K R A D Z I E Ż skutera! 7.10.14r

/ 7 odpowiedzi

UWAGA !!! WAŻNE !!! 
Dnia 7.10.14r (wtorek) SKRADZIONO skuter PEUGEOT SPEEDFIGHT 
Skuter zaparkowany był przy uliczce Farna koło OSK Stachlewski w godzinach 16 - 20. 
Pojazd koloru żółtego, tylne światło stop koloru czerwonego. Charakterystyczne jest tylne zabezpieczenie w postaci grubej kłódki wyciąganej spod tylnego światła.

BARDZO PROSZĘ O PILNY KONTAKT !!!     727909546      ( lub  661385121)
Ps. Skuter prawie identyczny jak na zdjęciach.

Witam.          Wydaje mi się że jakiekolwiek poszukiwania nie przyniosą skutku.Ja kilka miesięcy temu zostawiłem bardzo drogi rower w stojaku przy samym kościele,zabezpieczony bardzo dobrym zapięciem i nic to nie pomogło,gdy wróciłem przecięte zabezpieczenie grzecznie leżało a roweru niestety nie było.Dodam jeszcze że było to w godzinach pomiędzy 10 a 11.15 w dzień,na środku Placu Dominika znajduje się kamera-podobno rzecz mająca pomagać w podobnych sytuacjach.Przy zgłoszeniu kradzieży na Policję okazało się że tak naprawdę mało ich to obchodzi bo mają inne zadania np.obserwować na parku czy któryś pijaczek wyjmie piwo,to wtedy wlepi mu się mandat i o to głównie Policji chodzi bo tu mają zarobek,chociaż na swoje utrzymanie.Po kilku dniach otrzymałem z naszej wspaniałej Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie pismo w którym poinformowano mnie że wartość tego roweru nie przekracza kwoty 240 zł,więc mogę sam tego roweru szukać.Ciekaw tylko jestem co za spec wyliczał ile ten rower tak naprawdę kosztuje bo ja wiem że wartość tego roweru przekraczała kwotę 1500 zł a w Prokuraturze wyliczono że nie przekracza 240 zł-ciekawe.Jednym słowem,jeżeli samemu nie zacznie się poszukiwać to żaden organ państwowy między innymi do tego powołany na pewno nam nie pomoże.

(2014/10/09 07:38)
Serdecznie współczuję, ale jak go ktoś ukradł to już przepadł na amen, a policji to i tak nie obejdzie. A, i nie zdziw się jak znajdziesz informację na którymś z portali w dziale "kronika policyjna", gdzie połowa danych o kradzieży będzie wyssana z palca.

Niestety, sochaczewska policja potrafi tylko świętować i domagać się nowej komendy, na jakakolwiek interwencję nie ma co liczyć.

(2014/10/09 14:14)

w naszym pieknym cudownym kraju :) mamy "mala" luke prawna na ktora juz niejdnokrotnie zwracalem uwage... policja z roku na rok targetuje sie na walke z przestepczoscia zogranizowana, terroryzmem I powazniejszymi sprawami.. potem dluuuuugo dluuuugo nic I mamy focus na ..... mandaty drogowka pijaczki I przechodzenie w zlym miejscu...

policyjne priorytety to priorytety panstwa a nie obywatela, dla ktorego pobicie zony, kradziez samochodu (niekiedy dorobku zycia) lub stalking jest powaznym problemem...

a co z ta czarna dziura pomiedzy tym???? NIE MA KTO NAS CHRONIC I obecne prawo tego nie zapewnia a wrecz uniemozliwia ochrone!

stworzmy milicje obywatelskie, dajcie dostep do broni... dajcie mozliwosc bronienia sie NAM skoro panstwo jest ulomne w tym pkt!!

dopadl by takiego zlodzieja polamal mu lapy to nastepny by sie zastanowil... a tak... smiech na sali co moze mu policja zrobic.. umozy sprawe :) ale k***a mandaty za predkosc na autostradzie to scigaja z zastraszajaca skutecznoscia ... a potem GKP chwali sie ze w 2014 wykrylismy 2456 wykroczen :) tylko nie doda ze 2445 to przekroczenia predkosci lub zle parkowanie a reszta to biedny student bez biletu w autobusie spacyfikowany przez policje ktora wezwala ochrona...

burdel na kolkach zaraz za sluzba zdrowia...  powiedzenie kur** policjant I zlodziej na jednym jada wozie nabralo innego wydzwieku w tych czasach: NFZ, policjant I ZUS na jednym jada wozie :)

(2014/10/09 14:51)
Ad ostatnie - koleżanka dziś pięknie rozwinęła skrót NFZ - Narodowy Fundusz Zagłady - i spodobało mi się okrutnie.

(2014/10/09 15:06)
kacperskyy...jak nigdy dotąd zgadzam się z tym co napisałeś-naprawdę tak jest.

(2014/10/09 16:01)