kłamliwe świąteczne życzenia

/ 9 odpowiedzi
Znam tego człowieka i jego życzenia odbieram jako kłamliwe , to człowiek karierowicz zaczynający od lewicującej ZGODY - ugrupowania w Sochaczewie , poprzez PiS z którego uciekł na drugi dzień otrzymując stanowisko w-ce starosty . W moim odczuciu to życzenia zakłamane , mające na celu zmianę jego osobowości . Ale ja mówię za siebie nie nabiorę się na te kłamstwa . Osiecki to człowiek bezwzględny idący po trupach po władzę , ale jego czas się kończy i on sam też musi się skończyć . Jemu nie zależy na Nas mieszkańcach , sam mieszka w Nowej suchej , jemu zależy na drugiej kadencji , nie dajmy sobą manewrować i siebie ogłupiać . Gdyby były to szczere życzenia to po co to blokowanie swojej wypowiedzi . Widać boi się o opinię Nas mieszkańców , i wszystko co ma do powiedzenia to tylko to ,że Autor tego artykułu: "Urząd Miasta w Sochaczewie" wyłączył możliwość komentowania. Taka to jest konwersacja z władzą Osieckiego .
a ile razy każdego z nas życzenia były szczere?.

(2013/12/19 21:33)
Też go tak oceniam , człowiek bez wiary i honoru , po trupach do władzy.

(2013/12/19 21:52)
Maczetaostra proponuję odpuścić sobie nagonkę na Osieckiego i zmianę nicka na tępadźida

(2013/12/19 21:59)
kosiarz21
A co na pensji jesteś . To nie nagonka to same fakty w mojej ocenie fałszywego człowieka .Taki ktoś nie ma na celu dobra Nas mieszkańców i do póki mogę oceniać tego człowieka to będę to czynił.

(2013/12/19 22:14)
Ps . jesteś małym scyzoryczkiem i do tego nie rozumiejącym . Żal mi Ciebie człowiecze.

(2013/12/19 22:15)

"Scyzoryk, Scyzoryk tak na mnie wołają
Ludzie spoza mego miasta pewnie oni racje mają
Bo Scyzoryk, Scyzoryk to ja
A życie jest jak dziwka nanana"

:)

(2013/12/20 08:10)