kiedy nabór na stanowisko

/ 7 odpowiedzi
kiedy nabór na stanowisko dyr. DPS albo PCPR,,nie mam żadnych kwalifikacji w tym kierunku ale szybko się uczę , jestem uczciwy (ale to mogę zmienić)
Jak jeszcze sobie ręce zwiążesz od tyłu-będziesz idealnym kandydatem.

(2014/01/28 20:55)
Podejrzewam że już jest obsadzona posada. Napewno znajdzie się jakaś rodzina kogoś!!

(2014/01/28 20:58)
do-sq7bte-widzę że masz wprawę-ręce z tyłu biorą ,oczy nie widzą...,ty masz łeb albo doświadczenie ,kupuję!!

(2014/01/28 21:29)

robroy ja na ciebie bede glosowal, tylko pamietaj o mnie.. moze jakas dobra posadka sie pozniej znajdzie jak juz bedziesz na stanowisku..

przeciez wszyscy tak robia prawda panie burmistrzu? i cała reszto urzedasow na wystarczajaco wysokich stanowiskach? :P

(2014/01/29 09:00)

oprócz stanowisk w DPS są jeszcze miejsca w Szkole Specjalnej w Erminowie (gdzie na kilku stanowiskach pracowała dyrektor DPS) i w domu dziecka - organizowała wycieczki dla dzieci, na które faktycznie jeździła ona i jej znajomki :)

coraz ciekawiej się robi.

(2014/01/29 10:37)
Eh, kobitka była zorganizowana i ją od razu zamykać... Powinna prowadzić szkolenia z przedsiębiorczości i zaradności. 20 kafli na poręczenie to pewnie sobie zorganizowała w kilka dni - dla mnie to wzór - może niekoniecznie godny naśladowania, bo ktoś tam nie zrozumiał jej zamiarów i ma teraz kłopocik. Ale wiecie co? Daje jej pół roku na ogarnięcie tego całego smrodu - no bo komu jak nie takim wałkom najlepiej uchodzi wszystko na sucho?

(2014/01/29 12:06)
Im wyżej wejdziesz tym z większym hukiem spadniesz :)))

(2014/01/29 15:56)