Karta Samotnego Rodzica Sochaczew

/ 4 odpowiedzi
Fantastycznie, że w SOCHACZEWIE działa coś takiego jak Karta Rodziny, Karta seniora... a może ktoś pomyśli o KARCIE DLA SAMORODZICÓW? Z moich obserwacji, z wielu publikacji wynika i z czystej logiki wynika, że utrzymanie nawet jednego dziecka przez samotnego rodzica ( w sytuacji gdy drugi rodzic nie żyje, nie jest znany albo zwyczajnie nie dokłada żadnych starań  w wychowanie dziecka) można spokojnie przyrównać do sytuacji rodzin wielodzietnych. Może warto by wyjść na przeciw i tej grupie Sochaczewian, która wcale nie jest mała.

i to jest panstwo gdzie rownouprawnienie jest szanowane???? wszedzie slysze tylko karty znizki dla wielodzietnych rodzin, dzieci niepelnosprawnych, samotnych matek itd...

a gdzie karty dla kawalerow? :) dlaczego ta grupa spoleczna jest dyskryminowana? :) im w zyciu lekko tez nie jest... olejmy te autobusy i basen ale dajcie przynajmniej karty znizkowe do agentur :D

(2014/07/08 08:07)
o i tu kacperskyy ma rację ,powinny byc karty dla kawalerów,pijaczków miejskich na darmową wódę ,a ci co maja pracę niech zapierd...do śmierci by jeszcze ZUS nie musiał im nic płacić.A tak serio to karta dla samotnej matki to powinna być.

(2014/07/08 08:30)

dragon podszedlem do tematu troche z humorem bo tez te samotne matki podchodza do tego niepowaznie.. tyle o ile za wielodzietnymi rodzinami i znizkami to OK

ale samotne matki? polowa to mieszka normalnie z facetami tylko bez slubow, druga polowa to specjalnie rozwody bierze zeby do przedszkola sie dostac a trzecia plowa :D to faktycznie moze i sa samotne... dziewczyny piszczcie do mnie ja z checia sie zaopiekuje. brunetka, szczupla, dlugie wlosy, 168 w gore, jedno dziecko... zapraszam :D

(2014/07/08 10:24)
hihihihi ja wiem że to humoreska poczęści z dozą prawdy,sam znam takie matki samotne niby ,chłopy w domach fury ,wczasy co rok ,a latają do opieki hihihihihi,ale za taką kartą dla potrzebujących naprawdę to jestem.

(2014/07/08 10:52)