Kolizja i ucieczka sprawcy

/ 2 odpowiedzi
Sprawa jest taka, że dzis rano ktoś mocno uszkodził mój płot, poniżej fotki i opis. Z gory dziękuję za wszelką pomoc w ustaleniu sprawcy!

Link do zdjęć:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.608145909239675.1073741826.100001328132013&type=1&l=a2758808d1

UDOSTĘPNIAJCIE PROSZE! W dniu dziejszym rano między 8:00 a 10:20 ktoś uszkodził mi płot (róg ulicy Towarowej i Sienkiewicza w Sochaczewie czyli okolice dworca PKP) jak widać na zdjęciach i perfidnie sobie pojechał nikomu nie mówiąc nawet głupiego przepraszam. W tych godzinach dużo ludzi idzie na pociąg więc jest szansa, że ktoś widział całe zdarzenie. Samochód prawdopodobnie biały ewentualnie inny bardzo jasny kolor. Może ktoś widział gdzieś biały samochód z uszkodzonym przodem i bokiem albo słyszał, że szwagier córki ciotki Grażyny tej od strony wuja Heńka uszkodził samochód na płocie w Socho to bardzo proszę o każdy trop. Jeśli uda się znaleźć sprawcę to jakoś się odwdzięczę za dobrą informację! Sprawa została zgłoszona na policję.
Z góry dziękuje za udostępnianie i wszelką pomoc! 

Kontakt do mnie 606-341-878

Kurde, nieźle. Coś pechowy ten płot. Kiedyś byłem świadkiem, jak gość wyszedł z zakrętu, zakręciło nim i wpadł na to ogrodzenie, ale wtedy wyszedł ktoś z tego domu. Samo zdarzenie, widziane na żywo, robiło wrażenie. Dobrze, że wtedy nikt nie przechodził tamtędy chodnikiem...

(2014/02/12 14:53)
To juz kolejny raz kiedy mamy plot rozwalony. Co ciekawe w dniu wczorajszym znowu w tym miejscu miała miejsce kolizja 3 aut i kolejny raz mój płot oberwał. Tym razem w mniejszym stopniu jest uszkodzony i jakies 15metrów dalej.
Ale w sumie nie o tym chciałem powiedzieć.

Chciałbym podziękować wszystkim osobom, które udostępniały moją galerię na facebooku (było Was naprawdę bardzo dużo, nie spodziewałem się, że odzew będzie tak duży!) a także portalowi e-sochaczew.pl za udostępnienie na swoim FanPage'u.
Dzięki Wam pokazaliśmy potęgę facebooka, internetu i naszej sochaczewskiej społeczności co doprowadziło do jednoznacznego ustalenia sprawczyni całego wydarzenia, która wygląda na to, że chciała zatuszować to co się stało. Ale nie jesteśmy mściwymi ludźmi i wystarczy to, że szkody zostaną pokryte z jej ubezpieczenia.
Dziękuję osobom, które przyczyniły się do pomyślnego zakończenia sprawy.

(2014/02/14 12:06)