Kluby siatkarskie

/ 3 odpowiedzi
Czy są tu w Sochaczewie jakieś kluby siatkarskie stojące na przyzwoitym poziomie? 
Odwieczny problem i prosta odpowiedź - nie ma, a szkoda, bo rozwinęła się piłka nożna, rozwinęło się rugby - w obu przypadkach nawet i kobiet oraz cała rzesza innych sportów - prócz siatkówki. Ubolewam, bo też poszukuję. Chętnych nie byłoby mało, istota problemu tkwi raczej w osobie, która podjęłaby się tego wysiłku. A tak ogółem: 
Rozgrywane są oczywiście ligi i wszelkie turnieje. Tutaj podaję link do ALPS: https://www.facebook.com/pages/Amatorska-Liga-Pi%C5%82ki-Siatkowej-ALPS-Sochaczew/366597530030892?fref=ts. Ponadto niedawno rozpoczął się turniej z cyklu Grand Prix Sochaczewa w piłce plażowej, więcej informacji tutaj: W niedzielę rusza Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej
Pozdrawiam

(2014/07/01 11:44)

Witamy w Sochaczewie. Klubu siatkarskiego nie ma w Sochaczewie. Nie zauważyłem także ,,całej rzeszy klubów w innych dyscyplinach sportowych”. W koszykówkę też nie ma żadnego klubu. Szkoda , bo nasza sochaczewska młodzież jest bardzo utalentowana.

Może wypowiedzą się na ten temat osoby , które doszukiwały się plusów życia w Sochaczewie ? Na moje krytyczne oceny odnoszące się co do życia w tym mieście usłyszałem, że piszę bzdury.

Reasumując w Sochaczewie nie ma żadnego klubu sportowego ( poza rugby ) , nie ma także żadnego ,,ośrodka kultury” , w którym nasza młodzież mogłaby rozwijać swoje zdolności z zakresu muzyki, aktorstwa, fotografii, teatru , tańca albo sztuk plastycznych (proszę mi nie wymieniać domu kultury ani podobnych tworów w stylu , mok i itp., bo to zwykła prowizorka). Praktycznie w tym mieście nie ma nic,a władze miasta udają , że jest wszystko w porządku ( super).

Jeżeli masz możliwości to uciekaj z tego miasta. Tu nic dobrego Cię nie czeka.

(2014/08/27 12:41)

Witam

Gramy w siatkówkę w każdą sobotę, godzina 16:00, w Szkole Podstawowej Nr 3, ul. Hanki Sawickiej. Jeśli jesteś chętny, to zapraszamy.

pozdrwiam

(2016/01/16 22:37)