Kandydaci na fotel burmistrza

/ 5 odpowiedzi
czy kandydaci na fotel burmistrza zasługują na zaufanie,czy coś zrobili dla miasta,czy teraz dopiero o nich usłyszeliśmy ,i czy chcą dobra dla miasta ,czy dla siebie .
Pan burmistrz Osiecki zrobił nas w konia z cenami wody i ścieku wyższymi niż w stolicy, jednymi z najwyższych na całym Mazowszu,  to czy zrobił dużo czy mało dla mieszkańców Sochaczewa? chyba dużo bo duże ceny :0

(2014/11/06 20:06)
Woda jest droga fakt, ale m3 w Żyrardowie jest 4 gr droższy. Ale jeden z kandydatów chce naszym (już podłączonych do kanalizacji w blokach i domkach) kosztem zachęcić do podłączenia się jeszcze nie podłączonych by mieli taniej! a później dopiero obniżyć ceny m3. Kiedy później za 5 czy za 10 lat? Trzeba się uważnie wsłuchać w tłumaczenie na czym ma polegać zachęta dla niepodłączonych, a nie tylko ja tłumaczenie w trakcie debaty tak zrozumiałem. W sumie to logiczne bo skąd brać kasę na zachętę. Pozdrawiam

(2014/11/06 20:41)
No tak, ale w Nowej Suchej 6zł za wodę i ściek a burmistrz Osiecki mieszka w gminie Nowa Sucha interesu nie ma zatem żadnego żeby dbać o nasze portfele bo o jego ktoś już zadbał. A swoją drogą im więcej domów podłączonych do kanalizy i wody  tym  cena powinna być  niższa, koszt utrzymania tej samej infrastruktury wodociągowej ten sam. Mam wywierconą abisynkę na działce i korzystać z niej nie możemy bo po badaniu wody okazało się, że są w niej bakterie kałowe, dlaczego ?  bo wszyscy wokoło mają nieszczelne szamba i jakoś nikt ich nie potrafi zmusić aby je uszczelnili tylko trują wszystkich dookoła, jedni chcą żyć jak w Europie a drudzy w jak średniowieczu!!!

(2014/11/06 21:14)
wszyscy coś obiecują,bo muszą,a może jak tacy idealni to po co wybory ,Osiecki burmistrz,Gaik zastępca,Pawlak trzeci burmistrz ,reszta tam skarbnik ,sekretarz i niech się wykażą .Ściema jak zwykle ,bajdy,nic więcej nie wierze w to co mówią .

(2014/11/07 08:01)