Kolejna afera z synem Prezydenta w tle

/ 12 odpowiedzi
A co się stało?

(2015/03/19 09:38)
Takie są fakty, obsadzenie  stanowisk w spółkach Skarbu Państwa przez  rodzinę i znajomych w tym przypadku jest łamaniem prawa(przestępstwem).

(2015/03/19 11:34)
A sam czytałeś ten artykuł?

Tu nic nie ma o tym że syn prezydenta zasiada w spółce Skarbu Państwa.

(2015/03/19 11:41)
''Deluxe'' napisał: Takie są fakty, obsadzenie  stanowisk w spółkach Skarbu Państwa przez  rodzinę i znajomych w tym przypadku jest łamaniem prawa(przestępstwem).

Jakoś obsadzanie stanowisk w Sochaczewie przez radnych i ich rodziny... wieloetatowe zatrudnianie novoosieckich przedsiębiorczych urzędników w Sochaczewie również pokrętnie starasz się zawsze usprawiedliwić... czyli na gruncie naszego miasta według Ciebie dopuszczalna jest tego swego rodzaju korupcja polityczna uprawiana przez notabli miejskich... a jak to robią notable w Stolicy to tego samego rodzaju działania jednak są łamaniem prawa... (przestępstwem). Czym jedno różni się od drugiego... dla mnie jedno i drugie to taka sama działalność na szkodę społeczeństwa... Ciekawy jestem przebierańcu jakie wymyślisz usprawiedliwienie dla novoosieckiej władzy :)

(2015/03/19 13:18)
Tadeusz nawet nie próbuj.
W wykonaniu PO to nepotyzm i łamanie prawa.
W wykonaniu PIS to sprawne działanie w systemach administracji publicznej.

(2015/03/19 15:49)
W wykonaniu POPIS to jedno i to samo.  Co ja poradzę że wy ciągle słyszycie słowa Edwarda" Towarzysze możecie mówić że ludzie zawiedli ale nie mówcie że to system jest zły", ja uważam inaczej System jest patologiczny, na dodatek doszła teraz korupcjogenna UE. Prawo powinno być tak ułożone aby nie zostawiało tzw. furtek lecz aby eliminowało możliwości takiego działania,np. standardy w Centertel i wielu innych zagranicznych firmach nie dopuszczają aby  w tej samej firmie pracowały 2 osoby spokrewnione, zwłaszcza kiedy jedna obejmuje kierownicze stanowisko. Z reszta co tu dużo mówić to się już zaczyna na samym dole w strukturach partyjnych, ten z tym, tamten z owym, układanka" Bo jeżeli my komuś coś i ktoś nam coś to miód malina, a jak my nikomu nic bo nikt nam nic to srał goły a rogu stodoły"

(2015/03/19 23:18)
''Deluxe'' niunio żyłki wyprułeś broniąc novoosieckiej polityki kadrowej czyli zatrudnianie radnych ich rodzin w sochaczewskich firmach i urzędach podległych burmistrzowi... walczyłeś jak ślepy lew... patrząc przez pryzmat tych że wypowiedzi może nadszedł czas aby odciąć się ''subar'' od głupot które wypisywałeś na publicznym forum... 

(2015/03/20 00:22)
Weź dziadygo łysy i szczerbaty  pisz o  pisz o sobie bo na jeden mój post ty piszesz dziesięć, o odp....l się ode mnie bo zasadniczo politykę mam tam gdzie słońce  nie dochodzi. Przestań mnie obrażać głupku wioskowy. Ogarnij się!

(2015/03/20 08:38)
Weź dziadygo łysy i szczerbaty  pisz o  pisz o sobie bo na jeden mój post ty piszesz dziesięć, o odp....l się ode mnie bo zasadniczo politykę mam tam gdzie słońce  nie dochodzi. Przestań mnie obrażać głupku wioskowy. Ogarnij się!

Jeżeli masz politykę gdzieś to czemu każdy twój post jest polityczny?

(2015/03/20 11:42)
 E tam, chyba przesadzasz,   wy piszecie na okrągło o polityce ja tam od czasu do czasu cosik wrzucę

(2015/03/20 14:59)
Deluxe   
Czy piszesz o synu Obecnego Prezydenta Polski - Komorowskiego?

(2015/03/20 18:58)
Pan Deluxe to sochaczewski maniak pisania o wszystkim i o niczym. Jak robaki są wszędzie i nikt ich nie lubi.

(2015/03/21 11:24)