JUTEX dziękuje Radzie Miasta za zniszczenie dorobku firmy .

/ 41 odpowiedzi
Tak ogólnie to nie wiem o co wam chodzi Olaf/metro/dobry  i router.

Człowiek opisał tu proceder niszczenia lokalnego przemysłu przez burmistrza. Burmistrza który ma plan wykurzyć lokalnych przedsiębiorców z tego terenu i rozsprzedać co się da.

A wy go atakujecie.

W twoim przypadku Olaf przyszedł ktoś i zaczął robić rodzaj biznesu na ziemi na której nie mógł tego robić. Więc to było normalne że musiał się wynieść.

Tutaj człowiek posiadał tą ziemię wiele lat i prowadził tam biznes który nikomu nie przeszkadzał, a teraz jedną ustawą burmistrz wszystko utrudnia.

(2014/06/28 12:19)
 Grzech to akurat jest sytuacja adekwatnie odwrotna, tłumaczę jutexowi żeby się bronił, ma możliwości urzędowe i prawne, a nikt to na forum za niego tego nie zrobi. A to niema tak że Burmistrz jedna decyzją  może zamknąć tą firmę, pomijając  szereg innych instytucji odwoławczych proponowałbym skierować sprawę do NSA w Warszawie, a jeżeli to nie pomoże to wyżej. jutex pisze to co chce , my nie znamy dokumentów, stanu faktycznego itd. Sąd na pewno wszystko sprawdzi i wyda stosowny i sprawiedliwy  werdykt.

(2014/06/28 13:07)
A od kiedy ty tak w sądy wierzysz?

(2014/06/28 17:04)
 Od kiedy  Sędzia wydał korzystny werdykt dla mnie, ponadto jako były ławnik potwierdzam rzetelność sądów, tam niema żadnej ściemy, oczywiście nie mogę wypowiadać się w imieniu wszystkich, nie no najlepiej usiąść i nic nie robić, co będzie to będzie!

(2014/06/28 23:17)
 Druga sprawa kiedyś poinformowano mnie właśnie iż prawo nie przewiduje, niema takiego zapisu jak zamknąć nielegalnie funkconujacą firmę, nie jestem pewien ale czy jest w ogóle takie prawo które pozwalało by wymuszenie likwidacji firmy poza jakimś stane upadłości gdzie firma plajtuje itp. Sadzę że nie można  nkogo zmusić ot tak sobie jeśli fima funkcjonuje legalnie, ma obroty i wszystko jest OK, tam oddziaływanie, a czy  Władze miasta wystąpiły o Ekspertyzę  do Wydziału Ochrony Środowiska na temat odziaływania firmy na środowisko, jeśli tak to musi być szczegółowa  opinia-ekspertyza  z  wykonanymi pomiarami, hałasu, drgań i wiele innych czynników, ale nie sądzę by firma jutex miała jakiekolwiek negatywne oddziaływanie, więc jest na prawie.

(2014/06/28 23:28)
jakoś nie było pana w tej firmie od początku pamiętam czasy jak harowaliśmy z panem Józefem rano na giełdę a póżniej handel do wieczora więc tak jak ktoś napisał wcześniej kara nadchodzi i cieszę się że tak jest

(2014/06/30 11:42)
Każdy harował na swoim Pani szanowna (imię pozostanie naszą tajemnica).A spadku nikt nie wymusił był zgodny z wolą twórcy JUTEXU ,na którą to firmę w innej lokalizacji pracowaliśmy razem.Wiem ,że to nie po Pani myśli była wola spadkodawcy.Proszę nie stosować prywaty,nie to jest tematem .

(2014/06/30 13:23)
 Od kiedy  Sędzia wydał korzystny werdykt dla mnie, ponadto jako były ławnik potwierdzam rzetelność sądów, tam niema żadnej ściemy, oczywiście nie mogę wypowiadać się w imieniu wszystkich, nie no najlepiej usiąść i nic nie robić, co będzie to będzie!

olaf wybacz ale sama twoja obecnosc w sadzie przemawia przeciwko jego rzetelnosci :)

(2014/06/30 15:35)
 Nie obrażaj bo ja cie nie obrażam, i ty podważasz wiarygodność Najjaśniejszej III Rzeczypospolitej, sufit  czasem ci się na beret nie spadł?

(2014/06/30 20:06)

JUTEX dziękuje Radzie Miasta za zniszczenie dorobku firmy .

Szanowni forumowicze ja w tym tytule słyszę głos rozpaczy, i krzyk osoby która na oczach nas wszystkich zostaje ograbiona w imię polityki Novoosieckich korzyści która kosztem spokojnego przedsiębiorcy z dorobkiem który kontynuuje dzieło swojej rodziny i pragnie prężnie rozwijać swoją firmę mając plany na przyszłość dla siebie i swoich dzieci... Plany JUTEXU jak sądzę Burmistrz stara się pogrzebać wraz z ze swoją Novoosiecką Radą i zastąpić własnymi Novoosieckimi planami... otóż każdą decyzję nawet najbardziej plugawą można uzasadnić w taki sposób aby opinia publiczna łyknęła KIT wysłany z głosu Magistratu przez tego Rzecznika który to nie raz tak nawinął makaron na uszy mieszkańcom tak skutecznie że całe miasto chodziło szpanując nową fryzurą z cienkich klusek babci dużo lepszej ....

Moja Prośba do forumowicza Jutex wpisz proszę nazwiska radnych którzy głosowali za tą wstrętną uchwałą o ile dysponujesz taką wiedzą z przyjemnością na forum publicznym popytamy radnych o powody takiej decyzji!!!!

(2014/06/30 22:21)
Tadeusz jak zwykle stała jedenastka radnych z PIS i Sochaczewskiego Forum Samorządowego (z popierającymi) nazwiska dostępne na oficjalnym portalu miasta -Kluby Radnych. Przeciw Porozumienie Obywatelskie -Sochaczew i Porozumienie Ziemi Sochaczewskiej.

(2014/07/01 08:25)
domyślam się o kim pan pisze ale pracowałem z panem Józefem i nigdy pana nie było w tej firmie ani tym bardziej byłej żony a długi które spłacał świętej pamięci pan Józef po was tego się nie pamięta co?

(2014/07/01 09:56)
jeżeli pan chce to mogę ze szczegółami opisać jak to było i nic nie będzie kłamstwem od samego początku pasuje ? rzadko jestem na tym forum ale jak zobaczyłem nazwę jutex musiałem poczytać

(2014/07/01 10:05)
o zapowiada się ciekawa lektura.

(2014/07/01 10:34)
miki67 a co forumowiczów obchodzą twoje osobiste żale, nie lubisz gościa to twoja sprawa ale wywlekanie spraw które nie mają nic wspólnego z tematem to zwykle kur..... Mam nadzieję że ty też stracisz to co dostaniesz/łeś po swoich rodzicach - może zrozumiesz.

(2014/07/02 09:08)
Ale dlaczego sobie tak źle życzycie?

(2014/07/02 15:51)