Kandydat Przemysłw G.

/ 92 odpowiedzi / 5 zdjęć
Czytaliście to?

Kandydat Przemysław G.

A ja na to: niemożliwe?! :)

(2014/11/07 22:46)
"Ziemia"to gazeta obecnego  burmistrza, a więc źródło niewiarygodne.

(2014/11/07 23:01)
No, to jest NEWS! Sądziłem, ze już nic w tej kampanii mnie nie zdziwi. A jednak! Nie wiem, o co prokuraturze chodzi, ale już mocno zaszkodziła. Adwokat zapewne będzie chciał przeciągnąć stawiennictwo p. Gaika do 17 listopada. Ciekawe czy się to uda?Jeśli to kłamstwo - Ziemia z długów nie wylezieJeśli Prokuratura się myli - będzie proces jak nic, o naruszenie dóbr i o wszystko, co tylko się da,Jeśli Prokuratura i za nią Ziemia się nie mylą - to nie mam słów na  nazwanie tego skandalu. Czegokolwiek by on nie dotyczył.

(2014/11/07 23:02)
A ja tam bym się nie spieszył z wyrokami, bo od tego są niezawisłe sądy. A kandydat nie wiadomo nawet czy będzie wzywany i w jakim charakterze ? a i same domniemane zarzuty jeszcze nie padły, a gdyby nawet to nie przesądzają o winie bo to rola sądu. Tak więc bym nie szarżował bo można sobie zrobić kuku, a Ziemia już dawno przestała być bezstronna. Widziałem już nie raz w TV, jak wyprowadzali prominentów, a później trzeba było przepraszać i płacić odszkodowania. 

(2014/11/07 23:18)
Sprawa grubymi nićmi szyta. Bidonik już jakiś czas temu się chwalił, że szykują bombkę w listopadzie. Ustawka, która skończy się miesiąc po wyborach. 

(2014/11/07 23:24)
I może być tak jak ze sprawą DPS, wielkie bum i co to miało nie być, a tymczasem jak to mówią "Chwycił kozak tatarzyna, a tatarzyn za łeb trzyma",  i sprawy jak nie było tak nie ma. To chyba ostatnie medialne podrygi tej gazetki, wyręczać prokuratora też mi pomysł, czy to nie lekkomyślne, mówiąc oględnie ? 

(2014/11/07 23:35)
Czyli już wiesz, że ustawka? Można wiedzieć skąd? Nie pytam o nazwiska, ale może coś jaśniej? Bidon steruje prokuraturą? Mimo wszystko, nie uwierzę. Nie wierzę też, ze prokuratura i gazeta mogłyby się aż tak podłożyć. Coś na rzeczy musi być. 

(2014/11/07 23:37)
A czy Ziemia Sochaczewska ma być zlikwidowana kontrole co wykazały ? http://www.sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=31417

(2014/11/08 08:17)
to chyba zaskoczylo tylko wyborcow gaika.... sluchajcie nastepnym razem glosu ludzi rozsadnych.. nie kazdy nikck ta tym forum to klakier

(2014/11/08 09:09)
Trzeba najpierw sobie zadać pytanie ze obecny Policjant pracujący w Sochaczewskej policji agitował za Małeckimi i bardzo są  zdjęcia na powysze  chodził podkoszulce Małecki  Dwa krewna bliska Komendata Policji w Nowej Suchej ubiega się od Osieckiego na radną  Każdy kto ma rozum niech myśli

(2014/11/08 09:19)
Siwy ty nie masz mózgu - masz nasrane w bani !!!

(2014/11/08 09:30)
I znowu adwokaci będą mieli robotę.

(2014/11/08 09:42)
Danielu vel siwy. Policja nie zabezpiecza Ci mechanizmu takiego sprawnościowego a Ty głupoty skrobiesz w sieci 

Dla tych co nie widzieli - Siwy30 w akcji.http://youtu.be/ZgSryUtRZWc?t=29s

(2014/11/08 10:41)

x2x
jak dla mnie gazetka ma proces jak w banku

po pierwsze jak można napisać, że ktoś jest podejrzany jeśli nie przedstawiono mu jeszcze zarzutów?
Ponadto przedstawienie zarzutów ogłasza się niezwłocznie podejrzanemu i przesłuchuje się go – chyba że ogłoszenie postanowienia lub przesłuchanie podejrzanego jest niemożliwe z powodu jego ukrywania się lub nieobecności w kraju.

Przedwyborczy, brudny bełkot - mam nadzieję, że pseudo dziennikarzyny wraz z redaktorem naczelnym tak dostaną za ten tekst po dupsku, że nie wyjdą z długów do końca życia.

I napisałbym tak w każdym wypadku. Czy tekst szkalowałbym p. Osieckiego, czy p. Czubackiego czy p. Gaika, którego zwolennikiem jestem

(2014/11/08 10:50)
BĘDZIE,BĘDZIE święci sukcesy jednego DPS-em ,drugiego czym innym załatwił.Opozycja do podziemia .

(2014/11/08 10:55)
 A niech się chłopy biją i opluwają. My zagłosujmy na kobietę.

(2014/11/08 11:14)
Obecna ekipa rządząca miastem, boi się że jeżeli Gaik wygra, to wszystkich nierobów wywali z urzędu. Starają się Gaika zwalczać na wszystkie możliwe sposoby. Jeżeli te nowinki okażą się nieprawdziwe to odszkodowania powinni zapłacić z własnej kieszeni

(2014/11/08 11:44)
Janku 5000
W każdej plotce jest ziarnko prawdy !Najlepiej niech sam pan Przemysław G. napisze coś w tym temacie !
Ewentualnie poczekajmy do 12.11 z artykułu wynika,że ma stawić się do prokuratury i wtedy dowiemy się o co chodzi.
Jeszcze jedno skoro miał się stawić 7.11 to dlaczego się nie stawił ???

(2014/11/08 11:51)
A ta kobieta przeciez związana z Gaikiem, podobnie jak kilku innych kandydatów.

(2014/11/08 17:24)

m-m
Na stronie ziemi sochaczewskiej ukazało sie "oświadczenie" Pana G. Śmiać mi sie chce jak to czytam bo pan G pogrąża sie jeszcze bardziej tymi słowami. "Nie jest mi znana treść sprawy" - czyli jednak jakas sprawa jest! I wątpie, ze nie wie o co chodzi skoro ma juz adwokata. Jak można jednocześnie przyznawac sie, ze jest jednak jakas sprawa i oskarzac kontrkandydatów, ze to "medialna bomba" z ich strony? Jedno drugiemu przeczy. Prokuratura niewinnymi ludzmi sie nie zajmuje. Jeśli Pan G. doszedł by do władzy to znowu Sochaczew bedzie "słynny" na całą Polskę, tylko tym razem z powodu Burmistrza z niejasna sytuacją prawną.

(2014/11/08 18:15)
no cóż, każdy kto w swoim życiu otarł się o Pana Janusza C, wcześniej czy później trafia za kraty ...

(2014/11/08 18:28)

Przesyłamy oświadczenie Przemysława Gaika dotyczące tej sprawy:

"Szanowni Państwo,
w związku z rozpoczęciem w ostatnich dniach nieetycznej kampanii pod moim adresem czuję, że powinienem ustosunkować się do tych „informacji”, które w istocie się najbrudniejszą i podłą zagrywką polityczną w moim kierunku.

Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem pewny, że w toku swojej działalności nigdy nie złamałem prawa, nigdy też nie wyciągałem tzw. brudów wobec obecnego burmistrza, nigdy go nie obrażałem czy nie insynuowałem mu bycia przestępcą. Miałem nadzieję, że wszyscy sochaczewscy kandydaci mają na politykę podobny pogląd. Mam wrażenie, że tak jednak nie jest.

Wracając do meritum sprawy, chciałbym poruszyć kilka kwestii i prosić Państwa o poświęcenie kilku chwil na ich przemyślenie.

Wiem, że po wyborach będzie czas, by niezależnie media oraz powołane do tego instytucje wyjaśniły zaistniałą sytuację. Nie pozwolę, by niszczono w ten sposób ludzi. Niestety dziś, na kilka dni przed wyborami, robi się wszystko, by podważyć moją wiarygodność. Mam nadzieję, że to się nie uda!

Wierzę, że i Państwo widzą, iż mamy do czynienia z bardzo dziwnym zbiegiem okoliczności, który musi budzić niesmak. Trudno w taki zbieg okoliczności uwierzyć tydzień przed wyborami. Czy jest on inspirowany, czy nie i – co najważniejsze – przez kogo, możemy się teraz tylko domyślać.

Nie mogę też nie poinformować Państwa o fakcie, o którym wiele osób, szczególnie zainteresowanych sochaczewską polityką, słyszało. Jeden z ważniejszych sochaczewskich polityków już od dłuższego czasu wręcz chwalił się szykowaną bombą na Przemysława Gaika. Wiele osób potwierdza te pogłoski. Oto i ta bomba. Większego wybuchu obrzydliwości wymyślić jednak nie było można.

Dziwi mnie też radość części osób, które wspierają jedną z kandydatek na forum e-sochaczew. Czy nie widzą Państwo, że to, co się dzieje, może być podłością wymierzoną w każdego? Zobaczcie, jak wielu ludzi w Polsce oskarżanych jest niewinnie. Dziś atakowany jestem ja, jutro może być kolejna osoba. Jeśli razem nie wyrazimy naszego oburzenia, to ci ludzie będą pozwalać sobie na jeszcze więcej. Podłe jest też to, że w całą sprawę zaangażowany jest tygodnik będący pod kontrolą obecnego burmistrza, który z lubością i nieukrywanym podnieceniem buduje atmosferę walki.

Apeluję do mieszkańców o przemyślenie całej tej sytuacji i wyciągnięcie własnych wniosków, kto może stać za tą brudną kampanią. Przypominam, że już stawałem przed sądem w związku ze swoją działalnością publiczną i sąd przyznawał mi rację. Jestem przekonany, że tak będzie i tym razem.

Bardzo Państwa proszę o przekazywanie linków do tego tekstu Państwa znajomym, którzy chcą poznać też zdanie osoby, której ta sprawa dotyczy. Chciałbym, żeby polityka byłą grą czystą i merytoryczną. Boję się, że jeśli u władzy zostaną Ci sami ludzie, tak nie będzie.

Przemysław Gaik"

(2014/11/08 18:34)