kiedy rusza coś po LEWIATANIE?

/ 6 odpowiedzi
CZY KTOŚ ZNA TERMIN OTWARCIA NOWEGO SKLEPU PO LEWIATANIE NA LOTNIKÓW ? 

a swoją drogą osiedle wojskowe zostało zupełnie bez możliwości wyboru miejsca zakupów : zamknięty LEWIATAN , w bloku przy Mickiewicza już od dawna nie ma zieleniaka , przy Łuszczewskich też sklep zamkinięty - stad okropne kolejki w GRAMIE a i ceny SZOK !!!

a w bloku na Mickiewicza lokal nadal pusty , do wynajęcia , przez UM - może wrto jesli ktoś o handlu ma pojęcie - np,  prawdziwy czysty , dobrze zadbany zieleniak ....

Zieleniak padł bo zarządca budynku ceny za wynajem bierze z kosmosu. Salon fryzjerski też się zawinął bo nie dawali rady z opłatami. Ponadto ponoć zarządca jest trudną osobą i ciężko dojść do porozumienia. Tak więc lepiej chyba nic tam długo nie wypali :/

(2014/03/07 20:26)
Z tego co mi się obiło o uszy to zamiast lewiatana ma być "eurocash" sorry jeśli zrobiłem błąd, nie wiem jak to się pisze ani co to jest :P. Podobno w Łowiczu coś takiego jest, jakiś mały markecik.

(2014/03/07 21:06)
według pracownic Lewiatana na jego miejsce miały zostać otwarte Delikatesy Centrum

(2014/03/08 22:14)
takie sprostowanie - wszelkie umowy , opłaty z nowym , ewentualnym najemcą  prowadzi URZĄD MIASTA a nie zarządca wspólnoty - zatem nie ma tu nic do tego wspólnota .A jeśli chodzi o opłaty to przy rynku w pawilonach gdzie nąćpane jest zieleniaków  i innych sklepików  "ze sto " ceny wynajmu chyba nie są niskie ... ja tylko wiem ,że tu na osiedlu  dobrze zaopatrzony sklepik lokalny będzie miał  klientów bo jak pisałam  nawet po bułki nie ma gdzie iść ... chyba ,że do GRAM ale odechciewa się kiedy  patrzy człowiek na te kolejki i na ceny

(2014/03/09 10:53)
Co do sprostowania medik_a to się z Tobą nie zgodzę do końca. Podejdź do sklepu z grzejnikami w tym bloku, albo do Pani która prowadziła zakład fryzjerski (teraz działają na ulicy Staszica) i spytaj jak to się odbywało :)Pozdrawiam.

(2014/03/09 20:33)

obiło się o uszy...

według pracownic...

Jak wół jest na budynku baner że będą Delikatesy Centrum.

(2014/03/10 06:31)