Kino Mazowsze Sochaczew

/ 94 odpowiedzi / 2 zdjęć
Jak byś tyle lat pracował w kulturze co ja, to na pewno byś wiedział co to jest: ekran perełkowy, projektor analogowy, dźwięk DD5.1 i wiele innych rzeczy znajdujących się w kinie. W wiekszości kin znajdujacych się w Polsce i nie tylko byłem i stwierdzam, że Twoje wiadomości o kinie są mniej niż "0". Nie ośmieszaj się pisując takie bzdury, a jak masz wątpliwości to spotkajmy się w kinie ww Chodakowie i tam Ciebie przeegzaminuję. Pozdrawiam Wielkiego Znawcę!!

(2011/03/15 22:50)
chodaczek co z tego że ekran być może jest zajebiaszczo-super-ekstra-absolutne fantastico-szczyt technologii itp. jak umieszczony jest głęboko w sali za niezłym kawałkiem sceny i te wszystkie świetności jego tracą jakikolwiek sens bo sa po prostu niezauważalne?

(2011/03/16 11:54)

Też w tamtym tygodniu też po raz pierwszy wybrałam sie do kina i tak jak większość moich przedmówców jestem rozczarowana. Po takim długim remoncie spodziewałam się niewiadomo czego. Mnie najbardziej przeszkadzało to że obraz odbija się na scenie, stasznie mnie to rozpraszało. Druga rzecz małe odstępy między siedzeniami i niestety moje nogi się nie zmieściły :-/ więc ledwie co wysiedziałam w kinie te 2 godziny. Więcej nie marudzę, dobrze że wkońcu jest to kino.

(2011/03/16 15:19)

iks

Jak byś tyle lat pracował w kulturze co ja, to na pewno byś wiedział co to jest: ekran perełkowy, projektor analogowy, dźwięk DD5.1 i wiele innych rzeczy znajdujących się w kinie. W wiekszości kin znajdujacych się w Polsce i nie tylko byłem i stwierdzam, że Twoje wiadomości o kinie są mniej niż "0". Nie ośmieszaj się pisując takie bzdury, a jak masz wątpliwości to spotkajmy się w kinie ww Chodakowie i tam Ciebie przeegzaminuję. Pozdrawiam Wielkiego Znawcę!!

To może tu jest pies pogrzebany, że jest to projektor analogowy a nie cyfrowy. Czy projektor był wymieniany teraz do tego kina czy jest to ten stary ? Ekran może być nawet "diamentowy" kluczem jest oczywiście projektor i fakt jest taki że obraz wygląda jak na projektorkach dla dzieci który miałem w latach 80-tych. Nie wspominając o wielkości obrazu. Co do DD 5.1 to zapraszam do mnie do domu i wtedy usłyszysz co to znaczy 5.1 i to na sprzęcie może nie najtańszym ale też znowu nie najdroższym. Ja nie twierdzę, że nie ma w naszym kinie DD 5.1. Tyle tylko, że jakość pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Zamontowano więc sprzęt z bardzo niskiej półki a niestety jakość dla mnie ma bardzo duże znaczenie w kinie. Może nie dla wszystkich jest to ważne ale to już inna kwestia, mi to nie wystarcza więc muszę dalej jeździć do W-wy.

(2011/03/16 20:51)
A co myślicie o tym wspaniałym widoku?

(2011/03/28 23:31)

(2011/03/28 23:33)

Albo mi się wydaje ,albo ktoś ma w d...pie resztki estetyki jaka pozostała w tym zakątku Sochaczewa , i chce do reszty oszpecić wszystko co ma ,,jakiś wygląd''

Gratyluje efektów :)

(2011/03/28 23:48)

Albo mi się wydaje , albo ktoś ma w d.....e resztki estetyki jakie pozostały w tej części Sochaczewa.

W środku niby poprawili a z zewnątrz ?? - oszpecili .

TANDETA!!!  Żal patrzeć.

(2011/03/28 23:56)
Myślałem , że poprzedni wpis nie wszedł

(2011/03/29 00:02)
Tak to jest, jak budynek nie jest od podstaw budowany tylko adaptowany po to by sala miała klimatyzacje.
Gdyby po remoncie okazało się, że sala nie została sklimatyzowana to dopiero na tym forum podniósł by się KRZYK, że jak to tak w XXI wieku sala kinowo-teatralna po remoncie nie została wyposażona w klimatyzacje.
Jeszcze się takinie urodził na tym świecie, co by WSZYSTKIM dogodził !!!

(2011/03/29 10:16)

iks
Cóż tu można powiedzieć. Ten szumnie zapowiadany remont i czas ile to trwało i to co z tego wyszło to totalna porażka.

(2011/03/29 14:24)
A Pan iks jak zwykle musi mieć swoje ostatnie zdanie - jak prezes Kaczyński.

(2011/03/29 17:46)
No dobra zrobili klime , ale ja nie wymagam wiele , tylko tego by to jakoś wyglądało , miało ręce i nogi i było dokończone a nie jakieś zabarykadowane napisy na dachu . Może autor tego patentu widzi tylko czubki swoich butów.

(2011/03/29 22:31)
A ja chciałam zapytać o szanse, by porejekcje odbywały się zaraz po kraojowej premierze. W ostani weekend chciałam zabrać syna do kina na coś dla dzieci. No... MIŚ YOGI od 1 kwietnia! W ubiegły weekend zaś dla dzieci nie było nic. BTW - dziecko na MISIU YOGI w 3 D było w Warszawie bez mała 2 tygodnie temu.

(2011/03/30 11:49)
Myślę, że opóźnienia w naszym kinie spowodowane są ograniczoną ilością kopii filmu. Film ma około 100 kopii, a dystrybutorzy w pierwszej kolejności udostępniają kopie filmu multipleksom, gdzie z kolei tych jest w Polsce ponad 200.

(2011/03/30 14:52)
RANY!!!!! PRZYNAJMIEJ WYDECH MOGLIBY SKIEROWAĆ W DRUGĄ STRONE TAK ŻEBY TA DZIURA NIE STRASZYŁA:(

(2011/04/04 06:15)

Jak do tej pory jeszcze nie miałam okazji wybrac się do naszego kina po remoncie.... W końcu idę jutro. Tak czytam komentarze i zaczynam się martwić. Coś się poprawiło od ostatnich wpisów na forum?

(2011/06/02 17:27)
Dla mnie zaletą tego kina jest to że nie można wyświetlać tutaj filmów 3D.
Bo teraz prawie każdy film w Warszawie jest w 3D - w 90% jest to 3D wymęczone i niepotrzebne, kadry ciemniejsze i mniej żywe kolory niż w klasycznym formacie ale za to bilety znacznie droższe.

(2011/06/02 17:44)
Hmm... Wydawało mi się, że Piraci 4 są na plakacie jako film 3D.... Może mi się tylko wydawało, ale w innych kinach on jest w 3D, więc u nas chyba też musi być... ;)

(2011/06/02 21:00)