Kiedy zacznie się budowa scieżki rowerowej wzdłóż torów ?

/ 8 odpowiedzi
Witam moje pytanie tak jak w tytule kiedy zacznie sie budowa inwestycji tzn: sciezki rowerowej wzdluz torow kolejki waskotorowej.  Czytalem to miala chyba zaczac sie od Olimpijskiej az chyba do Kistek .  Nie moge sie doczekac tego jak w koncu z  zona i dzieckiem bedziemy mogli spokojnie sie przejechac na rowerze bez z siadania z roweru i pomagania  pilnowania   takze bez placzu dziecka ze nie moze podjechac pod kraweznik . Doszlo do tego ze juz nasza pociecha zniechecila sie do jazdy na rowerze jak chcielismy jechac np do tesciow na Czerwonke kiedys chetnie a ostanio nie chce jezdzic . Dobrze dziecko rozumiem czemu . I dlatego bardzo czekam na ta inwestycje mam nadzieje ze jak nakszybciej powstanie ta sciezka . Czy ktos wie cos na ten temat . Kiedy zaczna cos dzialac ? 
Obawiam się że tą ścieżką będą jeździć twoje dzieci z własnymi wnukami.Pogódź się z tym,musi ci wystarczyć nowa prawie nie używana ścieżka na Staszica.

(2015/11/15 13:33)
Zdolowala mnie twoja odp !!!!! 
Toco znowu jakis kit czy co ? 
Malo tu siedze na tym portalu z braku czasu ale z tego co pamietam co czytalem to mialo sie cos dziac z terenami nad Bzura i widze ze tylko pisza caly czas i nic sie nie dzieje i w tym przypadku to samo tylko napisano i nic wiecej !!!!!!! 
Pamietam mial byc nowy amfiteatr  , miejska plaza ,  cos pisano na temat skrzyzowania ulic w chodakowie w str Plecawic .  rondo na Zyrardowskiej chyba to jest Pilsudskiego , pamietam tez cos na temat nowej ulicy ktora miala odciazyc ul 600 lecia  a przydaloby sie  !!!!! . I teraz ta sciezka ktora bardzo mnie zadowolila mowie sobie extra w koncu sie doczekalismy  z dala od samochodow bez kraweznikow spokinie bedzie mozna z dzieckiem sie wybrac w piekny letni dzien . I znowu nic ?  No nie chce mi sie wierzyc . Jesli to prawda ze to lipa to bardzo ale bardzo sie zawiode na naszych urzednikach zapewne nie tylko ja !!!!!

(2015/11/15 13:55)
Problem jest jeden. Byłe torowisko w kierunku Chodakowa należy do PKP. Trzeba je odkupić.  

(2015/11/15 15:05)
Problem jest że władza nic nie robi w tej sprawie.Innych problemów nie ma.

(2015/11/15 16:08)
"Kiedy zacznie sie budows sciezki rowerowej wzdluz torow ?" 
Wtedy, kiedy Unia da pieniądze :):):). Innej możliwości sfinansowania projektu nie ma i nie będzie. 
Kasa miasta to czarna dziura.

(2015/11/16 09:06)
Proponuję Panie Gza stanąć przed lustrem , zmrużyć jedno oko i zadać pytanie "kiedy ścieżka rowerowa " i zobaczy Pan ,że nie przestanie się Pan śmiać.

(2015/11/17 10:19)

(2015/11/18 19:55)
@robroy
O, i tu się z Tobą zgadzam :) :) :)

(2015/11/18 21:25)