KIEROWCY NA NIE, DLA BURMISTRZA.

/ 16 odpowiedzi / 7 zdjęć
Dobrze się stało że wreszcie ludzie na forum piszą o brakach i zaniedbaniach w miejskich inwestycjach drogowych. Uważam że żaden szanujący się kierowca w Sochaczewie nie powinien głosować za obecnym Burmistrzem, ze względu na brak troski o naprawę naszych miejskich ulic. Gdyż właściwie po czterech latach mamy zaledwie wniosek na remont ul. Staszica, a pozostałe drogi np. Al 600 lecia i pozostałe, pozostają poza uwagą władzy. Z szumnych obietnic które pamiętam nie wiele pozostało oprócz rozczarowania i poczucia straconego czasu. Nie powinno to pozostać bez odpowiedzi ludzi w mieście.
Wystarczy przejazd z centrum do ronda w Chodakowie drogą " przez mękę", zapomnianą przez władzę miejską, a może kierowcę trafić szlak. Po prostu kartoflisko i redliny, zamiast promocji powinno się pomyśleć o kierowcach którzy codziennie muszą tłuc się po dziurach. A przecież tu pracujemy, płacimy podatki. I co dostajemy od Burmistrza w zamian ?
Obietnice i tere fere.
 

(2014/11/03 11:56)
Dobry gospodarz miasta powinien wszelkimi dostępnymi środkami zadbać o poprawę stanu dróg w mieście. A nie szukać wykrętów, czy zwalać robotę na innych. A gdzie obiecana współpraca, troska. Bo biorąc pod uwagę miejską propagandę, to nagle możemy się spotkać z twierdzeniem że w Sochaczewie, to na stan ulic w ogóle Burmistrz nie ma wpływu. Pan Nic nie mogę i to nie moja ręka, nie moi skoczkowie, nie moja 1/4.  No nic nie mogę ? A to też pewnie nie miejskie skrzyżowanie, a może Wójta z Wąchocka? Albo księcia z Baniochy ?

(2014/11/03 13:34)

Porządkujemy podział dróg

Fakty nie opinie. Czyny nie słowa.

administracyjny podział dróg w Sochaczewie.

 

 

 

 

 

 

 

Jago.

Proponuję korepetycje z geografii .

Widać że masz problem z odczytywaniem map.

 (2014/11/03 13:39)
Już niebawem panie urzędniku, wyborcy udzielą panu i pana kolegom korepetycji z odczytywania zamieszczonych zdjęć ze zniszczonych ulic w mieście . I nie migajcie się jakimiś mapkami sratkami, można się nimi podetrzeć. Jak się nie chce Burmistrzowi dbać o drogi w mieście to 16 ludzie to ocenią.

(2014/11/03 15:04)
 Jarl powiedz co to za władza, która nie potrafi dogadać się z Powiatem w sprawie tak kluczowej jak głowne drogi? Brak umiejętności negocjacyjnych, problemy z komunikacją interpersonalną czy nierozwiązywalny, osobisty konflikt ze starostwem - cokolwiek by to było jest to dowód na nieumiejętność sprawowania takiego urzędu. Ten burmistrz nie ma kompetencji.

(2014/11/03 15:16)
Korepetycje z prawidłowego odczytywania potrzeb mieszkańców, rozpoczną się dla państwa 16 listopada, ciężkim lądowaniem jajowatą urzędniczą główką na bruku miejskim. Już nie jeden dostał ałt od wyborców za podobne lekceważenie ich potrzeb drogowych.


  

(2014/11/03 15:40)
Ludzi tak naprawdę to mało interesuje kto kogo nie lubi i za co. Płacą podatki i chcą by ich miasto było sprawnie zarządzane. Ludzie chcą dobrych dróg i najlepiej jak najwięcej, przedszkoli i bezpiecznych szkół. Tak naprawdę to mają w głębokim poważaniu czyli tyle, co który z liderów o innym myśli i jakie mają ze sobą problemy. Burmistrz który o tym zapomina, zwyczajnie spotyka się z politycznym niebytem, czyli zanika mu się w lokalnej polityce. I na to się zanosi i tym razem. A dlaczego ? a no drogi misiu, drogi w mieście .

 

(2014/11/04 12:35)
 Normalny stan dróg jak wszędzie w Naszym Kraju!

(2014/11/05 08:24)
To nie jest normalny stan dróg w naszym kraju, jeżdżę po Polsce i jest mnóstwo miast i miasteczek, nawet większych  od Sochaczewa gdzie ulice są pięknie odnowione. A to tłumaczenie nieróbstwa, jest najgłupszym jakie słyszałem. Nędza miejska i nieróbstwo drogowe.

(2014/11/05 09:59)
Stan dróg w mieście woła o pomstę do nieba i każdy kolejny Burmistrz który niewiele robi dla poprawy tej sytuacji powinien być za to rozliczany autem przy urnach wyborczych za nieudolność i niemoc drogową.

(2014/11/06 10:15)

Jago.

A ty dalej tworzysz foto galerię  dróg powiatowych i wojewódzkich.

 

(2014/11/06 10:57)
Zapewne jarl; będziesz chciał wcisnąć ludziom ciemnotę że może i most jest Wojewody co ? Burmistrz obiecał - most wam wyremontuję i jeszcze drogi i to i siamto. A tym czasem po czterech latach ? łał ...........................pan wydał z siebie Ekspertyzę, ale się sprawił łóoooo.
To wasza metoda - wcisnąć ludziom ciemnotę. Zmień sobie nazwę na Jaro, tamten też żyje z wciskania ludziom nieustannie ciemnoty. W myśl klasyka PiS ków, że ciemny lud to kupi. Ale lud w Socho już wzrok odzyskał.

(2014/11/06 11:15)
Burmistrz da 2 mln .zł. na remont ul.Staszica -propaganda naszym kosztem ! W nikłym stopniu burmistrz oddał pieniądze z różnicy wynikającej z podniesienia podatku od nieruchomości,który to podniósł z zamiarem przeznaczenia pozyskanych środków na remont ul.Staszica.Suma z kilku lat jest większa niż łaskawie przeznaczona na w/w cel ,jak to pisze rzecznik.Jak zwykle mijając się z prawdą.Obłuda! W taki to sposób wszyscy finansujemy kampanie Pana Osieckiego.

(2014/11/06 11:22)