Kolejna poranna akcja przy PKP

/ 8 odpowiedzi
I znów dziś rano nie było można zaparkować na terenie PKP Cargo, ciekawe kiedy powstanie tak obiecany parking, chyba tego nie dożyję
Tak, właśnie, kiedy będzie parking?
 Ja mam pytanie do władz miasta:Gdzie mam zaparkować samochodów, kiedy jadę do pracy po godzinie 8? Najlepiej tak, żebym o 22 mogła z parkingu wyjechać (parking przy starostwie do 20), żebym nie bała się, że spotkam uroczych sochaczewskich łobuzów (gdzieś pod wiaduktem, przy sklepie Stefmex, czy przy Atlantydzie) i żebym nie dostała mandatu.
Cholera jasna, przepraszam bardzo. Autobusy ZKM nie są dostosowane do pociągów, przynajmniej z mojego miejsca zamieszkania. Także nie mam możliwości dojeżdżać autobusem, rowerem też odpada, bo jednak niekoniecznie jest pogada i chęć, żeby po 22 wracać rowerem.Może Pan burmistrz mi powie, jak mam bezpiecznie jeździć do pracy, tak, żeby nie ucierpiał mój portfel (mandaty) i psychika (może to śmieszne, ale po 22 na serio nie jest przyjemnie w okolicach PKP).

(2014/03/12 16:59)
Czy można prosić kierowców matołów parkujących pod wiaduktem o nie zastawianie drogi dojazdowej do obiektów kolejowych ? Jeżeli musicie już tam parkować, to wbijcie sobie do głowy ,że są tam drogi nie utwardzone służące służbom kolejowym do dojazdu.

(2014/03/12 20:55)
Z tego co zauważyłem toprzy PKP parking płatny  jest pusty,narzekacie na burmistrza jakaś nagonka na Niego jest. 

(2014/03/12 23:06)
Nie chodzi o nagonkę - tylko o parking... Wystarczy zobaczyć Teresin... - jakoś ogarnęli temat i parking jest... u nas wygląda to tragicznie....

wiem ze to nie jest na rękę płatnym parkingom - ale niestety - ceny maja mało konkurencyjne - tak bym to delikatnie nazwał... więc skoro stoją puste - to pretensja może być tylko do ich właścicieli

(2014/03/13 08:10)

No niestety temat parkingu przy stacji PKP w Sochaczewie jest chyba jakiś przeklęty. Żaden burmistrz nie może sobie z tym poradzić.

P.S.: Zaraz pewnie przelezie tu dobry/olaf/metro/papug (niepotrzebne skreślić) i powie, że parking jest niepotrzebny bo przecież na stację można chodzić pieszo.

(2014/03/13 08:25)
Panie Osiecki o ile dobrze sobie przypominam , to jednym z punktów Pana wyborczych obietnic był właśnie parking przy PKP. Głupi lud i ja też do niego należę kupił obiecanki , a Pan po objęciu stanowiska wypiął się na Nas.

(2014/03/13 10:33)
Burmistrz jak i jego poprzednicy to parkingowi słabeusze... dużo opowiadający, zwykli, przeciętni politycy... smutne, ale tak wygląda kadra zarządzająca miastem od ładnych paru lat.

Jedyne co im wychodzi to udzielanie wywiadów, robienie sobie zdjęć, oraz uściski dłoni podczas podpisywania kolejnych kontraktów, które "zmienią życie mieszkańców"

Moim zdaniem wystarczyłoby wydłużyć godziny otwarcia parkingu przy starostwie, np. 6 - 23.
Tylko kolejni, przeciętni, zwykli, przemądrzali politycy się na to nie zgodzą... ale na swoich wideoblogach górnolotnie przemawiać potrafi każdy...

(2014/03/13 10:48)
Parking przy starostwie otwarty jest w takich godzinach ponieważ, w nocy ludzie wściekali się tam samochodami co przeszkadzało okolicznym mieszkańcom.

(2014/03/13 11:39)