Koleje mazowieckie ulga 37%

/ 8 odpowiedzi


dzis doznalem lekkiego szoku termicznego :) i to bynajmniej nie z powodu panujacych temperatur. siedze sobie na stacji czekam jak zwykle na opozniony pociag bo im a to za zimno a to za goraco, ku** co za dziwny kraj mysle sobie - myslalem ze problemy tego kraju przy +35 czy -15 to juz szczyt debilizmu ale nie...nagle moj wzrok przykuła informacja o zniżkach i wpis: "posiadacze waznej karty polaka - 37% ulgi" na bilety kolei mazowieckich
what the fuck? mysle sobie..
poszperałem w necie i co sie okazało?
a to, ze obywatel republiki armenii, azerbejdzanskiej, białoruskiej, estonskiej, gruzji, kazachstanu, kirgiskiej, litweskiej, łotewskiej, mołdowy, tadżykistanu a nawet kur** federacji rosyjskiej, turkmenistanu, ukrainy i uzbekistanu ma zniżke 37%!!! i tylko dlatego ze dziadek albo babka byli polakami???
a ja polak rodowity z dziada pradziada, haruje na ten kraj, tu płace podatki i mam płacic 100% za bilety???
powiem wam ze w takich chwilach to czulej patrze w strone ruchu narodowego.


(2015/08/13 10:57)

popieram Twoje odczucia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak ktoś ubiega się o wydanie takiej karty, czuje się Polakiem, to niech będzie traktowany tak jak reszta społeczeństwa, dlaczego państwo z naszych podatków przyznaje tym osobom ulgi?(2015/08/13 11:10)
@kacperskyy

Wyrzuć z głowy te zbereźne myśli o dołączaniu do "narodowców" :)) To przecież nie żaden obywatel republiki armenii, azerbejdzanskiej, białoruskiej, estonskiej, gruzji, kazachstanu, kirgiskiej, litweskiej, łotewskiej, mołdowy, tadżykistanu a nawet kur** federacji rosyjskiej, turkmenistanu, ukrainy i uzbekistanu to wymyślił tylko Prawdziwy Polski Urzędnik. Siedzą sobie tacy i myślą, myślą sobie i siedzą. I od tego siedzenia i myślenia nagle iskrzy. Z tej iskry powstaje wieczny płomień miłości do ludzi niezależnie od nacji, proweniencji, koloru skóry i do wszechświata w całości. I ta zniżka to owoc tego płomienia. Nie dziwi nic :))))))

(2015/08/13 21:37)
Ja natomiast bym się nie zdziwił gdyby ów "przepis" nie był wytworem unijnym, narzuconym na siłę - jak wiele innych. 

(2015/08/14 08:44)
weżcie sie ludzie zastanówcie co wy mówicie, to że pociągi sie opóżniają to nie jest wina ludzi tylko pociągów ze są w takim stanie i sie psują jedynie moze to być wina ludzie którzy zaopatrują nasz kraj w pociągi i nie stac ich na nowe... najlepiej kogoś oskarżyć jeśli nawet sie nie zna tej osoby i nie jest sie wtajemniczony. idz jeden z drugim i zobacz jak ludzie tam pracują że nie mają czasu usiąść a wy wozicie sie tymi pociagami i jeszcze żle bo trzeba poczekać albo że klimatyzacji nie ma. kiedyś nie było pociągów, telwizji, radia, telefonów i ludzie żyli i mało tego byli szczęśliwi a teraz tylko zawiśc i nienawiść.,..... 

(2015/08/14 12:05)
Widzisz Kasiu, jak by Ci tu - hmm, tylko my tu jakby nie o tym - poczytaj jeszcze raz post nr 1 - uważniej troszkę :)

(2015/08/14 14:34)
co by nie pisać to i tak Polak dostaje stale w dupe ...........kure...i kraj .....szkoda pisać...

(2015/08/14 15:08)
@grzech25
Z pewnością nie jest to wymysł "unijny" bo nie dotyczy obywateli Unii tylko potomków naszych rodaków przybywających od wschodu. Poza tym mamy własnych błyskotliwych urzędników, którzy albo wymyślą ulgę "z czapy" albo ją zabiorą z powodu braku wymuszonego durnego wpisu na legitymacji. 

(2015/08/14 15:13)