KACZYZM CZYLI DYSKUSJA W PISLAMIE

/ 28 odpowiedzi / 10 zdjęć
https://www.politycznie.pl/wpis/148
Polecam koniecznie obejrzeć, tak wyglądają seanse miłości bliźniego, tolerancji i rozmowy na sesjach wyznawców pisków. To dopiero przedsmak tego co może nastąpić jak się ludzie nie ogarną.
 2.31--""wypadaj stąd pederasto""-język miłości? nie każdy ma takich fanów jak PiS

(2015/10/19 18:39)
A ja dorzucę jeszcze ostatnią próbkę wolności słowa i dyskusji z wyborcami w wydaniu Pisszlamu. Nie daj boże dać władzę tym politycznym gorylom.

http://www.tvp.info/22247889/incydent-podczas-wizyty-kaczynskiego-pieknie-pan-mowi-o-wolnosci-ale-to-pis

(2015/10/20 11:47)
Zachowujecie się jak dzieci którym zaraz zabierze się lizaka. Straszenie już nie działa. Zmanipulowani jesteście do granic możliwości. Nie dociera do Was że może zostać wybrany ktoś inny spoza układu PO-PiS-PSL-SLD. 

(2015/10/20 13:38)
Jak na razie każdy głos oddany  na mniejsze partie to jest  faktycznie głos oddany na PiS.Obecny system liczenia głosów bardzo promuje  partię, która otrzymała najwięcej głosów.A więc jest dylemat. 

(2015/10/20 17:15)
Rozpruwacz - matematyka jest nieubłagana. Silni są ciągle silni. Podczas wczorajszej debaty poznaliśmy ( mam nadzieję) przyszłego rozdającego w polityce - mam na myśli Adriana Zyndberga.. Ale jeszcze nie teraz. Kukiz i Korwin to żenada.Szydło zaprogramowana,bez cienia inwencji ( jako kobieta nie mogę nie zauważyć, że tak samo ubrana na obydwu debatach).   

(2015/10/21 09:09)

(2015/10/21 09:24)

(2015/10/21 13:10)
Jak na razie każdy głos oddany  na mniejsze partie to jest  faktycznie głos oddany na PiS.Obecny system liczenia głosów bardzo promuje  partię, która otrzymała najwięcej głosów.A więc jest dylemat. 

No niestety taka prawda...

(2015/10/21 13:25)

Podczas wczorajszej debaty poznaliśmy ( mam nadzieję) przyszłego rozdającego w polityce - mam na myśli Adriana Zyndberga..

buhahaha

75% podatku dla firm

35 godzin pracy tygodniowo, dalej nie doczytałem... bo takiej herezji dawno nie słyszałem.

(2015/10/21 17:26)
 Daniel -  wejdź na ich stronę i poczytaj. Podatek od osób fizycznych (np.prezesów) i korporacji  75% od nadwyżki ponad 0,5 mln., 55% od nadwyżki  ponad 0,25 mln. Ale nie program A. Zendberga mnie zaintrygował a jego charyzma. Przyćmił zupełnie mdłą Nowacką. Nie jestem wyborcą lewicy, konsekwentnie głosuję na PO. 

(2015/10/21 22:04)

Poczytałem trochę...

Nie jest tak źle jak myślałem.

Niektóre postulaty mają ok, ale jest jeden problem.

Większość tych postulatów trzeba było by wprowadzić w  całej UE nie tylko w Polsce.

Korporacje w ciągu kilku dni zarejestrują się w Słowacji lub gdzie indziej.

(2015/10/22 13:04)
Przeraża mnie to jak historia lubi się powtarzać i jak nie wielu ludzi to dostrzega.
Sposób w jaki PiS dochodzi do władzy, ich propaganda, ich otumanienie tłumów do złudzenia przypomina metody NSDAP. Mieliśmy już marsze z pochodniami, mieliśmy tzw. "mężów zaufania" w czasie wyborów, nie długo będziemy mieli palenie "nie prawomyślnych" książek oraz bojówki grasujące po ulicach.
Na czele PiS, tak samo jak na czele NSDAP, stoi zakompleksiony nieudacznik życiowy (brak żony i dzieci, brak prawa jazdy, do niedawna brak konta), który swoje kompleksy leczy w polityce pociągając za sobą miliony. Czym pociąga te miliony? Pociąga ich nienawiścią do wszystkich, którzy myślą inaczej. Wystarczy poczytać i posłuchać jak zwolennicy PiS wypowiadają się np. o TVN i Gazecie Wyborczej tylko dlatego, że reprezentują inny punkt widzenia i nie wychwalają pod niebiosa jaśnie wielebnego prezesa. Natomiast ślepo wierzą i łykają wszystko co napisze np. Gazeta Polska i niezalezna.pl. Nazwa tego ostatniego portalu jest dobrana w sposób nader komiczny. Nie ma chyba w Polsce drugiego portalu informacyjnego tak bardzo ZALEŻNEGO od tylko JEDNEJ partii :) Czy ktoś kiedykolwiek widział aby w niezaleznej.pl ukazał się artykuł wypowiadający się niepochlebnie o PiS? I dla wielu to jest właśnie obiektywne źródło informacji :)))) Dla porównania, ja np. w TVN często widuje informacje nie sprzyjające PO.
"Prawdziwi Polacy" i "prawdziwi patrioci" to tylko ci, którzy popierają PiS. Wszyscy inni to zdrajcy. Śmieszne się to wydaja zwłaszcza w przypadku prezesa, który przesiedział cały stan wojenny w ciepłych bamboszach z kotem i z mamą, nawet komuniści nie chcieli go internować a lansuje się na największego bohatera RP a jego zwolennicy obrażają i poniżają prawdziwych bohaterów (np. poprzez "buczenie" w trakcie obchodów rocznicy powstania warszawskiego).
Chęć wojowania i skłócenia się ze wszystkimi krajami ościennymi, jawne głoszenie przez PiS zamiaru kontroli nad wszystkimi mediami, pogróżki wysyłane pod adresem "niepokornych" dziennikarzy, ogólnie chęć budowania państwa policyjnego i narzucania wszystkim jedynie słusznego światopoglądu kojarzy mi się jedynie z hitleryzmem i stalinizmem.
Szukanie sztucznych wrogów i skierowanie przeciw nim fali nienawiści, wykorzystanie katastrofy narodowej do własnych celów politycznych. Dla Hitlera to była pierwsza wojna światowa, za porażkę w niej winą obarczył Żydów i komunistów i przeciwko nim skierował całą narodową nienawiść. Dla Kaczyńskiego jest katastrofa smoleńska za którą obarcza zwolenników PO i wszystkich mających inne poglądy.
Populizm, propaganda, kłamanie w żywe oczy, obiecanki wyborcze nie mające szans na spełnienie (patrz prezydent Duda, który jeszcze przed zaprzysiężeniem wycofał się z większości obietnic) to właśnie metody PiS na wygraną w wyborach.

(2015/10/22 13:37)
@Jacek
Jak ktoś gdzieś napisał na podstawie analizy zachowań i zdarzeń w Niemczech w latach 32 - 38 powstała analiza (może się dogrzebię gdzieś, co to za tytuł), która stała się podręcznikiem wszelkiej maści partyjnych spin-doktorów propagandowych.
Nie każdy jednak starał się wykorzystywać tamte sztuczki manipulowania zachowaniami społecznymi w wiernym naśladownictwie, bo to jednak osobom korzystającym z wiedzy o historii rzuca się w oczy.
Ale jak widać "cel uświęca środki". 
Do zagrywek propagandowych a'la Josef G. należy sprawa wdzierania się "młodzieżówki" do telewizji przed debatą:- owszem reguły ustalone są, ale nas nie dotyczą - nam się należy więcej (argument "racji")- im głośniej krzyczymy tym wydaje się, że jest nas więcej (argument "siły")- wywołujemy awanturę, a potem kreujemy się na ofiary (argument "prześladowania")- zwołujemy konferencję, na której ogłaszamy, jak bardzo "ONI" się na nas i naszą młodzież uwzięli (argument "prawdy")- w każdym przypadku winni są "ONI". To "ONI" knują przeciw nam i nas prześladują. (argument "wszechobecnego spisku i wrogości")
i tak 1000 razy, aż "ciemny lud" kupi to jako prawdę objawioną.

(2015/10/22 14:16)
Takie są prawa demokracji że ludzi wcześniej czy później zaczynają samodzielnie myśleć i przestają się nabierać i dawać oszukiwać przeróżnym kłamcom i hipokrytą. Tak czy siak Sochaczew tu nie decyduje tylko ogólno Polska większość. Rysuje się całkiem ciekawie, oj będzie się działo!

Reportaż z wczoraj - DOKOŃCZENIE!.
Gdzieś w centralnej Polsce, w kawiarni:

Osobnik A:
- Czyli całe obowiązki zarządu teraz spadają na ciebie?

Osobnik B:
- No tak, ale wiesz, ja nie mam zamiaru w tym faszyzmie robić cokolwiek. Wiesz, ja raczej wyjadę do Kanady, albo sobie czegoś poszukam w Anglii...

Ja (od stolika obok):
- Panowie, czy wy się nie boicie, że ktoś was teraz nagrywa?

Po kilku minutach wstaję od stolika:

Żona do mnie:
- Idziesz do toalety?

Ja:
- Tak, zmienić taśmę. : )

(2015/10/24 16:31)
Jak miło że ''subar''''max-ton''''olaf'' odświeżyłeś w ciszy wyborczej tak zacny wątek :) naprawdę miło z twojej strony... 

(2015/10/24 17:46)
Szanowni państwo 25 października w Polsce rozpoczął się KACZYZM . 

(2015/10/28 09:28)

(2015/10/28 09:31)
no to troche humoru w nowej rzeczywistości politycznej :)
- puk puk- kto tam?- ABW- nie wierze!- No własnie my w tej sprawie

(2015/10/28 10:15)
@Jacek
do tego dojdzie bieda wiekszosci spoleczenstwa, poczucie niesprawiedliwosci, ogolnie spowoduje to nastrój buntu i bedziemy mieli "godzine proby"
z tym ze kaczor nie zawojuje jak hitler bo nie ma czym, skonczy sie na rozpier*** państwa, wejsciu jakiegos mocarstwa i tyle... i bedziemy znow uczyc sie niemieckiego albo rosyjskiego w podstawowce.

(2015/10/28 11:50)

(2015/10/29 16:52)
Wychodzi na to że 37% lubi na kolanach. 

(2015/10/29 16:57)

(2015/10/29 16:59)

(2015/10/29 17:01)

(2015/10/30 16:54)