymi argumentami.Chcę uzmysłowić samowolę i brak poszanowania dla cudzej własności.Taki stan rzeczy jest nie do przyjęcia w demokratycznym kraju.Podobna sytuacja może dotyczyć każdego.Garstka ludzi jest w stanie zniszczyć życie każdemu, Panu też,a argumenty ku temu znajdą.Proszę analizować treści ,które Pan czyta dogłębnie ,wtedy jest szansa,że zrozumie Pan wartości przekazywane słowem pisanym.A co do kroków prawnych to nie są mi potrzebne Pan a porady,choć z tego co widzę zna się Pan na wszystkim,jak typowy Polak.Powodzenia w rozwijaniu rozumnego czytania treści postów.

(2014/06/27 14:51)
 Ma pan drogę urzędowa do przeciwdziałania temu procederowi, tylko czy tu faktycznie o to chodzi czy  tylko o walkę polityczną?

(2014/06/27 18:42)
jak nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o kasę.

(2014/06/28 09:17)