Koledzy gdzie dobry mechanik w Sochaczewie ? NIE PARTACZ I NACIĄGACZ .

/ 27 odpowiedzi

• konto usunięte

Witam was mam pytanko do was i potrzebuję od was pomocy bo mój mechanik do którego prowadzałem od kilku ładnych lat moje auta zawiesił działalność na dobre , i teraz mam dylemat do kogo ??? Od naszych polskich wspaniałych ulic coś mi stukało a teraz już wali w przednim zawieszeniu muszę to zrobić bo coraz to gorzej .  Koledzy i Koleżanki kogo polecacie z Sochaczewa  może być i tez  z okolic . Tylko proszę o poważne wpisy bo partacze , naciągacze i nieroby mnie nie interesują .
Pozdrawiam
zaraz obok Policji na Warszawskiej-Pan A.Florczak,naprawdę polecam

(2015/01/13 16:32)
Polecam mechanika ,,Auto Speed'' na ul.muszkieterów na Trojanowie,koło Gram Marketu ,super szybko i tanio !!!

(2015/01/13 18:04)

Polecam Pana do którego można trafić jadąc od strony miasta ul.Młynarską skręcamy w ul.Działkową i po prawej stronie będzie warsztat. Dobry uczciwy i tani fachowiec. Byłem we wrześniu auto przeszło niezbędne poprawki które zasugerował właściciel warsztatu, naciągnął pasek klinowy gdzie w serwisie próbowano wymienić pompę wody. Zamiast 800 zapłaciłem 20 :)

(2015/01/13 19:18)
Właśnie oglądam "będzie pan zadowolony" na tvn turbo, no i jest warsztat z Sochaczewa :) Po prostu masakra haha

(2015/01/13 21:42)
Dodam jeszcze że to jest z drugiego sezonu, odcinek 4. Zachęcam do obejrzenia 

(2015/01/13 21:51)
Kolego ma racje.już wiem gdzie nie jeździć do mechanika.

(2015/01/14 00:31)
Właśnie oglądam "będzie pan zadowolony" na tvn turbo, no i jest warsztat z Sochaczewa :) Po prostu masakra haha

kurcze pióro obejrzałem wspomniany odcinek i nie kojarzę, który to warsztat. Podpowiedz coś :)

Co do mechanika to ja w Socho zawsze robię swój samochód na Okrężnej tam przy PECu i zajezdni ZKM

(2015/01/14 12:34)
Potwierdzam, tam mi też robili i dobrze w przystępnych cenach. W dzisiejszych czasach biorąc pod uwagę technoloogię stosowaną w samochodach naprawa prawie zawsze zaczyna się od diagnostyki komputerowej

(2015/01/14 13:52)
powiem tak.. kazdy ma swojego ulubionego mechanika i kazdy z nas ma co najmniej pare niecenzuralnych slow dla mechanika ktorego rekomendowali inni... :) jezdzij tam gdzie akurat nigdy nic ci sie zlego nie przytrafilo..
od 10 lat mam swojego ulubionego. dla mnie liczy sie to ze jak pojade i powiem. t.... zmien mi klocki to chlopak przy okazji wszystko sprawdzi co tam kluczowe jest do jazdy. przy tym jest dokladny nie ma tak ze cos nie dokrecone albo stuka po wymianie - dla mnie to jest dobry mechanik.
co do kichy to kumpel mial totalna w jednym z wyzej wymienionych zakladow... goscie mieli robic cos przy silniku a przy okazji wymienic piora w wycieraczkach.. samochod stal na kanale, wyceraczki podniesione i koles otworzyl klape.... wiecie co sie talo? kikuty zbily przednia szybe.. dokladnie porobily pajaki... chlopak wraca po samochod.. klapa zamknieta, mechanik sie rozlicza dzieki, dzieki... kolega wchodzi do samochodu i nagle pyta sie: a co to k*** jest? i wiecie co? gosc zaczal sie klocic ze to juz tak bylo i zanic on nie bedzie placil..... w koncu postraszony policja zbył kolege slowami: "ja wiem ze tak bylo, ty chcesz mnie okantowac ale dla swietego spokoju zaplace ci za szybe" - dla mnie to jest lekko mowic zly mechanik

(2015/01/14 14:24)

Polecam Pana do którego można trafić jadąc od strony miasta ul.Młynarską skręcamy w ul.Działkową i po prawej stronie będzie warsztat. Dobry uczciwy i tani fachowiec. Byłem we wrześniu auto przeszło niezbędne poprawki które zasugerował właściciel warsztatu, naciągnął pasek klinowy gdzie w serwisie próbowano wymienić pompę wody. Zamiast 800 zapłaciłem 20 :)

A ja go nie polecam samochód trzy razy mi naprawiał i nie naprawił- w końcu odmówił. 

(2015/01/14 19:06)
Warsztat z filmu  jest w Chodakowie

(2015/01/14 21:57)
Się podłączę bo niejako w temacie:) Jak ktoś ma sprawdzonego speca od LPG to też proszę o podzielenie się namiarem. Których omijać też podawajcie:)

(2015/01/15 09:12)
Witam ja z podobnym pytaniem - szukam tylko Elektromechanika dobrego w Sochaczewie lub okolicach? Sprawa dosc pilna

(2015/01/15 13:06)
Może być mechanik za Bzurą chyba na ul. Wodnej.
Jest dobry tylko niezbyt tani, ale naprawi.

(2015/01/15 13:24)
 No Ryśkowi ostatnio ta jego motorynkę naprawiał jak mu łańcuch spadł :)))

(2015/01/15 17:29)
To szczerze mówiąc nie wiem gdzie jechać , żaden mechanik nie został wymieniony i polecony chociaż dwa , trzy razy .

(2015/01/15 17:32)
zaraz obok Policji na Warszawskiej-Pan A.Florczak,naprawdę polecam

Wiem że tam jest mechanik ale nigdy tam nie byłem i szczerze mówiąc nigdy nie myslałem żeby tam do niego jechać .  Naprawdę on jest dobry ????

(2015/01/15 17:33)
Dobrego nie trzeba polecać, tym bardziej że póki co ma jeszcze w miarę krótkie terminy oczekiwania. Jedź gdzie bliżej. Ja doszedłem sam do dobrego warsztatu. Firma w której pracuję współpracuje z różnymi  dobrymi warsztatami ale to tajemnica handlowa.

(2015/01/15 18:02)
Co to znaczy w ogóle dobry mechanik?Jeden człowiek raczej rzadko jest specjalistą w kilku dziedzinach.Dobry chirurg ,stomatolog,ginekolog to nie to samo co dobry lekarz.Pytanie jaki masz problem w aucie,natury elektrycznej czy może czysto mechanicznej.Inna kwestia to obecnie układ zasilania diesla który niewielu fachowców potrafi skutecznie naprawić.Rozpiętość cen tez jest ogromna i większość ludzi szuka tanich warsztatów co często nie idzie w parze z jakością dlatego czasami warto jechać do warsztatu dalej od miejsca zamieszkania.

(2015/01/15 20:58)
ja szukam dobrego elektronika samochodowego - w miare pilne

(2015/01/15 21:15)
Polecam pana Góralczyka w Żukowie

(2015/01/15 22:38)
Co to znaczy w ogóle dobry mechanik?
No racja - Gza nie uściślił pytania i się więcej nie dowie dopóki nie napisze konkretniej:)
Choć w zasadzie na tym forum się chyba i tak nie dowie:(
Gza - pytaj na forum po marce auta. Ja znam dobrego i niedrogiego mechaniora ale niestety daleko - 80 km:(

(2015/01/16 13:46)
Ja spytam inaczej,dobry tani i szybki mechanik bo pewnie taki potrzebny.Niestety takich nie ma.

(2015/01/16 20:14)
Teraz pewnie Q-Serwis w Chodakowa będzie tani i solidny po programie w TVN by odzyskać zaufanie klientów no i raczej za napompowanie koła też już nie biorą tych 20 zł ;-). A Ja jestem za tym by u wszystkich takich fachowców wylądował ten program, żebyśmy zobaczyli jak fachowcy dbają o nasze samochody. 

(2015/01/18 22:11)
Hej. Fajny ten filmik :-) a i brat naszego kandydata na burmistrza popisał się pięknym słownictwem i szacunkiem dla ludzi. Ciekawe, czy tak samo nasz kandydat odnosi się do innych, gdy nie ma kamer w pobliżu?

(2015/01/19 12:13)