"kobieta" za kierownicą

/ 5 odpowiedzi
Ciekawa sytuacja pod blokiem przy Żeromskiego 39 - cofająca samochodem z parkingu pani delikatnie mowiąc wjechała w bok stojąceego na chodniku po drugiej stronie ulicy złotego Opla Astre I , po czym sobie z wystraszoną miną najzwyczajniej w świecie odjechała. Nr rej. zapisany, chętnie podam do wiadomości poszkodowanego właściciela Opla.
moze to ta sama pani co z pieskiem na kolankach wczoraj sobie jechala. widzialem ja na skrzyzowaniu przy pizzerii rzym. kompletny brak wyobrazni.

(2013/12/04 08:54)
 Nie piszcie o źle kierujących kobietach bo wam zaraz nawyzywają od wstrętnych szowinistycznych  świń męskich. A czy są damskie?:))) hahaha

Jeżdżę już  ładnych parę lat, zrobiłem sporo kilometrów i wiem że nie wszystko potrafię, ale jest sporo gości którym się wydaje że więcej potrafią niż w rzeczywistości potrafią i kozakują na drodze to jest naprawdę jakaś plaga i brak wyobraźni wielu kierowców, o kulturze kierowców a raczej braku kultury to już odrębny wątek.
 Widziałem tylko  raz w Hanau k. Frankfurtu kierowca Niemiec cofał i niechcący puknął inny .samochód, zasada,zostawił za wycieraczka nr polisy, adres i  numer swojego telefonu. U nas nie do pomyślenia, jakieś 2 lub 3 lata temu jakiś moher który wyszedł z Kościoła, następnie ruszył swoim groclem,obtarł mój zderzak  no i oczywiście uciekł. Jestem tylko ciekawy czy się z tego potem wyspowiadał?

(2013/12/05 10:54)
Mam już "pełnoletnie" prawo jazdy, jeździło się to tu, to tam. I przyznaję, że jak widzę niektóre kobiety za kółkiem to mnie krew zalewa, ale... nie oszukujmy się, wśród panów tez się znajdują gagatki. Wg mnie to najważniejsze jest to czy się ma jaja czy nie, niezależnie od płci

(2013/12/05 19:29)
 Na fejsie laski ostatnio wymyśliły sobie przyznawanie karnych kutasów, w sumie nie wiem za co i o co im chodzi ale fakt.
 Proponowałbym aby Policja przyznawała i naklejała przymusowo złym kierowca Nalepkę na szybę " Uwaga! Baba za kierownicą!" , niezależnie od płci, bez urazy dla kobiet niektóre super  jeżdżą, chodzi mi głównie o kierowców którzy nagminnie trajlują przez telefon, albo otwieraja okno i po hamulcach kiedy zobaczą kolegę, koleżankę, wymuszają, także pieszym na przejściach  itd.

(2013/12/05 21:43)
Hehe Olaf, dobry pomysł :) Takie coś było by znacznie skuteczniejsze niż mandat :)

(2013/12/07 11:11)