Kobiety - nie dajcie sobą manipulować.

/ 8 odpowiedzi

Kobiety nie dajcie sobą manipulować słowa skierowane do kobiet przez byłego Dominikanina, Prof.Tadeusa Bartosia.

Cały tekst można znaleźć na Portalu  Na temat.pl.  

Tadeusz Bartoś zwraca się do Was, żebyście nie zakładały worków pokutnych. 

Jakaś organizacja organizuje spęd ludzi na Jasnej Górze i karze im pokutować za grzechy, które im wmawiają. To wielka manipulacja tłumem. Strach, przekleństwo,oto klucze męskiej dominacji nad kobietami.Kobiety nie dajcie soę zastraszyć,wyśmiejcie ich oni sa żałośni, pisze Tadeusz Bartoś.Nie dajcie się poniewirać przez chorobliwe fantazje osobników cierpiących na trudne do ukrycia zaburzenia procesu dojrzewania emocjonalnego, pisze dalej.

Nie dajcie sobie założyć worków pokutnych i nie dajcie się w  nich ciągać po różnych sanktuariach.O wielkim masowym zmanipulowanycm nabożeństwie możecie też poczytać na łamach: gazeta.pl   Trwa Wielka Pokuta.

chcą być manipulowane? niech będą ,niech się biczują i kajają ,co nam do tego?mnie ciekawi9 dlaczego Biblioteka Narodowa odkupiła od wieloletniej przyjaciółki JP II ,pani Tymienieckiej ,Jego listy,za 11 milionów (z kawałkiem).jeżeli to przemyślenia JP II to powinno być opublikowane i rozpowszechnione,jeżeli listy zawierały inne treści no to nie wiem,ale (słownie,jedenaście milionów) -to kawał kasy

(2016/10/16 17:25)

Za tę ciekawość worek pokutny się należy.

(2016/10/16 21:35)

"karze im pokutować"?!

Matko jedyna i wszyscy święci.....

(2016/10/17 08:43)

@margot45 niech tobie koleżanka przeczyta,albo dziecko a może i wnuk """karzę,każę, karzę,każę i zobaczymy czy rozróżnisz kiedy mówią "RZ czy "Ż",zawsze sie trafi jakaś poturlana polonistka

(2016/10/17 15:12)

Drogi Robroyu, o ile nie zauważyłeś, na forum posługujemy się słowem pisanym.

A różnicy pomiędzy "każę" (komuś zrobić coś) a "karzę" (kogoś za coś) to uczą w szkole pdstawowej, do tego nie trzeba byc polonistką.

(2016/10/17 15:44)

No popatrz @martgot45,ja mówię prozą?!? myślę że zrozumiałaś o co chodzi @metasekwoi ? i podpowiem-w jednym miejscu powinna przecinek postawić! nieuważna jesteś @margot45

(2016/10/17 15:51)

@margot45,ludzie czytają na trzy sposoby-słabi-literują --i dlatego mogłaś odnależć błąd,troszkę mocniejsi czytają sylabami,najmocniejsi skanują wyraz i nawet takie przestawienie liter im nie przeszkadza,po prostu czytają ze zrozumieniem przykład:

(2016/10/18 16:25)

gaj

No i dlaczego ja przejmuję się ortografią?... :) Mimo wszystko łatwiej jest zrozumieć tekst napisany zgodnie z zasadami. Tyle że literówka każdemu może się zdarzyć. 

(2016/10/18 21:43)