Już jest. Pierwsze ządanie USA zapłaty za mienie żydowskie.

/ 33 odpowiedzi / 6 zdjęć
Jak kogoś interesuje kwestia zapłaty za mienie żydowskie, to polecam ten artykuł:
http://wpolityce.pl/polityka/433722-holokaust-i-restytucja-mienia-mowil-o-tym-pompeo

Można też o tym posłuchać tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=eGKj1TzSSNM&t=360s

A jak ktoś jest biegły w angielskim, to może poczytać o tym w oryginale:
http://www.state.gov/secretary/remarks/2019/02/289396.htm

Czy słyszeliście o tym? Dlaczego jest tak cicho w tej niezwykle ważnej dla Nas sprawie?
Co zrobi nasz Rząd? Czy podejmie jakieś działania mające na celu ochronienie nas przed tymi roszczeniami?
Na te pytania niech każdy odpowie sobie sam.

Co zrobi nasz Rząd? Czy podejmie jakieś działania mające na celu ochronienie nas przed tymi roszczeniami?
Oni ni są od robienia, oni są od rządzenia .

(2019/02/15 10:40)
mienie można oddać osobie poszkodowanej,lub jej bezpośrednim spadkobiercom,a nie jakimś ORGANIZACJOM ,w każdym kraju tak jest,a te żydowskie zorganizowane bandy chcą czegoś co pozostało zrujnowane w wojne,odbudowane po wojnie,nie należało do nich . Ale tak zawsze będzie,jak będziemy robić pałę czy zydom ,czy amerykanom-Polska organizuje jakąś chucpę przeciwko Iranowi,a temat skupia się na oskarzeniach Polaków o mordowaniew zydów,PREMIER RZECZYPOSPOLITEJ-gospodarz balangi- CZEKA GODZINĘ W KORYTARZYKU aż go główny mąciciel oskarzyciel Netaniahu łaskawie przyjmie,z kolan sqrwiele,dość tego oskarżania i poniżania,a na tym Netaniahu ciążą oskarżenia (w Izraelu),i pieprzony chce jakieś punkty zebrać ,śmieć jeden

(2019/02/15 15:34)
Nooo @robroy, zawiodłem się na Tobie :) Aleś sobie źródła wiedzy wybrał - mniej więcej na poziomie Völkischer Beobachter.
Wróć na Ziemię bo szkoda Twojego satyrycznego talentu :)

(2019/02/15 20:52)
@wbienko,nie wiem jakie źródła masz na mysli,ale dla mnie np. uchwała sejmowa z 2014 roku o przyznaniu dla 50 tys. żydów emerytury w wys. 100 euro (niby takie nic,500 zł.) jest wiarygodnym źródłem ,no cóż....-nawiasem mówiąc jeden z decydentów Izraelskich wyraził nadzieję że liczba biorców i wysokość ulegną zwiększeniu bo dla niego nie są satysfakcjonujące-tak patrzę na Twoją wizytówkę-awatar,chciałoby się rzec-aleś podupadł,ale żeś się posunął,aż miło popatrzeć :-))

(2019/02/16 04:07)
@robroy, nie podupadł, nie podupadł... tylko modna broda style.

(2019/02/16 06:25)
Tak sobie myslę że w dzisiejszych czasach świrów z brodami, już dzieci powinny się rodzić zarośniete. Było by tak normalnie ...

(2019/02/16 06:28)
@robroy,
Dla wbienko uchwały sejmowe nie są wiarygodnym źródłem. Jak czegoś nie zobaczy w TVN, albo nie przeczyta w GW to nie istnieje.

Pamiętam jak jakiś czas temu, w wątku o gettach, negował oficjalne kroniki getta warszawskiego i łódzkiego (pisane nota bene przez żydów) jako wiarygodne i rzetelne źródło wiedzy o tym co się tam działo. Dla niego te kroniki były gó...no warte.

Jakby ktoś ma chęć i inetersuje go ten temat, to zachęcam jeszcze do wysłuchania konferencji (Braun, Winnicki, Wilk) na temat 447, USA, roszczeń i co robili (a raczej nie robili) nasi posłowie:
http://www.youtube.com/watch?v=q2PVrSkFk-M&t=77s
Film nie jest długi, niecałe 15 min.

(2019/02/16 08:06)
Ja już podpisałem i zachęcam do zrobienia tego samego.

(2019/02/16 11:28)
A podpisujcie sobie co chcecie. Ludzie od lat na tym forum straszycie, a to "komunistyczną" UE, a to Niemcami, a to Żydami, a to uchodźcami, a to gradobiciem, a to trzęsieniem ziemi, a na koniec kokluszem. I co? I g.....no z rączką - jak mawia mój szwagier :)
Wasza idée fixe to: grunt to żyć w swojej małej, oblężonej wieży będącej zarazem chatą z kraja. Więc żyjcie tak dalej, tylko nie mąćcie na lokalnym forum. Macie przecież te swoje niezależnewolneodrozumusieciprawdyrobertówbrzozów24.pl, gdzie znajdziecie "swoich".

(2019/02/16 15:50)
@wbienko ,moze nas nauczysz ciemniaków od chaty z kraja,jak prowadzisz dom otwarty,do którego kazdy może wejść,wynieść co mu się podoba,nakazać zmienić podłogi,żarówki,wyżreć z Twojej lodówki ,pojechać Twoim samochodem? a tak postępują z naszą Polską. Ja mam swoją "chatę z kraja",Amerykanin ma,Niemiec i Żyd mają-my nie możemy? co do roszczeń-uśmiałbyś się jakby Organizacja Odzyskiwania Dóbr Polskich z Zagranicy-Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy- nakazała wyrokiem sądu w Pułtusku oddać mienie i nieruchomości zagrabione Polakom przez z państwo Niemieckie,nimo że byli obywatelami Niemiec narodowości Polskiej,nie żyją,nie ma spadkobierców,ale Owsiak chce to odzyskać?,no bez przeginania z tym Owsiakiem ale gdyby cóś?....

(2019/02/16 16:52)
Jeszcze tego brakowało Wbienko żebyś przepędzał ludzi z tego forum bo ci się temat nie podoba.Sam w tym miejscu straczyłeś ludzi Kaczyńskim i nikt ci tego nie zabraniał.Ty też masz swój KODziarski świat,darłeś mordę jak by cię ze skóry obdzierali podczas wizyty premiera w Sochaczewie i co?Goowno z raczką jak podobno mówi twój szwagier

(2019/02/16 18:01)
@mefisto relax

(2019/02/16 18:30)
Bo mnie,, zdrzaźnił "

(2019/02/16 18:43)
moze ma zły dzień?żona mu ostatnie piwo wypila? nalał benzyny do swojeg diesla? odpadł z teleturnieju 1 z 10? bo nie wiedział czy żółw bez skorupy jest nagi czy bezdomny?

(2019/02/16 18:54)
Panowie, mógłbym z Wami tak długo, tylko po co człowiekowi kopać się z koniem? :)
Poetycko źegnam Was Tuwimem :"Całujcie mnie wszyscy w d**pę"

(2019/02/17 11:45)

Poetycko źegnam Was Tuwimem :"Całujcie mnie wszyscy w d**pę"
a na pieszczotę to nie trzeba zasłuzyć?

(2019/02/17 12:12)
nie ma obawy, @wbienko wyzdrowieje i wróci,

(2019/02/17 12:35)
i tak rozmazaliśmy poważny temat na forum,zaczęło się patriotycznie a kierunkowy skierował dyskusję na doopę,też metoda

(2019/02/17 12:38)
Teraz to można dopiero dyskutować,trol się pogniewał i nie będzie odwracał kota ogonem.

(2019/02/17 16:16)
Więc żyjcie tak dalej, tylko nie mąćcie na lokalnym forum.

A dlaczego nie?
Przecież forum na charakter otwary i nawet Ty możesz na nim głosić swoje idelogie i to w co wierzysz.

Właśnie na lokalnych forach powinno się pokazywać i zachęcać, że istnieją inne źródła informacji niż TVP/TVN/Polsat.
Że media głównego nurtu nie są obiektywne i nie pokazują całej prawdy.

No i na koniec kolejny link:
https://www.youtube.com/watch?v=8EBc5IorAEs
23 minutowy komentarz Jacka Międlara na temat wydarzeń na konferencji dotyczącej Iranu.

(2019/02/17 19:55)
Premier Morawiecki nie pojedzie na spotkanie grupy Wyszehradzkiej do Izraela ! zemsta za godzinne czekanie aż Netaniahu przyjął go w Warszawie,gdzie Morawiecki był gospodarzem nagonki na Iran ? Grupa Wyszehradzka zbiera się w Tel Awivie? to mi przypomina- "W Pekinie odbył się Ogólnopolski zjazd Chinek"

(2019/02/18 04:38)
.

(2019/02/18 04:44)