Koloryzacja. Jaki zakład fryzjerski?

/ 7 odpowiedzi
Witam. Chciałabym dowiedzieć się o jakimś dobrym salonie fryzjerskim w Sochaczewie. Może któraś z Pań robiła sobie kolorek i chwali konkretnego fryzjera:)
ja osobiście u nikogo nie robiłam bo maluję sama ale znam kilka osób co robiły u izy na ulicy poprzecznej i są zadowolone

(2013/11/30 11:03)
Osobiście lubię chodzić do RENI kolo biedronki.Od lat mnie czesze,maluje,obcina.U niej jest zawsze bardzo dużo ludzi co świadczy o tym że jest dobra.Nie mam doświadczenia co prawda ,ale również słyszałam że p.Iza jest dobrą fryzjerką i też ciężko z zapisami.

(2013/11/30 12:30)
KLUB FRYZUR ul.POLNA 11 ,OBOK SOLARIUM ORCHIDEA.

(2013/12/02 09:57)

Zdecydowanie odradzam zakład Metamorfoza na Narutowicza. Może i ładnie robią ale Właścicielka żąda sobie za to kolosalne kwoty.

Polecam za to Zakład Renia koło Biedronki.

Pozdrawiam

(2013/12/02 11:52)
Ja polecam w kampinosie salon cosmetic byłam tam super fryzjerka

(2013/12/29 10:10)
Ja akurat jestem klientką "Metamorfozy" od wielu lat i mimo wielu prób i szukania oszczędności u innych fryzjerów, od żadnego nigdy nie wróciłam tak zadowolona jak od P. Małgosi. 
Gdy była na macierzyńskim szukałam godnego zastępcy do dbania o moje włosy - i nie znalazłam.
Nie zdarzyło się, żeby popaliła mi włosy. Poza tym bardzo się przykłada i dobrze dobiera kolory. 

(2013/12/29 12:01)
Witam
Od dłuższego czasu jestem klientką Fryzjer Cafe na ul. Żerowmskiego i jestem bardzo zadowolona zarówno z koloryzacji jak i strzyżenia. Ogromny plus za miłą atmosferę panującą w salonie. Polecam

(2014/01/04 12:23)