Kiedy zabiorą te liście ?

/ 4 odpowiedzi
6.11.2013 mieli zabierać odpady zielone .do dnia dzisiejszego całe chyba miasto tonie w workach z liśćmi .czy u was też jest taka sama sytuacja ?
Sytuacja jaka jest na terenie miasta pokazuje jak to nasze władze i firmy zabierające śmieci nie radzą sobie zupełnie z tematem,może by tak pomyśleć i wysłać na miasto duży samochód z kontenerem który by zebrał liście i inne worki wystawione ,nie sugerować się data tylko widać co się dzieje, wysyła się auto i w ciągu tygodnia uprzątną miasto.

(2013/11/09 11:48)
 U mnie jeszcze gorzej, jakiś baran z samochodu stwierdził że te liście są zielone i że nie zabiorą. Może daltonista? Ja ich nie zrywałem,same spadły. Może w tym mieście prędko nie będzie lepiej ale jest coraz śmieszniej! :)))) A ja"Lachen" jak mówią Holendrzy;)

(2013/11/09 13:29)
no u mnie zielone już nie są bo stoją już cztery dni przy ulicy ,a w workach już ponad tydzień i zapewne już gniją i będzie smród .ja nie mam zamiaru sprzątać tego jak będzie szedł jakiś ,,idiota,, i rozwali worki.jutro niedziela ,poniedziałek święto -paranoja jakaś ,a urząd opłaty pobiera.

(2013/11/09 17:45)
Władze mają problem ze wszystkim , ze zbiorem liści , z workami na śmieci (Panie informują przez telefon , jak Pan nie ma naszych worków to prosze zakupić swoje, bo miasto nie ma pieniędzy) z odebraniem eternitu , który miał być odebrany 5 lat temu , za każdym razem słyszę to samo jest Pan na liście , jak bedą pieniądze to eternit odbierzemy. Nędza straszna!

(2013/11/09 23:36)