Kandydaci na radnych -Piotra Osieckiego

/ 14 odpowiedzi
Ostatnio pokazano nazwiska kandydatów na radnych z ugrupowania Osieckiego . Jak wiemy Osiecki to wyznawca partii Marka Jurka , a więc skrajnej prawicy . Nie rozumiem skąd w tym gronie wzięli się tacy ludzie jak 1/Pani Dybiec - pamiętamy jej lewicowe poglądy 
2/ Pan Stasiak- Korzenie te same
3/ Głuchowski M - no ten to od PZPR poprzez PO, a teraz W skrajnej prawicy .

Oto Panowie i Panie mamy ewentualnych przyszłych radnych - farbowanych lisków , którzy poglądy zmieniają razem z wiejącym wiatrem . 

Nie wspominam z grzeczności o ich wieku. Czy tego chcemy w Sochaczewie . Jeżeli tak to mamy 100 procent pewności ,że nic się nie zmieni . Są jeszcze inni , którzy zrobili to co zrobili a więc zadłużyli miasto , zakładając Nam pętle na szyję.

No ładne towarzystwo , nie ma co . Z takimi to degradacja tego miasta pewna.

(2014/10/14 11:34)
Kandydatura Pani Dybiec nie jest zaskoczeniem.
Córka Pani Dybiec - Marta Dybiec została zatrudniona w czasie kadencji Piotra Osieckiego ( dokładnie w lipcu 2013) na stanowisko Młodszego Referenta w centrum Kultury, Promocji, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych w Urzędzie Miejskim w Sochaczewie.http://sochaczew.pl/AppData/Files/Informacja%20o%20naborze%20M.Dybiec.pdf

(2014/10/14 12:17)

(2014/10/14 12:57)
Sochaczewianie powinni poświęcic trochę czasu i zainteresować się kadnydatami. Sprawdzić ile to już lat te same osoby na tych samych stanowiskach. Może czasem i na wiek kandydatów należy spojrzeć.Znany Profesor medycyny w swoim wywiadzie powiedział, że  jego żona-neurolog przypomina mu, że komórki w mózgu się starzeją i trzeba się zastanowić,czy nie czas zająć się czymś lżejszym.Ale trzeba mieć dystans do swojej osoby.Nie wszyscy go mają, pomóżmy im przejśc na emerytury.Przyjrzyjcie się listom, sprawdźcie ile lat są radnymi, a niektórzy dzięki temu ponad dwadzieścia lat okupują stanowiska instytucjach samorządowych.

(2014/10/14 15:55)
Posady w naszych urzędach są dziedziczone.Przyjrzyjcie się zbieżności nazwisk obecnych lub panieńskich pracowników.Jest niepisana zasada ,że na posadzie aż do emerytury,bez rozliczania za wyniki w pracy.Te szalone mini inwestycje wynikają z braku spójnego planu urbanistycznego.Mamy tylko ciągłe zmiany (cząstkowe) Planu Zagospodarowania Miasta pod dyktando bierzącycych władz.Nowa władza nowe pomysły a architekci miasta bez pomysłu.Pierwsi do wymiany.

(2014/10/14 16:17)
Zima idzie więc leć Adam leć.

(2014/10/14 17:47)
Jest trochę ciekawostek na listach, jest... Tu są pełne dane http://echopowiatu.pl/sochaczew/radnego-sochaczewie/
http://echopowiatu.pl/powiat-sochaczewski/kandydaci-rady-powiatu/

(2014/10/14 23:46)
Na zdjęciu rozpoznaję pomieszczenia  Centrum Kultury, Promocji, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych  Urzędu Miejskiego w Sochaczewie znajdujące się w Kramnicach.
Urzędniczki, która jest bohaterką zdjęcia nie trzeba przedstawiać ( jest na temat). W wypadku wątpliwości można sprawdzić w Centrum ( nie zakwalifikowała się niestety do kadry).

(2014/10/15 15:49)
Sochaczewianie powinni poświęcic trochę czasu i zainteresować się kadnydatami. Sprawdzić ile to już lat te same osoby na tych samych stanowiskach.

 

dokladnie.. ludzie myslcie i pojdzcie na wybory bo inaczej pojada babcie i wygra czubacki albo urzedasy i ich rodziny i namowieni przez nich niesmiadomi ludzie i wygra osiecki... no i w koncu wszyscy ci co beda chcieli dostac ciepla posadke w urzedzie, nie posiadajac zadnych umiejetnosci i wygra gaik...

 

MYSLCIE, CZYTAJCIE, ROZUMCIE i na wybory!

(2014/10/16 08:07)
La Coste - jeżeli chodzi o agresję, to zbierasz wszystkie laury. Żyję już kilkadziesiąt lat na tym świecie i w życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby innego człowieka, nieważne o jakich poglądach, nazwać wymiocinami i szambem. To się w głowie nie mieści...

(2014/10/16 14:06)