Kino Sochaczew - repertuar kina 3D i 2D

/ 8 odpowiedzi

Dlaczego o godz. 18.00 w kinie wyświetlają filmy 3D a o 20.00 2D?

Dlaczego nie mogę spokojnie ze znajomymi iść na ciekawszą wersję filmu?

Co za dyskryminacja społeczna?

Ojoj joj ! Jak mam przykro że jesteś dyskryminowany/na. Jak dasz sobie teraz radę ? Napisz do redakcji "Przyjaciółki" albo "Bravo"
Kochane Bravo ! itd. wiesz.

(2015/06/22 15:01)

Pewnie dlatego, iż nie zdążasz na 18:00 do kina ;)
Bez przesady. Tu nie ma żadnej dyskryminacji. Nikt Cię tu nie prześladuje ani nie ogranicza Twoich praw ze względu na płeć, narodowość, rasę czy wyznanie. Po porstu tak kino ma ułożony repertuar, ale to raczej bezpośrednio w kinie trzeba byłoby zapytać :)

(2015/06/22 15:13)

świetnie się bawię widząc takie reakcje i czytając takie komentarze :-)

Dlaczego krytykujesz kogoś, kto chce lokalnie spędzić czas i bez tłoku odreagować stres dnia?

"Dziwny jest ten świat...", ale dziwniejsi na nim są ludzie.

(2015/06/22 15:13)

Dlaczego o godz. 18.00 w kinie wyświetlają filmy 3D a o 20.00 2D?

Co za dyskryminacja społeczna?

Może dlatego że mają jeden ekran, i nie mogą sobie pozwolić na wyświetlenie dwóch filmów w rożnym formacie o tej samej porze... Może dlatego, że filmami 3D chcą skusić dzieciaki, a film zaczynający się o 23 późno się skończy a rano trzeba do szkoły, jeżeli Ci tak bardzo zależy żeby obejrzeć film w 3D możesz urwać się z pracy chwilę wcześniej, kurde ludzie nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma.

(2015/06/22 15:32)

Może wśród tej krytyki skupili byście się na tym, że w naszym kinie nikomu nie chce się zmienić godzin projekcji danego filmu. Wystarczy wyświetlać film w jednym tygodniu o 18 a w następnym o 20. Czy to tak trudno ruszyć te szare komórki? Ale po co. Przecież myślenie boli.

Słabo mi się robi jak widzę repertuar: 1 film przez cały miesiąc o tej samej godzinie. No po prostu frontem do klienta.

(2015/06/22 16:13)
ja wole 2D i jesli beda wyswietlali je o 18.00 wtedy ja bede czul sie dyskryminowany :)
i taki sens ma ta dyskusja.

(2015/06/23 08:26)
ja wole 2D i jesli beda wyswietlali je o 18.00 wtedy ja bede czul sie dyskryminowany :)
i taki sens ma ta dyskusja.

Popieram.
Inna sprawa że wolę obejrzeć sobie w domu na spokojnie. ;)

(2015/06/23 13:05)
Popieram, chcę filmy 3D o normalnej porze, czyli później niż 18!

(2015/06/25 13:19)