Klecha zboczeniec skazany na 7 lat

/ 3 odpowiedzi
Ksiądz zboczeniec skazany na 7 lat pozbawienia wolności. Uważam ,że to o dużo za mało i powinni go odesłać tego zboka na Dominikanę . A do moherów którzy chcą i już próbują  bronić tego zwyrodnialca- pomyślcie ,że to Wasze wnuczki tak molestował i używał.Warto się im przyglądać.
Ci w sukienkach tak mają , biegają za wszystkim , co się rusza. A tak na poważnie to ogromny problem dla kościoła polskiego ., Ci dewianci pchają się tam gdzie są nasze dzieci. Trzeba to ukrócić , a możemy to zrobić - piętnować ich na każdym kroku . Ja osobiście gonię ich ze swojej posiadłości zawsze kiedy ją chcą przekroczyć.

(2015/03/26 20:47)
nie ma co wrzucac wszystkich do jednego wora ale nie oszukujmy sie to zamknieta grupa (instytucja, kartel, firma) wykorzystujaca emocje ludzkie do wlasnych celow, potrzeb, korzysci...
wyobrazacie sobie ze np pracujac w korporacj, firmie prywatnej, jestes oskarzony o pedofilstwo i twoj szef nie chce wydac cie organom scigania i one nie moga nic z tym zrobic! albo twoj szef mowi ze zalatwi to z toba wewnetrznie i ostatecznie jestes przeniesiony do innego oddzialu i to wszystko....
o czym my mowimy??podatkow nie placa, praktycznie sa bezkarni... wszystko w imie najwyzszego i co lepsze ciemna masa przyzwala na to i jeszcze to finansuje! :)

(2015/03/27 11:39)
Siła ich jest tak wielka,że wielu o tym mówi a nikt się nie przeciwstawi.Wpływy ty panów są wielkie,wystarczy spojrzeć na nasze podwórko.

(2015/03/27 13:13)