Kanjpa Ormiańska koło Kościoła

/ 23 odpowiedzi

Przypadkiem , szukając cepelii : ) trafiłem do maleńkiej knajpki ormiańskiej pawilonach koło Kościoła i jestem zszokowany, że tak póżno. Czysto, przytulnie, pysznie i mega tanio. Za największe danie, pyszny Ormiański szaszłyk z ziemniakami pieczonymi i surówką chyba 20zł!

Dlaczego oni się nigdzie nie reklamują?!

Nie pamiętam nawet nazwy...

Ja odwiedziłam wczoraj to miejsce i również polecam, jedzonko pyszne, całkiem inne niż w tych naszych sochaczewskich pozostałych kebabach, miło, czysto i przyjemnie, niedrogo itd :). Jedyny minusik, troszkę chłodno. Czas zacząć grzać :)
Ale jedzenie rewelacja!

(2010/09/30 09:24)
Również polecam to miejsce. Pyszne, tanie jedzonko i bardzo miła obsługa. Zdecydowanie lepsza opcja niż te wszystkie kebaby.

(2010/10/06 09:16)

K.
Super, to trzeba bedzie sie tam wybrac.Generalnie unikam tego typu miejsc, bo kojarza mi sie z zapachem wielokrotnie smazonego oleju:)

(2010/10/07 10:57)
Mam takie pytanie: koło którego kościoła, bo tychże przybytków w naszym mieście jest chyba ze cztery?

(2010/10/07 11:46)
Wawrzyniec

(2010/10/07 14:37)
Jestem mile zaskoczona opiniami...bo szczerze mówiąc, knajpka jest już od jakiegoś czasu, ale jakoś nie miałam ochoty tam wejść.Niby sama kuchnia intryguje i chętnie skorzystałabym z czegoś nowego, bo kebaby i pizze już się przejadły. Jednak ilekroć przechodziłam tamtędy to z  zewnątrz knajpka sprawia wrażenie nieciekawe i nie zachęca do wejścia.

(2010/10/28 11:13)
Ogólnie nie polecam, zapewne napisał to właściciel bo niebawem zbankrutuje i mu się nie zwrócą pieniądze, które zbierał cały jego naród latami aby mieć z czego dzieci wyżywić, knajpa bródna, wystrój po dziadosku, tanio i tandetnie, drzwi od tyłu nie wykończone, zresztą jak cały lokal, tyle że wstawili jakieś tandetne stoliki dziwię się że ktokolwiek tam jada, ja po odczuciu niewyobrażalnego smrodu już z ulicy staszica zdecydowałam tam nie wchodzić, odór jak z zapoconego rzeźnika, pozatym brud wokoło tego burdelu nawet nie pozwala tam wejść i wyjść z czystymi nogami i bez kurzu, ruch niewyobrażalny i nie da się przejść aby ktoś na ciebie nie wpadł i banda chołoty wokoło także tak jak mówię, a jedzenie tragiczne, w sumie jak coś w kraju nawet mniejszym od warszawskiej dzielnicy można zrobić coś dobrego oni tylko potrafią żebrać o pieniądze po tramwajach, a jak im dasz na drugi raz przyczepią się do ciebie że za mało, no i tak mniej więcej tam jest, do tej pory mi nie dobrze od tego cuchnącego fetoru.

(2010/10/30 12:53)

Ogólnie nie polecam, zapewne napisał to właściciel bo niebawem zbankrutuje i mu się nie zwrócą pieniądze, które zbierał cały jego naród latami aby mieć z czego dzieci wyżywić, knajpa bródna, wystrój po dziadosku, tanio i tandetnie, drzwi od tyłu nie wykończone, zresztą jak cały lokal, tyle że wstawili jakieś tandetne stoliki dziwię się że ktokolwiek tam jada, ja po odczuciu niewyobrażalnego smrodu już z ulicy staszica zdecydowałam tam nie wchodzić, odór jak z zapoconego rzeźnika, pozatym brud wokoło tego burdelu nawet nie pozwala tam wejść i wyjść z czystymi nogami i bez kurzu, ruch niewyobrażalny i nie da się przejść aby ktoś na ciebie nie wpadł i banda chołoty wokoło także tak jak mówię, a jedzenie tragiczne, w sumie jak coś w kraju nawet mniejszym od warszawskiej dzielnicy można zrobić coś dobrego oni tylko potrafią żebrać o pieniądze po tramwajach, a jak im dasz na drugi raz przyczepią się do ciebie że za mało, no i tak mniej więcej tam jest, do tej pory mi nie dobrze od tego cuchnącego fetoru.

MUSZĘ OSTRO ZAPROTESTOWAĆ!     

Nie jestem właścicielem i tylko raz tam jadłem, ale jak można tak krzywdząco i wulgarnie komentować polecane przez innych miejsce?!

Nie wiem, czy tak wygląda otoczenie burdelu, Piękna_nieznajoma niewątpliwie zna takie miejsca lepiej, skoro o nich wspomina, ale każda krytyka powinna mieć jakiś poziom i opierać się na pewnych kryteriach.

Trudno dyskutować o tym, co komu smakuje, choć z czystym sumieniem - mi tam bardzo smakowało, ale ja lubię kuchnię wschodnią i bałkańską. Wystrój, to też sprawa gustu, który wymyka się ocenie. Zgadzam się, że skromnie , ciasno, może nie wygodnie, ale to tania knajpka. Najdroższe danie ok. 20zł! Czterogwiazdkowy Chopin mamy 300m po prostej, dalej. Pisanie „knajpa bródna” „banda chołoty” (pisownia oryginalna ;) pomijając język i ortografię, które  nienajlepiej świadczą o Pięknej_nieznajomej , to po prostu nieprawda. Na własne oczy widziałem kuchnię, (drzwi za barem, na wprost wejścia) i była schludna i czysta, garnki błyszczące, a pani gotująca umyła ręce przed gotowaniem, nie widząc, że jest podglądana. Mięso świeżo przyrządzane, a na pytanie czy liście winogron są świeże , szczerze mi odpowiedziano, że nie, bo w Polsce trudno dostać odpowiednie. Obsługa miła, widać było, że zależy im na każdym kliencie.

Za krzywe chodniki i kurz uliczny trudno winić właścicieli knajpy, a ja byłem tam mając na nogach buty wiec nie miałem problemu by jak pisze Piękna_nieznajoma „brud pozdrawiam

(2010/11/03 01:05)
to czytse s..stwo pisac tak o ludziach. jak tak mozna ? co z tego ze obcokrajowcy? to jak by o polakach na zachodzie mowi ze jestesmy brudasami, walkoniami i zlodziejami. absolutnie nie zagdzam sie z ta opinia. w warszawie sa podobne knajpy ormianskie. podobnie skromne choc pdp ciut lepiej urzadzone. i ludzie wala drzwiami i oknami.

(2010/11/03 14:24)
Ja również byłem bardzo mile zaskoczony tym lokalem. Trafiłem tam trochę przypadkiem, jednak zarówno jakość obsługi, jedzenia jak i wystrój lokalu były bardzo na plus. Ceny faktycznie niewygórowane w stosunku do jakości jedzenia, które zresztą jest zdecydowanie inne od reszty sochaczewskich lokali (tych które miałem okazję odwiedzić). Fakt że musiałem stosunkowo długo czekać na posiłek również nie stanowi problemu, biorąc pod uwagę fakt, że posiłek nie był przygotowywany z gotowych "elementów" odgrzewanych w mikrofali. Zdecydowanie odwiedzę ponownie ten lokal i szczerze go polecam.

(2010/11/03 15:52)
Wejdź zjedz i skomentuj , a nie obrażaj ludzi . Widząc twoją aktywność jesteś tylko przeciw ( dwa wpisy) oba na nie tak naj prościej. A jedzenie mają smaczne.

(2010/11/03 16:56)
Piękna_Nieznajoma nie wiem o jakim lokalu jest twój post, bo na pewno nie o tym czego dotyczy ten wątek. Byłam w Ormiańskiej kilka razy i nic z tych rzeczy o których piszesz nie zaobserwowałam. Bardzo czysto i miła obsługa, ludzie życzliwi i sympatyczni, aż chce się wracać. Porównajcie sobie obsługę i klimat lokalu z innymi miejscami w Sochaczewie.
Może się mylę, ale jakiś czas temu kilka razy byłam odebrać osobiście Pizze w DaGrasso i tam dopiero jest obsługa, czekasz 10 min zanim Pani zechce podejść do kasy, zawsze obrażona, bo na pewno miała coś ważniejszego do zrobienia niż wydanie pizzy, czasami wyręczają ją chłopcy, którzy robią pizze.

(2010/11/04 13:27)
Byłam dziś zachęcona pozytywnymi opiniami i... o dziwo było smacznie, niedrogo i bardzo miło. W końcu jakaś odskocznia od kebabów, pizzeri (słabej jakości) w naszym mieście. A karkówka palce lizać ;)

(2010/11/13 03:10)
JEDZENIE - REWELACJA!!!!! Trochę szkoda, że lokalizacja knajpki mało ciekawa, ale co tam... naprawdę warto spróbować tych kaukaskich przysmaków. Inne smaki, inne przyprawy - wszystko to sprawia, że jedzenie smakuje zupełnie inaczej. SZCZERZE POLECAM!!!

(2010/11/13 21:20)

Ogólnie to chyba nie zadałaś sobie trudu, aby tam się udać, albo pomyliłaś lokale... Twój opis nijak nie pasuje do opisu ormiańskiej knajpki! To nie jest wątek na którym wylewasz swą rasistowską żółć czy dajesz upust swoim uprzedzeniom wobec innych. Z drugiej strony zakładałem (mylnie), że osoba wykształcona (pseudo prawnik?) ma bardziej wyważony ton.PS. Słowo "brudny" piszemy przez U, a "po za tym" zawsze, ale to zawsze osobno - znajomość prawnych formułek nie zwalnia nas od znajomości ortografii. 

(2010/11/13 21:41)
Nie chce mi się czytać tych wywodów w tej chwili. Słyszałem od znajomych pozytywne opinie, że jedzenie świetne i na pewno się wybieram, jak już będę miał własną opinię, to się podzielę.

(2010/11/13 23:26)
Nie chce mi się czytać tych wywodów w tej chwili. Słyszałem od znajomych pozytywne opinie, że jedzenie świetne i na pewno się wybieram, jak już będę miał własną opinię, to się podzielę.

(2010/11/13 23:26)
knyszewr czekamy na twoją opinię, myślę , że będzie jak najbardziej pozytywna, życzę smacznego :)

(2010/11/16 12:56)
Ja tez ormian a nie znam tego miejsca :P niektorzy widza ze sa obckorajowcami*ormianie*  i sie zaczyna ale brudasy itp itd. A ten kto wyzywa Sam jest brudasem i jest debilem ARMENIAKINGGG

(2011/08/03 13:04)
a w ryja konusie !! z ciebie smierdzi jak z gowna wiejskiej krowy debilu.

(2011/08/03 13:05)
i sprowokowaliście mnie do odwiedzenia knajpki- z tym ,że ja nigdy tam nie widziałam tłumów  - a to dobry i zły znak - może ludzie nie znają miejsca bo reklamy o nim nigdzie nie ma - wybiorę się  i opiszę swoje wrażenia ...

(2011/08/03 15:38)
Napiszę krótko , piękna_nieznajoma jesteś osobą tak pusta jak bęben " rolling stones ".
Bywałem z Rodzinką w knajpie ormiańskiej pod Łowiczem i zawsze jedzonko nam smakowało a desery najbardziej ( nie były tanie ) i chociaż knajpka w Sochaczewie nie wygląda zachęcająco odwiedzę ją w najbliższym czasie i jestem pewien , że nie będziemy żałować . pozdrawiam konsumentów kuchni innych niż " schabowy z ziemniakami i kapustką "

(2011/08/03 20:33)

W Sochaczewie w barze ormiańskim nie byłam, powód kiepska lokalizacja. Moim zdaniem ta magiczna kuchnia wymaga wyjątkowej oprawy. Ale tak jak pisał przedmówca pod Łowiczem restauracja godna polecenia! chociaż też lokal nie zachęca :-/ Mojej rodzinie szczególnie przypadł do gustu pstrąg w ziołach. A kuchnia Kaukazka jest wyjątkowa...do dziś pamiętam niezapomnianą kuchnię gruzińską... orzechy miód kurczak w roli głównej i niezapomniany placek Haczapuri (nie wiem jak się to pisze :) 

(2011/08/04 10:55)